Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

kokiu tik grozybiu cia nera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 03 09, 15:55)
Berta75, su paskutiniu savo pamąstymu apie senatvę prajuokinai... biggrin.gif


Menki juokai bigsmile.gif

QUOTE(GAGA @ 2011 03 09, 19:38)
Sveikutės su praėjusiom 4u.gif
Sakykit mergaitės tokiai puokštei naudojama šlapia oazė,ar į sausą kišamos kapsulės  g.gif



Į sausą mirksiukas.gif

QUOTE(Pepiuke @ 2011 03 09, 19:41)
Aš vieną mažą darbelį padariau, bet kad vaikai serga, tai mažai lieka laiko šiam malonumui  verysad.gif


Labai gražu mirksiukas.gif

QUOTE(kaleda @ 2011 03 09, 21:17)

Aš tik pavasarinei betvarkei skirtą vainiką padirbau -


Kaip visada -labai gražu thumbup.gif wub.gif

QUOTE(kaleda @ 2011 03 09, 22:41)

Lauksim grįžtant ir kai turėsi raktus, nors virtualiai pakviesk pasėdėt ir pasvajot biggrin.gif

Pritariu drinks_cheers.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 03 09, 21:41)
Įdėk šluotas 4u.gif
Lauksim grįžtant ir kai turėsi raktus, nors virtualiai pakviesk pasėdėt ir pasvajot biggrin.gif

Sveikutės 4u.gif
user posted image
Va mano šluota biggrin.gif
Oi kaip smagu ,kad jus turiu wub.gif būtinai pakviesiu pasvajot rolleyes.gif
Daug kas man ten nepatinka,deja dėl lėšų stygiaus kol kas turėsiu palaukti su remontais ir pertvarkom ax.gif žinau,kad yra vienas nuostabus dalykas balkiai viduje thumbup.gif o visa kita su laiku susitvarkysiu,kažin kiek man vazų reikėtų nusipirkti 20 g.gif ar daugiau,berta aš labai noriu stiklinių vazų,bet mane visi durnina ,kad užsiknisiu jas bešveisdama ir valydama,gal gali patart blush2.gif
berta-peržiūrėjau tavo nuorodas blink.gif pasaka,kaip norėčiau tokį lygį pasiekti,jis latvis g.gif

va dar vienas darbelis iš kursų,vėduoklės nerodysiu ,nes nepabaigiau blush2.gif
user posted image


Žiūriu tuos grožius wub.gif o pas mus ružavos gipsofilijos būna g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 10 kovo 2011 - 10:42
Nauji namai
Papildyta:
QUOTE(GAGA @ 2011 03 10, 11:21)

Va mano šluota biggrin.gif
Oi kaip smagu ,kad jus turiu wub.gif būtinai pakviesiu pasvajot rolleyes.gif
Daug kas man ten nepatinka,deja dėl lėšų stygiaus kol kas turėsiu palaukti su remontais ir pertvarkom ax.gif žinau,kad yra vienas nuostabus dalykas balkiai viduje thumbup.gif o visa kita su laiku susitvarkysiu,kažin kiek man vazų reikėtų nusipirkti 20 g.gif ar daugiau,berta aš labai noriu stiklinių vazų,bet mane visi durnina ,kad užsiknisiu jas bešveisdama ir valydama,gal gali patart blush2.gif
berta-peržiūrėjau tavo nuorodas blink.gif pasaka,kaip norėčiau tokį lygį pasiekti,jis latvis g.gif

va dar vienas darbelis iš kursų,vėduoklės nerodysiu ,nes nepabaigiau blush2.gif
Žiūriu tuos grožius wub.gif o pas mus ružavos gipsofilijos  būna g.gif

Gražus darbelis mirksiukas.gif
Sunku patarti kiek tų vazų reikia-žiūrint koks gėlių asortimentas g.gif Reikia gerai apmąstyti,neskubėti-geriau pirkti po kelias,merkti ,žiūrėti kaip atrodo,o paskui dar nupirkti(na ta prasme,kad nepripirkt be reikalo ) .Stiklinės aišku gražiau :wub o plauti ir stiklines ,ir plastmasines reik kiekvieną dieną,tik,kad stiklines plauti paprasčiau,užpili "Sanitarinio" šiek tiek,su kempyne prasieini ir blizga wub.gif kuo puikiausiai.
Gipsofilijos būna pas mus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 10 kovo 2011 - 11:00
QUOTE(berta75 @ 2011 03 10, 10:59)
Nauji namai
Papildyta:

Gražus darbelis mirksiukas.gif
Sunku patarti kiek tų vazų reikia-žiūrint koks gėlių asortimentas g.gif Reikia gerai apmąstyti,neskubėti-geriau pirkti po kelias,merkti ,žiūrėti kaip atrodo,o paskui dar nupirkti(na ta prasme,kad nepripirkt be reikalo ) .Stiklinės aišku gražiau :wub o plauti ir stiklines ,ir plastmasines reik kiekvieną dieną,tik,kad stiklines plauti paprasčiau,užpili "Sanitarinio" šiek tiek,su kempyne prasieini ir blizga wub.gif kuo puikiausiai.
Gipsofilijos būna pas mus mirksiukas.gif

