Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

va pagooglinus radau lenkijoje mickeviciaus g.
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 15, 19:02)
va pagooglinus radau lenkijoje mickeviciaus g.

Na tai mausim cukraus, grikių ir gėlių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 02 15, 19:16)
Na tai mausim cukraus, grikių ir gėlių biggrin.gif

sąrašėlis neblogas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 15, 19:02)
va pagooglinus radau lenkijoje mickeviciaus g.

Buvau čia ten tik apgriuvęs senas namas.arba jie išsikraustę arba nežinau,dar buvas Mickevičiaus 14 tai ten tik gėlių parduotuvėlė,viena pažystama sakė kad Mičkevičiaus 41 ir 46 kaip ir bazė,bet neapsimoka važiuoti nes tik centų skirtumas g.gif Žodžiu reikia turėti patikrintą informaciją ,aš važiavau turėdama tris adresus ir nei vienu bazės neradau blink.gif
Atsakyti
merginos,atbėgu su klausimu blush2.gif ar visos gėlės tokiu oru nušals? blush2.gif ryt noriu nupirkt gėlių,anyta sako nušals visos kokias bepirksi,bet gi aš tik iki mašinos ir iki buto blush2.gif labai norėčiau eustomų,bet įtariu tuoj nušaltų,taip? verysad.gif
Atsakyti
http://www.facebook....100001092631674 wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 02 15, 19:32)
merginos,atbėgu su klausimu blush2.gif  ar visos gėlės tokiu oru nušals? blush2.gif  ryt noriu nupirkt gėlių,anyta sako nušals visos kokias bepirksi,bet gi aš tik iki mašinos ir iki buto blush2.gif  labai norėčiau eustomų,bet įtariu tuoj nušaltų,taip? verysad.gif

Jei gerai suvyniosi tai manau nenušale jei tik iš pardės į mašiną ,o iš mašinos į namus,susuk į popierių,o po to dar į krepšį,neturėtų nušalti nors aš eustomų nebandžius g.gif tik rožes ir tulpes
O vakar buvau Schetelinge ,tai mačiau tokius ale maišiukus gėlių transportavimui,kažin kas ten per žvėris g.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 02 15, 20:32)
merginos,atbėgu su klausimu blush2.gif  ar visos gėlės tokiu oru nušals? blush2.gif  ryt noriu nupirkt gėlių,anyta sako nušals visos kokias bepirksi,bet gi aš tik iki mašinos ir iki buto blush2.gif  labai norėčiau eustomų,bet įtariu tuoj nušaltų,taip? verysad.gif

Šiaip visos gėlės bijo šalčio,bet jeigu gerai suvynios ir bėgsi į mašiną,o iš jos į namus,tai netūrėtų pagauti šalčio.Paprašyk,kad standžiai suvyniotų į kelis lapus popieriaus,gali dar didelį frotinį rankšluostį pasiimt iš namų ir susukt į jį mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 02 15, 19:36)

jau gražu wub.gif čia su parafinu g.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 02 15, 20:42)
jau gražu wub.gif čia su parafinu g.gif

Manau,kad taip. Man net silpna pasidarė nuo grožio wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 02 15, 19:46)
Manau,kad taip. Man net silpna pasidarė nuo grožio  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif Bet jau darbo,tai tik įsivaizduoju...
turiu pavasarinį Buketo numerį kur įkelt g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 02 15, 19:49)
drinks_cheers.gif Bet jau  darbo,tai tik įsivaizduoju...
turiu pavasarinį Buketo numerį  kur įkelt g.gif  lotuliukas.gif


Sukuriam albumą. kur geriau?
Atsakyti