Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

o cia kad dar geresne nuotaika butu biggrin.gif
http://www.youtube.c...h?v=CEHnQx6S24I
pasokimuser posted image
Atsakyti
Labas rytas suraitytas 4u.gif

QUOTE(ellinga @ 2010 11 30, 20:05)
Parasyk ar patiko ir noreciau nuomones apie treniruote su kamuoliu



Pratimukai geri ir naudingi, bet man nepatinka jos vedimo stilius, man nuobodu darosi ir tikrai nesinori su ja kartu daryti rolleyes.gif man patinka tokios treniruotės kaip JM - linksmai, būryje, gera nuotaika ir tempas. Čia jau skonio reikalas mirksiukas.gif o su kamuoliu nedaug yra DVD, aš dar turiu joga ir pilatesas ant kamuolio, man ten labiau patinka ( yra ir rutracker.org atsisiūsti )

QUOTE(doviem @ 2010 11 30, 21:16)
Jau saulytes turiu skype, bet parasysiu ir tau gal ka kitokio ir tu turesi  kaip miela kad visos jus tokios draugiskos
as ten neprisiregistravus net tai paieskos laukelio jokio nematau  bet parasiau savo skype, gal padesi ten truputi susigaudyti



Keista kad duoda siūstis neprisiregistravus , man neduoda nieko kol slaptažodžio neivedu schmoll.gif Sekmes tau šiandien 4u.gif aukščiau galvą mergyt


QUOTE(samanta* @ 2010 12 01, 09:42)
[size=1][/size]
as skaiciau apie tokius atvejus kaip tavo,tavo problema nesuderinta mityba ir manksta,gal tu valgai daug o sportuoji greitu tempu bet trumpa laika,tokiu atveju auga raumenys,o svoris ne krenta ,o dideja,netgi apimtys tokiu atveju gali dideti,tik kunas atrodo raumeningas.....

labas rytas mergikes  ,prisidejavau kad neskauda man blauzdu,tai se kad nori,snd isvis kaip medinukai jos pas mane doh.gif ,vos paeinu ,imsiu siandien trouble zone ,si programa be suoliuku ane? g.gif  nes numirciau jei reiktu siandien sokineti ohmy.gif


Samanta tavo mintys = mano mintys bigsmile.gif pridurti galėčiau tik tiek, kad pratimus reikia keisti, krūvio duoti ir kitoms raumenų grupėms, ne tik kojoms ir pilvui. Tarp zones didelis krūvis kojoms, man po jo vakar ir šiandien tai jaučias ax.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 10:59)
cool.gif  labukas visom, smagu matyt fain temukę, kur nepriplepama tonom , bet ir užeina keli mieli veidukai čia pirma tema per tiek metų, kad puikiai jaučiuosi, nes visad būdavo  - tai susibendravę, naujokes ignoruoja, tai pasipūtę purkštauja, jei neduokdie paklausi ko nors kas buvo prieš dvi temas kalbėta, panos aš jus myliu, visos mielos ir draugiškos, šaunuolės taip or toliau, aš jau rezgu mintį, kaip mes vasaros pradžioj, visos gražios ir savimi pasitikinčios susibėgsim kurnors tarp Vilniaus ir Kauno pasirodyt ir paplepėt  bigsmile.gif
thumbup.gif  specas tu mūsų, visada patars ir žinos ką atsakyt smile.gif
Valio, galėsi girtis mums  savo pasiekimais  o ir pasiguost ateik visada, čia bus kas pasakys žodį kokio reiks tą minutę

Doviem- sekmės, ir nepamiršk, kad svarbiausia - akyčių spindėjimas ir šypsena  nenuvertink savęs.
Ir nevertėtų nei vienai iš čia esančių savęs nuvertinti, mes juk šaunuolės, galim kalnus nuverst, jei tik panorim smile.gif
Aš vyrui pasakiau, kad sversiu ne 69, o 66, tai tas net išsižiojo, sako kas tau čia, atsakymas paprastas, aš galiu nušluostyti visiems nosis ir lai žiūri po to į mane pasitempusią ir gražią, laimingu veidu ir šypsena, nes manęs jų kalbos, kad amno genai - storulės, nes mano mama ir senelės apkūnios, tokia ir aš turiu būt - neveikia, tiksliau veikia atvirkščiai, jie kalba, o aš lieknėju  bigsmile.gif
Dar nepamenu, kad taip laukiau penktadienio, nes nutariau šią savaitę nesisverti, tai ojoj bijau net


