Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

sveikutes. as jau pasportavau smile.gif bet prisipazinsiu vakar nusidejau ir nieko nedariau blush2.gif tiek streso apturejau tai ne tas zodis doh.gif vaikas namie uzsidare, nuejau i rusi katilo paziuret jau griztu beveik prie duru tik girdziu cinkt,galvoju o siaube nejau uzsirakino, pasirodo taip doh.gif unsure.gif galvoju sakes,ka daryt kaip namo patekt. vaikas nuo duru pabego nei pipt,tai visa laime kad mes priestata toki dar dasistate ir 2 aukste ner langu,tai as pro ten iejau ,aisku vienas duris islauzt teko bet jos nera pagrindines. uzeinu namo o panele kaip niekur nieko filmukus ziuri, tipo nepriciom. tai biski apibariau,suprato kad negerai padare.
Atsakyti
As jau irgi po sporto ax.gif
kritike7 mano brolis budamas mazas irgi buvo uzrakines namu duris, o mama nieko neturejo rankose nei raktu nei telefono, o isejo tik siuksles ismest. tai ejo pas kaimynus ir is jus skambino teciui lauze duris, deja pagrindines, gal 3 valandas bande mama su juo per langa kalbeti kad atrakintu o tas vargsas verkia ir nesupranta ko cia nori is jo doh.gif oi strioko tada buvo mamai lotuliukas.gif
Atsakyti
baisu taip su tais vaikais doh.gif o jei dar koks puodas virtu ant plyteles doh.gif

maniske tai buvo prekybos centro wc uzsirakinus doh.gif norejo didele but doh.gif o ten tokios durys kur nuo grndu ligi lubu be jokiu tarpu doh.gif tai po to siaip ne taip atsirakino ax.gif
Atsakyti
mano vaikas kai jam buvo 1,5 metuku uzsirakino vonioj,kaip as isigandusi buvau,o tokio dar nepaprasysi atrakinti,be tMB su peiliu atrakino,nors isigandusi buvau nerealiai doh.gif
doviem kaip sekasi sportuoti? bigsmile.gif
einu as sportuoti,darysiu kaip cia viena mamka susigalvojusi buvo, pirma padarysiu 1 lygi,poto 2 su JM ,zesim kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 30 lapkričio 2010 - 14:40
QUOTE(samanta* @ 2010 11 30, 13:39)
einu as sportuoti,darysiu kaip cia viena mamka susigalvojusi buvo, pirma padarysiu 1 lygi,poto 2 su JM ,zesim kas gausis biggrin.gif

parasyk po to kaip sekesi biggrin.gif nes man jau po to pirmo lygio nieko nebesinorejo blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 30, 14:43)
parasyk po to kaip sekesi biggrin.gif nes man jau po to pirmo lygio nieko nebesinorejo blush2.gif

tau dar tik pradzia juk mirksiukas.gif ,man po to pirmo visada mazai budavo,as tai tae bo prijungdavau ,tai dar ka papildomai,kad man 1 val susidarytu biggrin.gif ,dabar kaip tik ir susidarys
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 30, 13:46)
kas dirba tae bo treniruotej g.gif

Aš kaip tik padariau 20min. pabandymui, kažkaip neparodo jis taip gerai, kaip Jm , ten visi įsisportavę ir varo dau, šiaip apšilau, be to reik įgust , kad viską teisingai padaryt tongue.gif

QUOTE(kritike7 @ 2010 11 30, 14:23)
sveikutes. as jau pasportavau smile.gif bet prisipazinsiu vakar nusidejau ir nieko nedariau blush2.gif  tiek streso apturejau tai ne tas zodis doh.gif  vaikas namie uzsidare, nuejau i rusi katilo paziuret jau griztu beveik prie duru tik girdziu cinkt,galvoju o siaube nejau uzsirakino, pasirodo taip doh.gif  unsure.gif  galvoju sakes,ka daryt kaip namo patekt. vaikas nuo duru pabego nei pipt,tai visa laime kad mes priestata toki dar dasistate ir 2 aukste ner langu,tai as pro ten iejau ,aisku vienas  duris islauzt teko bet jos nera pagrindines. uzeinu namo o panele kaip niekur nieko filmukus ziuri, tipo nepriciom. tai biski apibariau,suprato kad negerai padare.

