Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(dzūkė @ 2010 12 03, 13:23)
Nėra jie tokie stori, paprasčiausiai sekatorium prisikarpyt g.gif
Norint klijuopt karštais klijais reikėtų išdžiovint, nes žali nenoriai limpa g.gif



Aš irgi taip pagalvojau.

Tuoj savo archyvuose surasiu vainiką vyno mėgėjoms smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2010 12 03, 12:23)
Nėra jie tokie stori, paprasčiausiai sekatorium prisikarpyt g.gif
Norint klijuopt karštais klijais reikėtų išdžiovint, nes žali nenoriai limpa g.gif

reiktu pagaliau man sita daikta isigyt blush2.gif blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image

Man tai nuostabu rolleyes.gif

Čia paprasta bet graži idėja
user posted image

ir dar:
user posted image
Atsakyti
va, pamaciau forgetes imestus ir prisiminiau biggrin.gif naujausiam Floristikos zurnale, yra is dziovintu obuoliuku kai kas padaryta -na, matet turbut...bet kokie ten grazus tie obuoliai dziovinti, baltuteliai, grazuteliai -kaip tokius sudziovint? g.gif g.gif ax.gif gal zinot paslapti? biggrin.gif

forgete thumbup.gif tik tam vainike man asmeniskai ta dirbtine sakute nekabina biggrin.gif antras labai nuostabu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 12 03, 13:37)
forgete  thumbup.gif tik tam vainike man asmeniskai ta dirbtine sakute nekabina biggrin.gif antras labai nuostabu wub.gif



Ta dirbtinė ir manęs nekabina, bet čia tik idėja biggrin.gif aš jokios nedėčiau.
Kad džiovinti obuoliukai būtų balti reikia juos pamirkyti acte su vandeniu prieš džiovinant mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 03 gruodžio 2010 - 12:50
QUOTE(bonda @ 2010 12 03, 09:50)
lka dejia i dezutes? ax.gif  biggrin.gif
as dar nedariau -bijau, kad bus reketas per diena viska islupt blush2.gif  lotuliukas.gif
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif man ir biggrin.gif  wub.gif

I dėžutes įdėjau užduotėles kiekvienai dienai.. pvz vakar rašėm kalėdų seniui laišką, šiandien turėtume kepti meduolius ir pan..


QUOTE(Forget @ 2010 12 03, 13:50)
Kad džiovinti obuoliukai būtų balti reikia juos pamirkyti  acte su vandeniu prieš džiovinant  mirksiukas.gif

gražių įdėjų ikėlei bigsmile.gif thumbup.gif
o kad obuoliukai būtų gražūs nežinojau bigsmile.gif
nors aišku dar daug ko nežinau schmoll.gif
Atsakyti
Pasivarčiau savo užrašus, tai nebūtinai acte, galima rūgščiam vandenį. Juk iš šiaip, kad nejuodotų avokadas, bananas ar obuolys, ant jo reikia citrinos sulčių užpilti biggrin.gif

O vanduo su actu, tai pabalina gražiai.
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2010 12 02, 15:48)

uiui, kad tik ir nesprogtu burbulai  thumbup.gif
ir man kaledos  wub.gif 


Tikiuosi,kad nesusprogs ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bonda @ 2010 12 03, 09:50)
labai antras suzavejo wub.gif
nuostabus wub.gif cia jau is tikru saku?

Taip,čia kėnio šakos mirksiukas.gif

Išsiunčiau medžiagą,parašyk ar gausi.
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 12 03, 14:03)
Išsiunčiau medžiagą,parašyk ar gausi.

aciukas, gavau thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 12 03, 13:37)
va, pamaciau forgetes imestus ir prisiminiau biggrin.gif naujausiam Floristikos zurnale, yra is dziovintu obuoliuku kai kas padaryta -na, matet turbut...bet kokie ten grazus tie obuoliai dziovinti, baltuteliai, grazuteliai -kaip tokius sudziovint? g.gif  g.gif  ax.gif gal zinot paslapti? biggrin.gif


Aš ,tai užsisakiau iš Lenkijos obuolių,maišelis 10lt,labai labai gražūs wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2010 12 03, 13:50)
Ta dirbtinė ir manęs nekabina, bet čia tik idėja  biggrin.gif  aš jokios nedėčiau.


Prieš kelis metus dariau panašų,tik puošiau dirbtinėmis vynuogėmis.Gražiai atrodė thumbup.gif ,gaila,kad nuotraukos neturiu verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(bonda @ 2010 12 03, 15:05)
aciukas, gavau thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

mirksiukas.gif
Atsakyti
forget-toki grazuoli is gluosnio vyteliu(vainika) biggrin.gif as swedijoj ''ciupinejau'' biggrin.gif ..jis padarytas paprastai-kelios vyteles sulenktos ratu,ir apsuktos prie plonytes vielutes prisuktais pagaliukais ax.gif ...mes gi hihihi.gif lietuvaites smalsios,tai iskart isardem paziuret kaip padarytas lotuliukas.gif ...baika-tik gluosnio sakuciu reik... biggrin.gif ..ir kokio elektriko su laidukais biggrin.gif ...ir jis tvirtas buna-gali nors ir ant galvos vietoj karunos det biggrin.gif ...
Atsakyti
tas vainikas manu padarytas šiuo principu,tik gal būt naudojamas karkasas storesnė viela aplink kurią va taip paruošti sukami pagaliukai ten kur reikia.Pagaliukai gali būti sedula,gluosnis,rūgtis supjaustuti vienodai ilgiais ir susukti trimis susukimais vielute,rafija ar kuom kitu,bet čia tik mano pamąstymai ax.gif
user posted image
user posted image
Čia kažkam reikėjo eglučių ,va čia daug ir įvairių tik panaršyti reikia
EGLUTĖS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 03 gruodžio 2010 - 18:35