Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(boruzzze @ 2011 02 16, 19:47)


čia tik viršeliai verysad.gif kažin kur būtų galima gaut tuos vokiškus žurnalus g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepiuke @ 2011 02 16, 20:17)
čia tik viršeliai  verysad.gif  kažin kur būtų galima gaut tuos vokiškus žurnalus  g.gif

nzn...


lyg galima parsisiusti bet reik prisiregistruoti.. kadangi man su rusu sunkiai, tai gal kas tiksliau pasakys bigsmile.gif
Atsakyti
angilskai info

bene galima parsisiusti knygu ir zurnalu g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo boruzzze: 16 vasario 2011 - 21:01
Blyn, apmovė mane kaip pirmokę, stengiau tolerantiškai žiūrėt į visus jo išsišokimus, bet čia jau man virš visko - My Webpage
Todėl ir puokštė tokia, matyt, paskubom kur nors sudėliota doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 17 vasario 2011 - 13:10
QUOTE(kaleda @ 2011 02 17, 13:09)
Blyn, apmovė mane kaip pirmokę, stengiau tolerantiškai žiūrėt į visus jo išsišokimus, bet čia jau man virš visko - My Webpage
Todėl ir puokštė tokia, matyt, paskubom kur nors sudėliota doh.gif

biggrin.gif bet jaunoji vistiek gera - tinka Antanui biggrin.gif ir puokštę matyt darė kad patiktų Antano rinkėjams. Žinokit kokių dabar reikia, nono.gif menais neužsiiminėkit (hihihi.gif)
Atsakyti
Kas apie puokste, tai istikruju visu skoniai skirtingi. Man ji taip pat negrazi...
Bet ka galiu pasakyti is patirties, zinokit ateidavo su tokiom puoksciu nuotraukom jaunosios, kad net rankos nekildavo daryti..... Bet turi taikytis prie uzsakymu, labai mazai kuri jaunoji nezinotu ko nori biggrin.gif
Nors jei ju vestuves tik atkreipti demesiui skirtos, tai koks skirtumas kokia puokste, cia jau galva reiktu persisviesti tokiems politikams, kurie bet kokiais atvejais nori surinkti kuo daugiau balsu...
Atsakyti
QUOTE(neriiinga @ 2011 02 17, 14:26)
Kas apie puokste, tai istikruju visu skoniai skirtingi. Man ji taip pat negrazi...
Bet ka galiu pasakyti is patirties, zinokit ateidavo su tokiom puoksciu nuotraukom jaunosios, kad net rankos nekildavo daryti.....  Bet turi taikytis prie uzsakymu, labai mazai kuri jaunoji nezinotu ko nori biggrin.gif 
Nors jei ju vestuves tik atkreipti demesiui skirtos, tai koks skirtumas kokia puokste, cia jau galva reiktu persisviesti tokiems politikams, kurie bet kokiais atvejais nori surinkti kuo daugiau balsu...


Tikrai reikėtų persišviest, sako, kad nėra blogos reklamos, bet aš nežinau... Įdomu, kaip tie žmonės , kurie už tą partiją, kaip jimes atrodo.
O dėl skonio - žinoma, mes visi skirtingi, man ir ta aptarinėjama pseudovestuvių puokštė neužkliųtų, jei visos rožės būtų mažos.
Atsakyti
ale kiek visko pridejot wub.gif wub.gif bigsmile.gif ziuriu tik seiles varvinu biggrin.gif wub.gif

jei ka uzmatysit su kiausiniu lukstais pavasarinio -velykinio -imeskit 4u.gif jau daug prikaupiau lukstu lotuliukas.gif o iki velyku dar toli -tai dar bus daug biggrin.gif

maciau vestuvines puokstes aptarinejot biggrin.gif mano buvo kaskadine (turbut taip vadinas, kai tokia laso formos) -zinokit, ir dabar man ji visai grazi biggrin.gif tik vienu augaliuku galejo nebut biggrin.gif kaip ten vadinas doh.gif na tokia 'eglute' neeglute, kur padziuvus gerai turpa ax.gif lotuliukas.gif 4u.gif bet siaip visumoj liuks wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 17 vasario 2011 - 16:05
Sveikos 4u.gif

QUOTE(julune @ 2011 02 16, 12:25)
Aciu, tau berta75  aciuks.gif as jau geras pusmetis gyvenu Svedijoj, tai cia nera jokiu floristiniu zurnalu. tai tavo zurnaliukas man tikras isganymas akims paganyti  smile.gif

Aš tik albumuką sukūriau,o nuotraukytes sudėjo GAGA mirksiukas.gif

QUOTE(kaleda @ 2011 02 17, 14:09)
Blyn, apmovė mane kaip pirmokę

lotuliukas.gif

QUOTE(neriiinga @ 2011 02 17, 15:26)
Kas apie puokste, tai istikruju visu skoniai skirtingi. Man ji taip pat negrazi...
Bet ka galiu pasakyti is patirties, zinokit ateidavo su tokiom puoksciu nuotraukom jaunosios, kad net rankos nekildavo daryti.....  Bet turi taikytis prie uzsakymu, labai mazai kuri jaunoji nezinotu ko nori biggrin.gif 

Pas mane darbe yra kelios "topinių" puokščių nuotraukos,tai kas antra atėjusi duria pirštu į jas doh.gif kartais,kai supykstu ,sakau,kad tas nuotraukas išmesiu,bet kolegė užprotestuoja lotuliukas.gif atsibodo daryti tą patį per tą patį doh.gif

Tik dabar pamačiau,kad į albumuką tiek visko pridėta thumbup.gif
GAGA,čia tu pasidarbavai? Ačiū mirksiukas.gif

Šiandien skambinausi M.Gvildžiui dėl seminaro,norėjau užsirašyt,bet jis išvykęs ,kai grįš,susisieks su manim thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 17 vasario 2011 - 22:57
QUOTE(bonda @ 2011 02 17, 17:05)
ale kiek visko pridejot wub.gif  wub.gif  bigsmile.gif ziuriu tik seiles varvinu biggrin.gif  wub.gif

jei ka uzmatysit su kiausiniu lukstais pavasarinio -velykinio -imeskit 4u.gif  jau daug prikaupiau lukstu lotuliukas.gif o iki velyku dar toli -tai dar bus daug biggrin.gif 

maciau vestuvines puokstes


Čia šis tas velykinio - http://international.....r arrangement
Atsakyti
user posted image

user posted image


user posted image

user posted image
Papildyta:
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
ech kaip gražu wub.gif ...
merginos jūs mane visada taip artėjančioms šventėms įkvepiant, labai jums visoms dėkui 4u.gif
Atsakyti