Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

boruzzze , pamiršau apie vainikėlį pasiteiraut - jis labai skaniai atrodo thumbup.gif iš ko jis?
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 12 02, 11:03)
Va ką radauMy Webpage

Išbandžiau-nesproginėja mirksiukas.gif

Gražu thumbup.gif kaip man patinka Kalėdos wub.gif tas laukimas,namų puošimas

as isivaizduoju kaip kada nors kuri is jusu irgi mokysit mus floristikos ir kursus vesit biggrin.gif
uiui, kad tik ir nesprogtu burbulai thumbup.gif
ir man kaledos wub.gif

QUOTE(kaleda @ 2010 12 02, 11:12)
boruzzze, ačiū. Ne, ten liudininkės puokštė-rankinė. Jaunoji buvo nusivėlusi iš vilnos panašų į bažnyčios dekorą burbulą-rankinę, kurį papuošiai tom pačiom gėlėm, kaip ir bažnyčią.
Nuostabus kalendorius.    Susigėdau, nes vakar B nupirko Maximinius vaikams  Taip, Kalėdų laukimas man patinka labiau nei Kalėdos. Labiausiai mėgstu pasipuošt sodybą, nes ten tinka toks grubus, naturalus stilius, aš jį mėgstu. Namie pas mus amžina betvarkėlė, dabar jau sunkiai sutelpam visi, tai puošybą nesižiūri

nu saunus tavo darbeliai thumbup.gif
o kalendoriai irgi maximiniai gerai - skaniai valgosi biggrin.gif

QUOTE(bytte @ 2010 12 02, 13:26)
boruzzze puikus kalendorius, toks vaikiškas wub.gif . Labai šauni idėja. O tu ten degtuku dėžutes panaudojai? Ar lankstei pati?

4u.gif aga, degtuku dezutes...

QUOTE(kaleda @ 2010 12 02, 14:54)
boruzzze , pamiršau apie vainikėlį pasiteiraut - jis labai skaniai atrodo thumbup.gif  iš ko jis?

sakai valgomas? nu nebandziau lotuliukas.gif ten is vatos diskeliu...
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2010 12 02, 14:48)

sakai valgomas? nu nebandziau  lotuliukas.gif  ten is vatos diskeliu...


thumbup.gif lotuliukas.gif
Nu, apmovei mane doh.gif Einu dar žiūrėt lotuliukas.gif Šaunuolė, išradingai sugalvota,
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2010 12 02, 15:53)
thumbup.gif  lotuliukas.gif
Nu, apmovei mane doh.gif  Einu dar žiūrėt lotuliukas.gif  Šaunuolė, išradingai sugalvota,

blush2.gif ne mano mintis - copy paste cool.gif
Atsakyti
berta ,gavau gavau gavau clap.gif yahoo.gif
Atsakyti
Buvau jus pametus doh.gif
QUOTE(tiklis @ 2010 12 01, 17:55)


Tikli, o jei taip: imi vazoną, į iš gipso ir kokį pagalį įgipsuoji. Tada apsuki laikraščiais ir samanom. O paskui jau puoši.
Rodau savo tokį pernai metų:
user posted image
Foto kažkokia prasta, šiaip tikrai gražesnis smile.gif

Dar savo advento vainiką rodau, su tikrais rojaus obuoliukais:
user posted image

Papildyta:
Vestuviniai papuošimai wub.gif taip pat ir advento kalendorius wub.gif

O aš svajoju kažką panašaus pasidaryt:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 12 02, 19:09)
berta ,gavau gavau gavau clap.gif  yahoo.gif

Pagaliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Forget, užrodei beveik mano norą wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2010 12 02, 19:44)
Forget, užrodei beveik mano norą wub.gif


Aš galvoju suraišiosiu visokiom kryptim pagaliukus, galima gi dar visokių dalykų pridėt, cinamonų ir pan. Ir įtaisysiu mažas mažas lemputes wub.gif


Mačiau vienoje parduotuvėje papuošimą: į aukštą stiklinę vaza daug daug garbanoto lazdyno šakų ir jos apsuktos tokiom smulkiom lemputėm. Fantastika bigsmile.gif alternatyva eglutei.
Atsakyti
bigsmile.gif forget, grazi eglute thumbup.gif o is kur gaut to gipso?
o ta ideja su pagaliukais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2010 12 02, 20:05)
bigsmile.gif forget, grazi eglute  thumbup.gif  o is kur gaut to gipso?
o ta ideja su pagaliukais  wub.gif


Senukuose. Galima vaistinėje gipsinį bintą pirkt, su juo greičiau, bet brangu.
Atsakyti
forget- aciuks.gif uz idea...gipso manau yra ir vaistineje pirkti hihihi.gif ..o del sakuciu-na as maciau i vaza sumerktas baltai nudazytas paprastas sakas,apsuktas lemputem wub.gif ...atrodo fantastiskai...ir dar tokias sakas kabina ant sienos,(irgi apkarsto geltonom mazom lemputem wub.gif ...)...
dar mergiukai klausymukas-o senukuos matet kas cinamono lazdeliu pirkt? blush2.gif ..yra internetinej ju parduotuvej blush2.gif ...kazin jos labai storos? g.gif ...galvoju reik uzsisakyt,o storu nenoriu doh.gif ...man reiketu tu plonesniu blush2.gif ...ir reiktu anyziaus ''gelyciu''-gal kur internetinej uzmatet?
Atsakyti