Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas namuose... *8 Namučiai

QUOTE(aurute__ @ 2010 11 30, 11:36)
Labas rytas, nu ka siandien kai mazike uzmigs meginsiu sportuoti ta JM trouble zone smile.gif

darykit, pasakysit kaip jums ta treniruotė, aš bandysiu šiandie ją pakartot tikriausia, arba kokį taebo pavarysiu, vis pažiūriu įsijungus, man taip fainiai ten juda visi, azartas paima,,, blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 30, 11:58)
darykit, pasakysit kaip jums ta treniruotė, aš bandysiu šiandie ją pakartot tikriausia, arba kokį taebo pavarysiu, vis pažiūriu įsijungus, man taip fainiai ten juda visi, azartas paima,,,  blush2.gif

tae bo tai zinok sunku doh.gif ,as kai pradejau tae bo,tai man po to JM ,kaip relax buvo biggrin.gif
Atsakyti
bet labai man patinka, pažiūrėt biggrin.gif žiūrėsiu kaip šiandien ūpo bus, gal išmėginsiu, nors biškiuką , kad pajausti kas ten per žvėris, norėčiau mainyt kas antrą dieną su zone arba tą kur apkūnūs varo su JM biggrin.gif gerai ji juos ten muštrina biggrin.gif patinka man blink.gif thumbup.gif
Atsakyti
maniskes dvi sian irgi su manim sportavo,o vyresne vis klausinejo "nu mama is kur tu tai moki?" lotuliukas.gif irgi sokinejo,atsilenkimus dare lotuliukas.gif



nu nebepadariau as pilvui nieko doh.gif nesuranta,man kasdiena sunkiau daros daryt ta level 1 doh.gif

klausykit,o tai dabar as blogai turbut suratau,tai kai baigi level 1,tai ar darai tik level2 ar darai ispradziu level1 ir prijungi 2?
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2010 11 30, 12:02)
bet labai man patinka, pažiūrėt biggrin.gif žiūrėsiu kaip šiandien ūpo bus, gal išmėginsiu, nors biškiuką , kad pajausti kas ten per žvėris, norėčiau mainyt kas antrą dieną su zone arba tą kur apkūnūs varo su JM biggrin.gif gerai ji juos ten muštrina biggrin.gif patinka man  blink.gif  thumbup.gif

nu tas negriukas tai zinok irgi mustrina biggrin.gif ,tempas islaikytas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 30, 12:11)
maniskes dvi sian irgi su manim sportavo,o vyresne vis klausinejo "nu mama is kur tu tai moki?" lotuliukas.gif irgi sokinejo,atsilenkimus dare lotuliukas.gif
nu nebepadariau as pilvui nieko doh.gif nesuranta,man kasdiena sunkiau daros daryt ta level 1 doh.gif

klausykit,o tai dabar as blogai turbut suratau,tai kai baigi level 1,tai ar darai tik  level2 ar darai ispradziu level1 ir prijungi 2?

kai esi level 2,tai ir darai tik level 2,jokio pirmo jungti nereikia
Atsakyti
QUOTE(samanta* @ 2010 11 30, 11:15)
kai esi level 2,tai ir darai tik level 2,jokio pirmo jungti nereikia

o as durna buciau viska radejus daryt lotuliukas.gif doh.gif tai jauciu kai daeiciau iki level 3 tai butu linksma lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
siandien padariau ta nauja su svoriais, daugiau rankom ten, 3 kg man pilnai uztenka. gal visai ir nieko paivairinimui, ryt bandysiu metabolizm, norisi kojom kruvio.
Atsakyti
QUOTE(acura_maniake @ 2010 11 30, 12:20)
o as durna buciau viska radejus daryt lotuliukas.gif  doh.gif tai jauciu kai daeiciau iki level 3 tai butu linksma lotuliukas.gif  doh.gif

butum poto ir be kojyciu ir be rankyciu lotuliukas.gif

QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 30, 12:22)
siandien padariau ta nauja su svoriais, daugiau rankom ten, 3 kg man pilnai uztenka. gal visai ir nieko paivairinimui, ryt bandysiu metabolizm, norisi kojom kruvio.

gausi kruvi.patikek tu manim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 30, 12:22)
siandien padariau ta nauja su svoriais, daugiau rankom ten, 3 kg man pilnai uztenka. gal visai ir nieko paivairinimui, ryt bandysiu metabolizm, norisi kojom kruvio.

Valio, vis išbandom naujus "vandenis", šiandien nežinau, kada teks pasportuot, manpo mažoji ant rankų, jau sakau gal reiks į nešynę kišt ir eit šokt taebo biggrin.gif doh.gif net vyresnėlis negali paimt palaikyt iš kart blaiut pradeda sad.gif
Atsakyti
QUOTE(irmusiux @ 2010 11 30, 11:45)
Kur atsisiuntei iš rutracker.org  ten labai daug trenerių, sunku atsirinkti kas geresnis  g.gif kuris tau patiko?

Man patiko Татьяна Рогатина Калланетик: эффективное похудение Koki menesi pasportuosiu pagal ja, paskui pakeisiu. Bet esu tikra, kad pabandzius pagal ja sportuoti net grupiniai uzsiemimai duos daugiau naudos
Atsakyti
kas dirba tae bo treniruotej g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte0925 @ 2010 11 30, 13:46)
kas dirba tae bo treniruotej g.gif

rankos,kojos ,pilvas,sedmenys-viskas viename thumbup.gif
dar ziurint kurioj aisku,ju ten visokiu irgi yra g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo samanta*: 30 lapkričio 2010 - 13:49