Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

gaga-pats pagaliuku ir vielutes principas drinks_cheers.gif ...bet tam vainike,kuri as maciau,karkasas ir buvo padarytas is tokiu pat saku kokios buvo panaudotos pagaliukams...ir pats karkasas buvo ''neplonas''-kelios mazdaug pirsto storio sakos susjungtos ratu blush2.gif ...tada apsuktos vielute su pagaliukais...kadangi pats karkasas buvo storas,tai re ikejo maziau tu pagaliuku ir vainikas atrode masyvus...o jei kurioj vietoj ir ''persisviete'' koks pagaliuku neuzpildytas tar blush2.gif pukas-niekas akiu nebade-juk apacioj toks pats medis biggrin.gif ...tiesiog net nesimate biggrin.gif ... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 03, 18:33)
gaga-pats pagaliuku ir vielutes principas drinks_cheers.gif ...bet tam vainike,kuri as maciau,karkasas ir buvo padarytas is tokiu pat saku kokios buvo panaudotos pagaliukams...ir pats karkasas buvo ''neplonas''-kelios  mazdaug pirsto storio sakos susjungtos ratu blush2.gif ...tada apsuktos vielute su pagaliukais...kadangi pats karkasas buvo storas,tai re ikejo maziau tu pagaliuku ir vainikas atrode masyvus...o jei kurioj vietoj ir ''persisviete'' koks pagaliuku neuzpildytas tar blush2.gif pukas-niekas akiu nebade-juk apacioj toks pats medis biggrin.gif ...tiesiog net nesimate biggrin.gif ... blush2.gif

Supratau tiklis,labai gerai sugalvota ,o ir darbo mažiau.Galima apie tą darbinį karkasą apsukti lemputes,o po to tuos padarytus pagaliukus g.gif
Atsakyti
Ačiū, GAGA, už viską thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2010 12 03, 18:51)
Ačiū, GAGA, už viską  thumbup.gif

Nėra už ką 4u.gif
Mergaitės kurios negavot ,rašykit,nes kažkam neišsisiuntė g.gif o kam neatrenku,tikrai neišeina išsiūsti boruzzei,jei nesunku pakartok savo el.adresą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 12 03, 21:59)
Nėra už ką 4u.gif
Mergaitės kurios negavot ,rašykit,nes kažkam neišsisiuntė g.gif o kam neatrenku,tikrai neišeina išsiūsti boruzzei,jei nesunku pakartok savo el.adresą smile.gif

o ka as praleidau? Ir as noriu blush2.gif mirksiukas.gif lina.geles7@gmail.com
Atsakyti
tas vainikas manu padarytas šiuo principu,tik gal būt naudojamas karkasas storesnė viela aplink kurią va taip paruošti sukami pagaliukai ten kur reikia.Pagaliukai gali būti sedula,gluosnis,rūgtis supjaustuti vienodai ilgiais ir susukti trimis susukimais vielute,rafija ar kuom kitu,bet čia tik mano pamąstymai ax.gif

bet toj nuotraukoj nesimato vielučių? ar jos vienodos spalvos su pagaliukais? g.gif paaiskinkit man pradžiamokslei
Atsakyti
pepiuke-ten tikrai matosi vielutes mirksiukas.gif .tiesiog viela naudojama labai plona blush2.gif ..ir varine,ar kokia kita ruda biggrin.gif ..ir sakutes rudos biggrin.gif ...vielyte plonyte-tai jos beveik nematyt mirksiukas.gif ..nors aisku galima ir kokia sidabrines spalvos naudoti..ar auksines blush2.gif ...
Papildyta:
g.gif as c g.gif ia dabar pagalvojau g.gif -gal ir eglute man situ principu pagamint g.gif ..nu nuo virsunes nuleisciau tokias ''pagaliuku''girliandas...dar kokiu vasku aplieciau g.gif ...bet karkaso reiketu g.gif ...nu reik d ar ''apvirskint'' sita minti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 03 gruodžio 2010 - 22:21
QUOTE(GAGA @ 2010 12 03, 20:59)
Nėra už ką 4u.gif
Mergaitės kurios negavot ,rašykit,nes kažkam neišsisiuntė g.gif o kam neatrenku,tikrai neišeina išsiūsti boruzzei,jei nesunku pakartok savo el.adresą smile.gif


as turbut irgi kazka praleidau g.gif neringakavaliauskiene@freemail.lt lauksiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Puošiu namus,rytoj sukelsiu nuotraukas mirksiukas.gif

Turiu prašymąČia
Čia ne į temą blush2.gif ,bet jeigu nesunku prabalsuokit už Mikalauskų sodybą.Ačiū mirksiukas.gif
Atsakyti
Išsiunčiau mergaitės,jei kuri negavot sakykit 4u.gif
Aš galvoju ,kad reikia susikurti savo albumą ir ten kelti g.gif Tik svetainę patogią reikėtų išsirinkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 12 04, 12:19)
Išsiunčiau mergaitės,jei kuri negavot sakykit 4u.gif
Aš galvoju ,kad reikia susikurti savo albumą ir ten kelti g.gif Tik svetainę patogią reikėtų išsirinkti smile.gif

Ir aš apie tai galvojau. Puiki mintis. Tik nežinau kas patogu.
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 12 03, 21:59)
Nėra už ką 4u.gif
Mergaitės kurios negavot ,rašykit,nes kažkam neišsisiuntė g.gif o kam neatrenku,tikrai neišeina išsiūsti boruzzei,jei nesunku pakartok savo el.adresą smile.gif


ermute@gmail.com 4u.gif
Atsakyti