Ir čia mano mintys surašytos lotuliukas.gif nuo A iki Z drinks_cheers.gif Tik tarp Šiaulių ir Klaipėdos lotuliukas.gif

Merginos, jūs nuostabios, Aš jus jau wub.gif
Atsakyti
Saulegraza, labai tu mane uzvedei su savo pokalbiu tokiu entuziastingu thumbup.gif

Na ka ryt leksiu i banka kazkokiu anketu pildyti ir pasirasineti sutarciu ir t.t. Juokingai nuskambejo kai tas kuriam skambinau paklause pas dar vyresne vadove ar priimam studente praktikai, o ta vadove sako ka ji cia veiks? Aisku vyrukas kuriam skambinau pasake: nu ka ka? kaip ir visus kitus siuntinesim visur doh.gif oi smagu bus buti pasiuntinuke lotuliukas.gif na bet gal netycia po praktikos priims dirbti, labai to tikiuosi. Reiks save rodyti is paciu geriausiu pusiu. brunette.gif

Lekiu sportuoti kad atsigauciau po stresinio skambucio ir tada issimaudziu mokytis bandysiu smile.gif

Beje, sia savaite vietoj saulytes as lentele sudarinesiu tad, duomenis siusti turesit man i az arba i bendra mirksiukas.gif
Atsakyti
Smagu, kad kažkas paskaito, ką prirašau, o dar smagiau, kad kažkam šypsena sukelia ir nuotaiką pakelia 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 12 01, 10:48)
. Tarp zones didelis krūvis kojoms, man po jo vakar ir šiandien tai jaučias ax.gif

tai ka man siandien rinktis verysad.gif
Atsakyti
biggrin.gif samanta, ramiai, zone tau bus tik pasitampymas lengvas smile.gif 4u.gif
Atsakyti
man zone patiko nes atrodo kad kiekvienas raumenukas issitempia viskas dirba, bet man patinka ir pasokineti, todel maisysiu viska po biski kad viskas dirbtu smile.gif va ir joga turiu kuria darysiu savaitgaliais smile.gif
Atsakyti
as joga rinksiuosi per iskrova ax.gif
saulegraza tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
O kur mūsų Saulytė dingo, ohmy.gif kodėl lentelę dovie darys? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(doviem @ 2010 12 01, 11:54)
Saulegraza, labai tu mane uzvedei su savo pokalbiu tokiu entuziastingu thumbup.gif

Beje, sia savaite vietoj saulytes as lentele sudarinesiu tad, duomenis siusti turesit man i az arba i bendra  mirksiukas.gif


viskas tvarkoj, pirma vaziuosim pas mano tevus, tai prie interneto prieisiu, visks tada lieka po senovei, o doviem liks mano pagalbininke, jei kada negalesiu penktadieni prieiti. aciu mano pagalbininkei wub.gif

saulegraza sutresavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte0925: 01 gruodžio 2010 - 12:17
tongue.gif pasigedau, o ne sustresavau biggrin.gif baisu, kad viena čia nepalikčiau biggrin.gif
bet gerai, kad viskas tvarkoj...
mano merginutė pablūdo, visą dieną nori ant rankų, jei neimu, tai visas daugiabutis skamba ohmy.gif įsidedu į nešioklę ir nešiojuos ohmy.gif kasdien vis blogiau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 12 01, 13:16)
viskas tvarkoj, pirma vaziuosim pas mano tevus, tai prie interneto prieisiu, visks tada lieka po senovei, o doviem liks mano pagalbininke, jei kada negalesiu penktadieni prieiti. aciu mano pagalbininkei wub.gif

ner uz ka blush2.gif tikrai padesiu mirksiukas.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 12 01, 13:43)
tongue.gif  pasigedau, o ne sustresavau biggrin.gif baisu, kad viena čia nepalikčiau biggrin.gif
bet gerai, kad viskas tvarkoj...
mano merginutė pablūdo, visą dieną nori ant rankų, jei neimu, tai visas daugiabutis skamba ohmy.gif įsidedu į nešioklę ir nešiojuos ohmy.gif kasdien vis blogiau sad.gif

va cia papildomas sportas mirksiukas.gif bet zinok viena tikrai neliksi schmoll.gif

O man tai tikrai stresas. Stai siandien neiskenciau ir pasimatavau apimtis ir ka jus galvojat? Nei mm maziau doh.gif tai negi antra savaite stovesiu vietoj? Atrodo sportuoju, stengiuosi o se tau kad nori. verysad.gif
Atsakyti