Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

Aš negaliu būti objetyvi, nes man viso krentančios puokštės yra negražios biggrin.gif Ten kaip suprantu eustomos ir gvazdikai? tik nelabai suprantu kam tas papartis vestuvinėje puokštėje.... negi pelžiedės negana g.gif

Tik neįsižeisk, pepiuke, čia tiesiog skonių nesutapimas mirksiukas.gif

pamergių, kiek įžiūriu gražios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 15, 12:30)
nu man visai miela, is kokiu cia geliu?  bigsmile.gif  o kokios ten pamergiu buvo?  bigsmile.gif

taip, cia eustomos ir rožės, pamergių irgi iš eustomų, jas pati dariau.

QUOTE(Forget @ 2011 02 15, 12:39)
Aš negaliu būti objetyvi, nes man viso krentančios puokštės yra negražios  biggrin.gif  Ten kaip suprantu eustomos ir gvazdikai? tik nelabai suprantu kam tas papartis vestuvinėje puokštėje.... negi pelžiedės negana  g.gif

Tik neįsižeisk, pepiuke, čia tiesiog skonių nesutapimas  mirksiukas.gif

pamergių, kiek įžiūriu gražios 4u.gif


na būtų gerai, kad ji būtų krentanti, ji tiesiog styrojo stačia, o nuotraukoj, kurią nunešiau buvo gelių bumbulas su krentančia žaluma, paieškosiu tos nuotraukos, gal rasiu. Neisižeidžiau visai smile.gif tik jei nori tiksliai parodytos puokštės ir tave patikina,kad tokią padarys, o gauni šluotą, tai vestuvių dieną apima lengvas šokas verysad.gif pasisekė floristei,kad ne pati pasiėmiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepiuke @ 2011 02 15, 13:59)
nunešiau buvo gelių bumbulas su krentančia žaluma, paieškosiu tos nuotraukos, gal rasiu.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif Oi geras, įsivaizduoju kokios tu norėjai, o čia paparčiai krenta doh.gif

Tavo pačios darytos pamergių, gerokai gražesnės biggrin.gif
Atsakyti
PEPIUKE - Pati dareis pamergem bigsmile.gif o kodel sau nesidarei?



niu o jus man merginos pasakykit, jei jusu uzpraso pagal tam tikra foto padaryt puokste - nejau pavyksta tip top atkartot? g.gif arba kai reik keliu vienodu - nejau jos buna identiskai tokios pat? g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 15, 14:58)
PEPIUKE - Pati dareis pamergem  bigsmile.gif  o kodel sau nesidarei?
niu o jus man merginos pasakykit, jei jusu uzpraso pagal tam tikra foto padaryt puokste - nejau pavyksta tip top atkartot?  g.gif  arba kai reik keliu vienodu - nejau jos buna identiskai tokios pat?  g.gif


Mažai esu darius pagal užsakymą už pinigus, bet šiaip tai taip biggrin.gif tip top gal ir ne, bet jei žmogus prašo mikrafoninės puokštės su krentančia žaluma, tai nemanau, kad gautųsi šluota su paparčiais biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 15, 13:58)
PEPIUKE - Pati dareis pamergem  bigsmile.gif  o kodel sau nesidarei?
niu o jus man merginos pasakykit, jei jusu uzpraso pagal tam tikra foto padaryt puokste - nejau pavyksta tip top atkartot?  g.gif  arba kai reik keliu vienodu - nejau jos buna identiskai tokios pat?  g.gif


Aš manau, kad tip top neįmanoma, kiekvienas žiedas, kiekvienas lapas yra kitoks. Kitas dalykas yra jei nesusišnekama dėl pačio formos, technikos ir pan.
Atsakyti
Oi kokia įdomia tema kalbat,aš net nežinau ar buvau avo puokšte patenkinta,mano buvo rozamelija,prieš 13 metų buvo naujiena,kaina kosminė,o grožis kaip čia pasakius...kai ją gavau pagalvojau,kad neblogas savigynai įrankis,nes visa rožžė buvo patubdyta ant kartono aplipdytos žalumos,okartono formos kampai labai aštrūs lotuliukas.gif
Mergaitės gal žinot tikslų floristikos bazės Varšuvoj adresą g.gif
Sveikos ir su praėjusia meilės diena 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 02 15, 16:31)
Oi kokia įdomia tema kalbat,aš net nežinau ar buvau avo puokšte patenkinta,mano buvo rozamelija,prieš 13 metų buvo naujiena,kaina kosminė,o grožis kaip čia pasakius...kai ją gavau pagalvojau,kad neblogas savigynai įrankis,nes visa rožžė buvo patubdyta ant kartono aplipdytos žalumos,okartono formos kampai labai aštrūs lotuliukas.gif
Mergaitės gal žinot tikslų  floristikos bazės Varšuvoj adresą g.gif
Sveikos ir su praėjusia meilės diena 4u.gif

Kaip tau sekasi? Nežinau, bet ir man būtų įdomu.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 02 15, 16:44)
Kaip tau sekasi? Nežinau, bet ir man būtų įdomu.

Net nežinau ,trypčioju kol kas vietoje,patalpų dokumentai sutvarkyti,nuomininkė išsikelia 03.09,aš kol kas iki šio mėn. galo dirbu sename darbe,tai nieko ir nedarau kaip tik svajoju ir bijau doh.gif kai išeisiu iš darbo tada gal prasidės visokie reikalai,o db darau sąrašą ko reikia ir galvoju ,kad pačiai pirmai pradžiai važiuosiu iki Varšuvos g.gif Tai jei sužinosiu tikslų adresą tai parašysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 02 15, 16:44)
Nežinau, bet ir man būtų įdomu.

ir aš nežinau, bet norisi sužinoti.. ir nebūtinai Varšuvoj, gal kitur Lenkijoj yra? g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 15, 16:53)
ir aš nežinau, bet norisi sužinoti.. ir nebūtinai Varšuvoj, gal kitur Lenkijoj yra?  g.gif

Yra Bialistoke Mickevičiaus gatvėj,tik tikslaus Nr.nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 15, 16:53)
ir aš nežinau, bet norisi sužinoti.. ir nebūtinai Varšuvoj, gal kitur Lenkijoj yra?  g.gif

4u.gif Ir šitas dalykas man įdomu.
Atsakyti