Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 02 23, 09:59)
Turiu klausimėlį apie karštų klijų pistoletą BOSCH, ar nieko tokio, jei klijų lazdelės dėtųsi - ne firminės Bosch? Ar nesugadinsiu paties pistoleto?



Siaip tai as turiu kazkoki paprasta pistoleta, tai naudoju ivairiu firmu karstus klijus, tiek senukuose pirktus, tiek floristikos reikmenu parduotuveje pirktus, kieno jie gaminti net nezinau. Svarbiausia diametra toki pat naudoti, nes yra keliu storiu tu kliju lazdeliu.
Atsakyti
siaip dar kazkas man paliotkino, kad klijai, kurie yra ne skaidrus (nu tokie balti, kaip pienas) , jie gadina pistoletus, tai man kazkaip tie zodziai paveike, bet nzn ar tai tiesa, ar ne, bet nebenaudoju tu baltu cool.gif dar girdejau kad jie gadina todel, kad ilgiau kaista...bet nzn, tiksliau- nepastebejau cool.gif
Atsakyti
Aš irgi turiu visai paprastą "no name" pistoletą smile.gif Jurgita, tu buožė lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 02 23, 21:13)
Aš irgi turiu visai paprastą "no name" pistoletą smile.gif  Jurgita, tu buožė lotuliukas.gif  4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif mano paprastas nusprogo,perspaud=iau ne5kaitusį doh.gif db žiūriu ir į Bošą ,bet rankos nekyla tiek mokėt ax.gif
Buvau mokesčiuose dėl patento pakalbėti,tai sužinojau tokį dalyką,kad
-jei noriu pakuoti dovanas turiu patentą išsipirkti šiai veiklai
-jei noriu prekiauti balionais turiu išsipirkti ir šiai veiklai patentą
-jei noriu prekiauti suvenyrais turiu turėti kasos aparatą blink.gif
Nu žodžiu esu giliuose apmąstymuose rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 02 23, 20:51)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif mano paprastas nusprogo,perspaud=iau ne5kaitusį doh.gif db žiūriu ir į Bošą ,bet rankos nekyla tiek mokėt ax.gif
Buvau mokesčiuose dėl patento  pakalbėti,tai sužinojau tokį dalyką,kad
-jei noriu pakuoti dovanas turiu patentą išsipirkti šiai veiklai
-jei noriu prekiauti balionais turiu išsipirkti ir šiai veiklai patentą
-jei noriu prekiauti suvenyrais turiu turėti kasos aparatą blink.gif
Nu žodžiu esu giliuose apmąstymuose rolleyes.gif


Matai Gaga, musu valstybe zlugdo mazaji versla, palikdama vieta gigantams! Man tas labai nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 02 23, 22:13)
Aš irgi turiu visai paprastą "no name" pistoletą smile.gif  Jurgita, tu buožė lotuliukas.gif  4u.gif



Oi pralinksminai, aš pastarąsias dienas tik ir girdžiu tą žodį - buožė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .

O tą pistoletą laimėjau per FLORISTIKOS žurnalo skelbtą konkursą, tad ačiū Jiems. Aš irgi turėjau paprastą, berods, pirktą iki 10 Lt. Ir iki gavau BOSCH galvojau - įdomu, kuo jis jau toks ypatingas. Bet kas man labiausiai patiko, tai kad palikus įjungtą iš jo upeliais neteka klijai...O iš mano senojo daugiau nei pusė likdavo ant popieriaus ant kurio stovėdavo pistoletas. Todėl dabar neįsivaizduoju darbo su kitu. O BOSCH klijų lazdelių pakuotė kainuoja - 65 Lt (tad man atrodo kiek daugokai).... Kartais tikrai neverta taupyti, geriau pirkti gerą ir kokybišką daiktą/pistoletą (čia jau iš mano patirties) smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 24 vasario 2011 - 08:39
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 02 24, 07:38)
Oi pralinksminai, aš pastarąsias dienas tik ir girdžiu tą žodį - buožė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

O tą pistoletą laimėjau per FLORISTIKOS žurnalo skelbtą konkursą, tad ačiū Jiems. Aš irgi turėjau paprastą, berods, pirktą iki 10 Lt. Ir iki gavau BOSCH galvojau - įdomu, kuo jis jau toks ypatingas. Bet kas man labiausiai patiko, tai kad palikus įjungtą iš jo upeliais neteka klijai...O iš mano senojo daugiau nei pusė likdavo ant popieriaus ant kurio stovėdavo pistoletas. Todėl dabar neįsivaizduoju darbo su kitu. O BOSCH klijų lazdelių pakuotė kainuoja - 65 Lt (tad man atrodo kiek daugokai).... Kartais tikrai neverta taupyti, geriau pirkti gerą ir kokybišką daiktą/pistoletą (čia jau iš mano patirties) smile.gif


Xixi, mano pistoletas tai nebegdavo, nebent koks laselis nukrisdavo, ne daugiau. Tai aisku gera dirbti su kokybiskais irankiais smile.gif
Atsakyti
sveikos merginos , turiu toki klausimeli maciau geline popierine gele su ilgu kotu gal kas zino kaip ja daryt . Aciu
Atsakyti
QUOTE(Alinacka1980 @ 2011 02 24, 19:10)
sveikos merginos , turiu toki klausimeli maciau geline popierine gele su ilgu kotu   gal kas zino kaip ja daryt . Aciu

bigsmile.gif Aš jau vienoj temoj tamstelės klausiau-iš krepinio popieriaus nori tą gėlę daryt? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 02 24, 09:38)
Oi pralinksminai, aš pastarąsias dienas tik ir girdžiu tą žodį - buožė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .

bigsmile.gif bigsmile.gif tikriausiai turi daug "firminio turto" ,jeigu jau taip vadina lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 02 24, 09:38)
O tą pistoletą laimėjau per FLORISTIKOS žurnalo skelbtą konkursą, tad ačiū Jiems.

O konkursas kokia tema buvo? Kada? Kokiam NR? mirksiukas.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 24 vasario 2011 - 18:53
Pamėginsiu atsakyt už JUrgitą, berods stalo puošybos konkursas. Kada, nepamenu, Jurgita patikslins.
Atsakyti
merginos,o jus galit man patarti dėl kambarinių gėlių šiek tiek blush2.gif blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 02 23, 22:51)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif mano paprastas nusprogo,perspaud=iau ne5kaitusį doh.gif db žiūriu ir į Bošą ,bet rankos nekyla tiek mokėt ax.gif
Buvau mokesčiuose dėl patento  pakalbėti,tai sužinojau tokį dalyką,kad
-jei noriu pakuoti dovanas turiu patentą išsipirkti šiai veiklai
-jei noriu prekiauti balionais turiu išsipirkti ir šiai veiklai patentą
-jei noriu prekiauti suvenyrais turiu turėti kasos aparatą blink.gif
Nu žodžiu esu giliuose apmąstymuose rolleyes.gif


neimk patento - kam jis ? Atsidaryk individualia veikla - nereiks ne milijono tu patentu kur cia aprasei, nei kasos aparato, prekiaujant suvenyrais.. placiau apie tai - per a.z. 4u.gif

QUOTE(mmergyte @ 2011 02 24, 20:16)
merginos,o jus galit man patarti dėl kambarinių gėlių šiek tiek blush2.gif  blush2.gif ?


klausk- gal ir galesime kuom padeti....
Atsakyti