Ačiū už naujus namučius ir atsakymus 4u.gif
Aš tokios durnos natūros ,geriau daugiau ,bet kad tik nepritrūktų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 03 10, 12:02)
Ačiū už naujus namučius ir atsakymus 4u.gif
Aš tokios durnos natūros ,geriau daugiau ,bet kad tik nepritrūktų lotuliukas.gif

Tai aš tokia pati,bet jau pasimokiau.Pripirkti labai lengva,bet per skubėjimą neapgalvoji visko ,o paskui žiūri,kad pusė netinka ir reikia dar pirkti. Taip,kad nuoširdžiai patariu-neskubėk ir apgalvok. mirksiukas.gif

Geriau pirkti gilesnes vazas,o celafano pagalba pareguliuoti jų gylį,paieškosiu pvz ir įkelsiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 10 kovo 2011 - 11:25
QUOTE(berta75 @ 2011 03 10, 11:18)
Tai aš tokia pati,bet jau pasimokiau.Pripirkti labai lengva,bet per skubėjimą neapgalvoji visko ,o paskui žiūri,kad pusė netinka ir reikia dar pirkti. Taip,kad nuoširdžiai patariu-neskubėk ir apgalvok. mirksiukas.gif

Geriau pirkti gilesnes vazas,o celafano pagalba pareguliuoti jų gylį,paieškosiu pvz ir įkelsiu mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif bet kaip sunku ,kai nedirbus tai net nelabai žinau ko gali reikėti ,o ko neprireiks g.gif db man atrodo ,kad ten ir ten panaudosiu ,o vėliau ,gal viskas kai padirbsiu kitaip pakryps doh.gif
Dar man labai didelis galvos skausmas tos standartinės puokštelės ant kapų g.gif aš tokių nenoriu daryti ax.gif o jei prašys ,bandyti įkalbėsti g.gif ar būsti pasidarius pagal save .... oi net nežinau...
user posted image
va apie tokia kalbu....
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 03 10, 12:33)
drinks_cheers.gif bet kaip sunku ,kai nedirbus tai net nelabai žinau ko gali reikėti ,o ko neprireiks g.gif db man atrodo ,kad ten ir ten panaudosiu ,o vėliau ,gal viskas kai padirbsiu kitaip pakryps doh.gif
Dar man labai didelis galvos skausmas tos standartinės puokštelės ant kapų g.gif  aš tokių nenoriu daryti ax.gif o jei prašys ,bandyti įkalbėsti g.gif ar būsti pasidarius pagal save .... oi net nežinau...
user posted image
va apie tokia kalbu....

Kaip gaila,kad tu toli,sulėktumėm visos ir tau padėtumėm drinks_cheers.gif thumbup.gif
Manau reikia turėti visokių puokščių,taip jau yra,kad iš to turėsi duoną valgyti.
Pamenu dirbau tokioj gelių ir visokių smulkmenų parduotuvėlėje Vilniaus naujininkų rajone-beveik metus pratinau pirkėjus prie savo puokščių doh.gif atlygynimas priklausė nuo pardavimo,tad kentėjo mano piniginė verysad.gif būdavo ,kai kolegės savaitė-prekyba klesti,o,kai mano ...... prekybos nėra verysad.gif deprasavau juodai doh.gif bet už tai po to viskas apsivertė 180 laipsnių kampu thumbup.gif
Taip,kad prisipratinsi pirkėją po truputį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 03 10, 11:48)
Kaip gaila,kad tu toli,sulėktumėm visos ir tau padėtumėm drinks_cheers.gif  thumbup.gif
Manau reikia turėti visokių puokščių,taip jau yra,kad iš to turėsi duoną valgyti.
Pamenu dirbau tokioj gelių ir visokių smulkmenų parduotuvėlėje Vilniaus naujininkų rajone-beveik metus pratinau pirkėjus prie savo puokščių doh.gif atlygynimas priklausė nuo pardavimo,tad kentėjo mano piniginė verysad.gif būdavo ,kai kolegės savaitė-prekyba klesti,o,kai mano ...... prekybos nėra verysad.gif deprasavau juodai doh.gif bet už tai po to viskas apsivertė 180 laipsnių kampu thumbup.gif
Taip,kad prisipratinsi pirkėją po truputį mirksiukas.gif

Ačiū,man ir žodinė Jūsų pagalba medus dūšiai,labai dėkinga visoms wub.gif
Nu va kaip gaunas,tokiu atveju kaip tavo labai skaudu turėjo būti , aš ir galvoju pradžioj stebėsiu ,klausysiu ko žmonėms reikia ir kaip nosrs įsivažiuosiu ax.gif
Atsakyti
Reikia baigti temą mirksiukas.gif
Kaip vadinsis tavo parduotuvė, GAGA?
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 03 10, 13:11)
Reikia baigti temą mirksiukas.gif
Kaip vadinsis tavo parduotuvė, GAGA?

Dar kol kas stabdau su pavadinimu,nežinau kokio noriu ir neaišku kiek ten to popierizmo g.gif
Atsakyti
kokių grožių jurgita decor naujoje temoje prikėlė wub.gif
kaip miela pasidžiaugti kito darbeliais, sugebėjimais thumbup.gif ir deja seilę tik pavarvinti...


kalėda, puikus vainikas thumbup.gif esi užsikabliavusi ant tokių, ane?


gaga, tikrai lauksim kol į svečius pakviesi, kad ir toliau mus pamasintum, leistum pasvajot kartu su tavimi wub.gif
Atsakyti