Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(boruzzze @ 2011 03 10, 13:27)
kokių grožių jurgita decor naujoje temoje prikėlė  wub.gif 
kaip miela pasidžiaugti kito darbeliais, sugebėjimais  thumbup.gif  ir deja seilę tik pavarvinti...
kalėda, puikus vainikas  thumbup.gif  esi užsikabliavusi ant tokių, ane?
gaga, tikrai lauksim kol į svečius pakviesi, kad ir toliau mus pamasintum, leistum pasvajot kartu su tavimi  wub.gif

drinks_cheers.gif būtinai smile.gif
GRAŽU
Gal jau buvo g.gif Jei kartojuos nepykit tongue.gif
Atsakyti
GAGA, ar kitos, zinancios, kiek minimum pinigų reik turėt norint savą atsidaryt pardę, kiek dokumentų tvarkymai kainuoja? ir kitoms reikmenims (lentynos, vazos ir blabla bla...)
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 03 10, 13:44)
GAGA, ar kitos, zinancios, kiek minimum pinigų reik turėt norint savą atsidaryt pardę, kiek dokumentų tvarkymai kainuoja? ir kitoms reikmenims (lentynos, vazos ir blabla bla...)

Kol kas tiksliai negaliu pasakyti,gelėsiu po kokios savaitės mirksiukas.gif
Neįskaičiuojant kiosko,db daugiausia 600 lt,. kainavo leidimas prekybai čia pusei metų,o kiek visa kita kainuos dar nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 03 10, 13:44)
GAGA, ar kitos, zinancios, kiek minimum pinigų reik turėt norint savą atsidaryt pardę, kiek dokumentų tvarkymai kainuoja? ir kitoms reikmenims (lentynos, vazos ir blabla bla...)

Tu dar namuose, boruzzze, kaip ir aš? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 03 10, 11:21)



Labai labai tau pavydžiu baltu pavydu ir linkiu kuo didžiausios sėkmės 4u.gif

Laukiu nesulaukiu ekskursijos po tavo parduotuvę bigsmile.gif Atleisk, jei ptraleidau kurioje vietoje ji bus? Aišku, nesakyk, jei nenori išduoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 03 10, 14:24)
Labai labai tau pavydžiu baltu pavydu ir linkiu kuo didžiausios sėkmės  4u.gif

Laukiu nesulaukiu  ekskursijos po tavo parduotuvę  bigsmile.gif  Atleisk, jei ptraleidau kurioje vietoje ji bus? Aišku, nesakyk, jei nenori išduoti  smile.gif

Žinai kartais pati netikiu biggrin.gif o jau kiek baimės tai negaliu apsakyt unsure.gif ar sugebėsiu,ar pateisinsiu kientų lūkesčius ir t.t ir panašiai cool.gif
O busi ji kioskelyje ,ten gėlės jau daugiau kaip 10metų,savininkai išvyko gyventi į Vokietiją,tai pardavė,kai turėsiu raktus pafotkinsiu ,kad bendrą vaizdą susidarytumėt smile.gif
Atsakyti
Marijampolėj ar Kaune, sudvejojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 03 10, 14:10)
Tu dar namuose, boruzzze, kaip ir aš? 4u.gif

jo, namuose, oficiali bedarbe esu, atleista dar nuo pernai liepos doh.gif o jus ruosiates rytojaus sventei? kada tu baigi atostogas wub.gif

QUOTE(GAGA @ 2011 03 10, 14:30)
Žinai kartais pati netikiu biggrin.gif o jau kiek baimės tai negaliu apsakyt unsure.gif ar sugebėsiu,ar pateisinsiu kientų lūkesčius ir t.t ir panašiai cool.gif
O busi ji kioskelyje ,ten gėlės jau daugiau kaip 10metų,savininkai išvyko gyventi į Vokietiją,tai pardavė,kai turėsiu raktus pafotkinsiu ,kad bendrą vaizdą susidarytumėt smile.gif

isivaizduoju kad baimes turetu buti unsure.gif visgi rizika.. bet nepabandes veliau gali gailetis...
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 03 10, 14:35)
Marijampolėj ar Kaune, sudvejojau blush2.gif

Marijampolėj mirksiukas.gif Kaune kursus lankiau smile.gif
Papildyta:
QUOTE(boruzzze @ 2011 03 10, 14:35)
jo, namuose, oficiali bedarbe esu, atleista dar nuo pernai liepos  doh.gif  o jus ruosiates rytojaus sventei? kada tu baigi atostogas   wub.gif
isivaizduoju kad baimes turetu buti unsure.gif  visgi rizika.. bet nepabandes veliau gali gailetis...

Žinok ne tiek bijau dėl rizikos ,kiek dėl to kad kažko nemokėsiu padaryti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 03 10, 14:35)
jo, namuose, oficiali bedarbe esu, atleista dar nuo pernai liepos  doh.gif  o jus ruosiates rytojaus sventei? kada tu baigi atostogas   wub.gif
isivaizduoju kad baimes turetu buti unsure.gif  visgi rizika.. bet nepabandes veliau gali gailetis...

O aš maniau, kad tau tik sausį 2 metų atostogos baigės g.gif Kodėl nuo liepos?
Švesim su termometru ir vaistais, ūmus bronchitas šventės kaltininkui, ir kažkoks negeras, norėjo guldyt į ligoninę, bet aš bloga mama, nesutikau. Man namie ir sienos gydo biggrin.gif Teks šventę atidėti.

GAGA, o koks dar leidimas prekybai, už kioską?
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti