Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(bytte @ 2011 02 18, 11:43)
ech kaip gražu wub.gif ...
merginos jūs mane visada taip artėjančioms šventėms įkvepiant, labai jums visoms dėkui 4u.gif

O aš visai išsikvėpus, nebežinau net ką daryt verysad.gif Viską peržiūriu, bet jokiam darbui neužsidegu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 02 18, 13:42)
O aš visai išsikvėpus, nebežinau net ką daryt verysad.gif  Viską peržiūriu, bet jokiam darbui neužsidegu verysad.gif



Pažįstamas jausmas, gal tiesiog reikia išlaukti to įkvėpimo momento, kartais gerai padaryti kokią kūrybinę pertraukėlę, tada atsiranda naujų minčių....


Mane tokia būsena apninka, kai jaučiu, jog niekam nereikia to ką kuri, darai, tada savęs klausiu - kam man visa tai? Ir nuleidžiu, kuriam tai laikui rankas...paskui praeina...ir vėl kažkas įkvepia...
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 02 18, 14:22)
Pažįstamas jausmas, gal tiesiog reikia išlaukti to įkvėpimo momento, kartais gerai padaryti kokią kūrybinę pertraukėlę, tada atsiranda naujų minčių....
Mane tokia būsena apninka, kai jaučiu, jog niekam nereikia to ką kuri, darai, tada savęs klausiu - kam man visa tai? Ir nuleidžiu, kuriam tai laikui rankas...paskui praeina...ir vėl kažkas įkvepia...

Ačiū, Jurgita, teisingai viską "pamintijai". Visa tai sumišę su "aš nieko nemoku", nes paskutiniu metu prisižiūrėjau daug labai gražių darbų. Lauksiu įkvėpimo.
Atsakyti
o kaip būtų, jei dirbant savame versliuke, prie gėlių - taip įkvėpimas dingtų - ar pasidarytų darbas nebemielas? unsure.gif kažką daryt juk reik, o jei įkvėpimo nėr unsure.gif


niu gražių idėjų velykoms bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 18, 19:11)
o kaip būtų, jei dirbant savame versliuke, prie gėlių - taip įkvėpimas dingtų - ar pasidarytų darbas nebemielas?  unsure.gif  kažką daryt juk reik, o jei įkvėpimo nėr  unsure.gif
niu gražių idėjų velykoms  bigsmile.gif  thumbup.gif

Na, manau, kad darbe būtų visko, kaip ir visuose darbuose.
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 18, 20:11)
o kaip būtų, jei dirbant savame versliuke, prie gėlių - taip įkvėpimas dingtų - ar pasidarytų darbas nebemielas?  unsure.gif  kažką daryt juk reik, o jei įkvėpimo nėr  unsure.gif
niu gražių idėjų velykoms  bigsmile.gif  thumbup.gif


Jei kalbant konkrečiai apie savo nuosavą verslą - kurtum ir darytum tai, kas Tau patinka ir gal bent taip įtakotum savo klientų skonį, kai esi samdomas darbuotojas - labai mažai turi kūrybinės laisvės, juk pardavinėji tai, kas labiausiai "eina"...ir darai būtent tokius darbus...

Bent savo firmoje ar įmonėje, jei darbas ir hobis, ir gyvenimo būdas - esi laimingas žmogus, kai per kančias nereikia keliauti pirmadienį darban. O įkvėpimas, ar ten ar ten dirbant - jis labai slidus dalykas...kaip ir visur...vieną dieną gali būt, kitą gali nebūt... Bet kaip ten protingi žmonės sako, 10 proc. talento, o 90 proc. darbo...Bet aš ne visad su šita teorija sutinku...
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 02 18, 11:10)

aciu wub.gif renkuosi idejas..paskui isgeneruot su savom reiks mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,
šiandien jau šviesiau akyse - matyt, liga prie nuotakos irgi prisideda. Nesvarbu, kad juoktis negaliu - visa lūpa nukentėjo nuo pūslelinės, bet saulė jau lange ir širdyje smile.gif
Man patinka ką Jurgita parašė, tik pridursiu, kad manau, jog ir savo verslą turėdamas, vistiek turėsi daryt ką perka, jei neturi kito png. šaltinio. Bet, šalia to ką perka, gali po truputį rodyti kažką kitokio, palaipsniui pratindamas prie kitokios floristikos, galų gale, jei masių nepripratinsi, tai vis tiek atsiras nors nedidelė žmoni dalis, kuriems patinka kitaip. Ir tie darbai kuriuos perka, nebūtinai turės būti kokios nors pvz. rožės su plaušo kailiniais doh.gif
Gražios dienos visoms 4u.gif Ir pavasario darbų - Geert Pattyn
Ir dar, klaipėdiečiams ir arti jos esantiems - Pamokėlės, nors pagal temą, čia jau visos pamokos. Aš, deja, neisiu, nes dar esu "zaraza" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 18, 18:11)
o kaip būtų, jei dirbant savame versliuke, prie gėlių - taip įkvėpimas dingtų - ar pasidarytų darbas nebemielas?  unsure.gif  kažką daryt juk reik, o jei įkvėpimo nėr  unsure.gif
niu gražių idėjų velykoms  bigsmile.gif  thumbup.gif



Kai ikvepimas dingsta, tada daromos standartines ''einamos'' puokstes smile.gif
O kai buna ikvepimas daroma kas miela sirdziai ir akiai smile.gif
Atsakyti
gražu
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 02 20, 17:14)



smile.gif net norvegisku darbu iskapstei smile.gif Tikrai grazu smile.gif
Atsakyti
Turiu klausimėlį apie karštų klijų pistoletą BOSCH, ar nieko tokio, jei klijų lazdelės dėtųsi - ne firminės Bosch? Ar nesugadinsiu paties pistoleto?
Atsakyti