Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

biggrin.gif tiesiog neįtikėtina, kad atsportavus valandą jaučiuosiu lengviau nei tą pusvalandį su 30d schred lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif Aš irgi noriu prie jūsų prisijungti,man pavyko biški svorio numesti,bet norėčiau daugiau.Dabar viskas stovi vietoje doh.gif Nuo sausio mėnesio numečiau 14kg,bet labai daug įdėjau pastangų,5val. ryto keliuosi ir apie valandą minu dviratį arba sportuoju pagal JM,paskui vakare apie valandą suku lanką.Sunku,bet viskas įmanoma.Tinginiauju šeštadienį-sekmadienį biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Dange_: 30 lapkričio 2010 - 17:57
QUOTE(_Dange_ @ 2010 11 30, 18:54)
Sveikutės mirksiukas.gif Aš irgi noriu prie jūsų prisijungti,man pavyko biški svorio numesti,bet norėčiau daugiau.Dabar viskas stovi vietoje doh.gif Nuo sausio mėnesio numečiau 14kg,bet labai daug įdėjau pastangų,5val. ryto keliuosi ir apie valandą minu dviratį arba sportuoju pagal JM,paskui vakare apie valandą suku lanką.Sunku,bet viskas įmanoma.Tinginiauju šeštadienį-sekmadienį biggrin.gif


sveika prisijungus, atsiusk duomenis itrauksiu i lentele, penktadieni prisiduodam.

o as pabandziau ta tae bo, nu man jis per sunkus, bent jau dabar, visi tie islaikymai, nea prie jo grysiu veliau sustiprejusi.
Atsakyti
labukas, joo šaunuolė, kiek valios ir pastangų ohmy.gif tu man pavyzdys būsi, ateik dažniau pas mus paplepėt, gal ir patarimų mums savamokslėm tursi kokių, kad nesamonių nedarytumėm, kada aš galėsiu pasidžiaugti numetus tiek kg... blush2.gif
Atsakyti
Skaitau ir net pavydas ima blush2.gif visoms zones lengvas, o man sunkus doh.gif tokia slabakė pasijaučiau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 30, 19:38)
Skaitau ir net pavydas ima  blush2.gif  visoms  zones  lengvas, o man sunkus  doh.gif  tokia slabakė pasijaučiau  verysad.gif


nu kaip kam, mane tai privercia padirbeti
Atsakyti
o as tai db nebloga sporta 40 minuciu apturejau smile.gif pasileidau telebimbam dainas ir su dukryte sokau tik kad jai labiau patiko man ant ranku sokti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 30, 16:12)
Dabar siunčiuosi kur elling parašė kalanetika, ir kitus tos trenerės DVD , ten vienas su kamuoliu, kitas aerobikos, o kiti nepamenu, kai peržiūrėsiu papasakosiu  biggrin.gif

Parasyk ar patiko 4u.gif ir noreciau nuomones apie treniruote su kamuoliu

QUOTE(_Dange_ @ 2010 11 30, 17:54)
Sveikutės mirksiukas.gif

vau bigsmile.gif na saunuole thumbup.gif esi superinis pvz., kad kai nori viskas imanoma thumbup.gif nerealu
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 30, 17:38)
biggrin.gif tiesiog neįtikėtina, kad atsportavus valandą jaučiuosiu lengviau nei tą pusvalandį su 30d schred  lotuliukas.gif


Ir labai saunu,kad po sporto taip jautiesi thumbup.gif juk nebutina kiekviena karta pasportavus koju nepavilkt,o poveikis vistiek yra mirksiukas.gif

As tai visgi nusprendziau po darbo nesportuoti,na man nesamone sportuoti 21.30 val,jauciuosi pavargusi ir sunkiau pratimus daryti,vakar sunkiai man 8 min abs ejo,tai pasakiau sau gana,nors iki prorgamos pabaigos liko 4 dieneles,bet siandien po darbo jau nesportuosiu schmoll.gif tik pries miega tempimo pratimukus padarysiu,o ryt poryt turesiu iseigines tai jau atsportuosiu ir liks dar 2 dienos damust ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo white kitty: 30 lapkričio 2010 - 19:09
Aš ką tik po sporto thumbup.gif Tokia mieguista ir silpna dieną jaučiausi, o dabar tiesiog pilna energijos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 30, 17:05)
parasyk man i az savo skype, atsiusiu su jm kelias programas tongue.gif
rasyk i az man savo skype varda, atsiusiu wink.gif

Jau saulytes turiu skype, bet parasysiu ir tau gal ka kitokio ir tu turesi ax.gif kaip miela kad visos jus tokios draugiskos 4u.gif

QUOTE(irmusiux @ 2010 11 30, 17:12)
Paieškos laukelyje viršuje įvesk Jillian Michails - enter- ir išmes visas jos programas. Arba junkis prie skaipo padėsiu susigaudyti, ar atsiūsiu per skype  mirksiukas.gif
Dabar siunčiuosi kur elling parašė kalanetika, ir kitus tos trenerės DVD , ten vienas su kamuoliu, kitas aerobikos, o kiti nepamenu, kai peržiūrėsiu papasakosiu  biggrin.gif

as ten neprisiregistravus net tai paieskos laukelio jokio nematau schmoll.gif bet parasiau savo skype, gal padesi ten truputi susigaudyti blush2.gif

QUOTE(_Dange_ @ 2010 11 30, 18:54)
Sveikutės mirksiukas.gif Aš irgi noriu prie jūsų prisijungti,man pavyko biški svorio numesti,bet norėčiau daugiau.Dabar viskas stovi vietoje doh.gif Nuo sausio mėnesio numečiau 14kg,bet labai daug įdėjau pastangų,5val. ryto keliuosi ir apie valandą minu dviratį arba sportuoju pagal JM,paskui vakare apie valandą suku lanką.Sunku,bet viskas įmanoma.Tinginiauju šeštadienį-sekmadienį biggrin.gif

Saunuole thumbup.gif tu dabar busi mum visom pavyzdys, kad galima sitiek ilgai sportuoti ir tiek daug pamesti papildomu nesuliu 4u.gif

QUOTE(irmusiux @ 2010 11 30, 19:38)
Skaitau ir net pavydas ima  blush2.gif  visoms  zones  lengvas, o man sunkus  doh.gif  tokia slabakė pasijaučiau  verysad.gif

tai pala pala, as dar nebandziau tokio, itariu jei pabandyciau ir vietoj nugriuciau nes as tokia slabake kad JM30day_shred dar neistempiu visos iki galo treniruotes (kai kuriuos pratimus padarau maziau pakartojimu) tai apie zone net nekalbu doh.gif
Atsakyti
klausykit jei nesunku atsiuskit ir man JM programeliu dar,please biggrin.gif

mano email pupsiauk2004@yahoo.com,susiraskit skype ax.gif aciu 4u.gif
Atsakyti