ohmy.gif ojoj gerai , kad panelė rami, filmukus pažiūrėt nuėjo biggrin.gif

QUOTE(doviem @ 2010 11 30, 14:32)
As jau irgi po sporto  ax.gif
kritike7 mano brolis budamas mazas irgi buvo uzrakines namu duris, o mama nieko neturejo rankose nei raktu nei telefono, o isejo tik siuksles ismest. tai ejo pas kaimynus ir is jus skambino teciui lauze duris, deja pagrindines, gal 3 valandas bande mama su juo per langa kalbeti kad atrakintu o tas vargsas verkia ir nesupranta ko cia nori is jo doh.gif oi strioko tada buvo mamai lotuliukas.gif

Šaunuolė Doviem, 4u.gif

Papasakokit man kvailai, kaip ten su ta programa, kur ji storulius, tokius kaip aš muštruoja? ten pastebėjau yra keli lygiai ar kaip, presui iš vis nebuvo pratimu, atpyliau45min, bet labai kartojasi pratimai, arba ten dalim reik daryt nesupratau, presui iš vis nebuvo ohmy.gif paprotinkit kas a? biggrin.gif gavosi man siandie 20 taebo, 45 su JM ir dar presas 8 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 30, 14:43)
parasyk po to kaip sekesi biggrin.gif nes man jau po to pirmo lygio nieko nebesinorejo blush2.gif



man irgi po 1 lygio pirmus kartus kapec budavo,o dabar va 2 savaite kaip pries tai padarau 40 min po 8 kiekvienai kuno vietai ir po to dar JM atsokineju thumbup.gif vieni pratimai lengviau,kitisunkiau daros bet kazkaip istempiu. smile.gif
Atsakyti

QUOTE(kritike7 @ 2010 11 30, 14:59)
man irgi po 1 lygio pirmus kartus kapec budavo,o dabar va 2 savaite kaip pries tai padarau 40 min po 8 kiekvienai kuno vietai ir po to dar JM atsokineju :super vieni pratimai lengviau,kitisunkiau daros bet kazkaip istempiu. :)

Aš taip noriu į sporto klubą, kad kas treniruotę sudarytų, mitybą paderintų, o tai dabar kaip gaunasi taip, tai gal ir tie rezultati tokie šiaip sau todėl :P
o tau :4u: šaunuolė
Atsakyti
niu va as pasportavau jau ta touble zone smile.gif nu neblogu ten pratimu yra kiti lengvi kiti sunkesni aisku su pasiilsejimais as ten dariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 30, 15:39)
doviem kaip sekasi sportuoti? bigsmile.gif

Kaip tau sekesi 1 ir 2 lygi kartu daryti? Man dar tik 7diena 2lygio bet jau kazkaip sis nusibodo man. Pirmas labiau patiko ax.gif Sunkiai beprisiverciu sportuoti, bet po sporto pagereja nuotaika rolleyes.gif

QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 30, 15:57)
Šaunuolė Doviem,  4u.gif

Papasakokit man kvailai, kaip ten su ta programa, kur ji storulius, tokius kaip aš muštruoja? ten pastebėjau yra keli lygiai ar kaip, presui iš vis nebuvo pratimu, atpyliau45min, bet labai kartojasi pratimai, arba ten dalim reik daryt nesupratau, presui iš vis nebuvo ohmy.gif paprotinkit kas a? biggrin.gif gavosi man siandie 20 taebo, 45 su JM ir dar presas 8  wub.gif

aciu blush2.gif
na bet tu ir pavarai, as istempiu tik jm ir paskui pora pratimuku kojom bei presui. na ir tempimo pratimai po viso ko, nes juos darau ne pagal jm. Su tais storuliukais nepagelbesiu pas mane ten isvis iskarpytas kazkoks klipukas. Labai noreciau daugiau jm programeliu bet su rusu kalba labai sunku, negaliu ten ieskoti tam rusiskam pusl kur jus ieskot. schmoll.gif aisku perskaityt kazka perskaitau, bet reik dar ir suprasti ko ten nori is taves. doh.gif turiu tik ta shred ir no more trouble zones. dar turiu piloxingo viena blush2.gif
Atsakyti
na as jau po karsta.gif ,lekiu i dusa biggrin.gif ,sunkiai bet imanoma ,du lygius iskarto pavaryti thumbup.gif ,bet metabolism labiau patiko man vakar,ryt vel ,metabolism imsiu cool.gif
Atsakyti