Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

Ne, Boruzze, aš tik savo, kaip vartotojo prisiminimais dalinuosi smile.gif smile.gif
Atsakyti
O aš prieš 16-lika metų turėjau progos pačiupinėti teisingai padarytą tą rožių kupoliuką, brolio vestuvėms užsakėm pas Kaminską. Tada ir supratau kad ne šiaip kvietkas sudeliot yra puokštės darymas. Pirmą kartą mačiau teisingai sutvarkytus rožės kotus. Be to taip ir likau nesupratus kaip ten tas rožes sudėjo, nors ir ardėm tą puokštę. Tiesa visgi Kaminskas ir lieka Kaminsku, nes padarė ne tų spalvų puokštę, matyt auksinis ruduo jį kitoms spalvoms įkvėpė biggrin.gif , arba tiekėjai pavedė.
Gaila kad tada nebuvo mados atskirai stambiu planu puokščių įamžint, būtų faina pažiūrėt.
Atsakyti
man ta puokštė net gėda sakyti bet ir kainavo labai netoli 100lt doh.gif tais laikais doh.gif gal dėl to ir pikčiausia biggrin.gif atsiėmus šeštadienį,pirmadienį rožės jau puvo iš viduriuko doh.gif verysad.gif
Atsakyti
user posted image

Pradžioj, visas su Meilės diena - gal kam atrodo banali šventė, bet vis geriau daugiau pozityvių dienų metuose, nei gedulo... Todėl visoms linkėčiau šiltų jausmų namuose, meilės darbui ir gėlėms...
Papildyta:
QUOTE(kaleda @ 2011 02 13, 21:51)
O kaip jums p. Antano išrinktosios vestuvinė  puokštė?  g.gif  doh.gif


Man pasirodė, jog vestuvės buvo paprastos, eilinės, be jokių "mandrybių", tokios gal būdavo 5 - 10 metų prieš. Na, bent mano akimis žiūrint - vieno ko negaliu paneigti- tai jaunavedžių panašumo, man jų bruožai labai panašūs.

O puokštė - labai primityvi, net spalviškai man tokia "saldoka" ir banali.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 14 vasario 2011 - 13:48
Sveikinu visas su Meilės diena. wub.gif

Man irgi nepasisekė su vestuvių puokšte, gavau šluotą, o ne puokštę, nors buvau nunešusi foto kaip turi atrodyti verysad.gif
Atsakyti
Sveikinu visas su meilės diena
user posted image


QUOTE(boruzzze @ 2011 02 14, 11:58)
berta, ačiū už fotoreportažą  bigsmile.gif  4u.gif
man įstrigo vainikai, žiedlapiais papuošti.. jei ten gyvi žiedai, tai kruopštumas  bigsmile.gif  kažin kiek laiko šviežios ir gražios jos išsilaikytų?
O kas čia per gėlės tos raudonos?
user posted image



Visada prašom mirksiukas.gif
Žiedlapiai dirbtini.
Tikslaus gėlių pavadinimo nežinau,mums atvežė ir pasakė 'koralai" mirksiukas.gif

QUOTE(Pepiuke @ 2011 02 14, 15:37)
Sveikinu visas su Meilės diena.  wub.gif

Man irgi nepasisekė su vestuvių puokšte, gavau šluotą, o ne puokštę, nors buvau nunešusi foto kaip turi atrodyti  verysad.gif

Parodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!
O as vestuvine puokste uzsakinejau pas klaipediete floriste Danute Sabalioniene. Ji Klaipedoj turi geliu salona "Mazoji smilga". Tai buvo pries 14m, bet manoji puokste ir pamergiu puokstes ir pirslienes puokste, ir siandiena trodo gana siuolaikiskai. Manoji puokste buvo sudeta is nedideliu kreminiu rozyciu su trupuciu sparo, spirale, ir po apacia buvo kremines spalvos krepinio popieriaus sijonelis. Pamergiu puokstes buvo is lauko geliu, o pirslienes su raugona gladijole ir dar kazkokiom gelem, gerai nepamenu. Puokstes buvo tikrai grazios. smile.gif




Sveikinu visas su sv. Valentino diena wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julune: 14 vasario 2011 - 16:41
QUOTE(julune @ 2011 02 14, 16:40)
Sveikos merginos!
O as vestuvine puokste uzsakinejau pas klaipediete floriste Danute Sabalioniene. Ji Klaipedoj turi geliu salona "Mazoji smilga". Tai buvo pries 14m, bet manoji puokste ir pamergiu puokstes ir pirslienes puokste, ir siandiena trodo gana siuolaikiskai. Manoji puokste buvo sudeta is nedideliu kreminiu rozyciu su trupuciu sparo, spirale, ir po apacia buvo kremines spalvos krepinio popieriaus sijonelis. Pamergiu puokstes buvo is lauko geliu, o pirslienes su raugona gladijole ir dar kazkokiom gelem, gerai nepamenu. Puokstes buvo tikrai grazios.  smile.gif
        Sveikinu visas su sv. Valentino diena  wub.gif


Aš visai neseniai varčiau albumus su vestuvinėmis nuotraukomis, radau ten pat darytą puokštę, skirtą jauniesiems sveikinti, ji irgi atrodo šiuolaikiškai ir gražiai. Manau, kad tai profesionalumo dėka. Mačiau ir daugiau to salono darbų, jie gražūs. Ten dabar juk dirba A.Mažonas, "ŽP" lauretas.
Ir aš sveikinu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 14 vasario 2011 - 16:59
[quote=kaleda,2011 02 14, 17:58]
Aš visai neseniai varčiau albumus su vestuvinėmis nuotraukomis, radau ten pat darytą puokštę, skirtą jauniesiems sveikinti, ji irgi atrodo šiuolaikiškai ir gražiai. Manau, kad tai profesionalumo dėka. Mačiau ir daugiau to salono darbų, jie gražūs. Ten dabar juk dirba A.Mažonas, "ŽP" lauretas.


Ir as maciau kad ten dirba A.Mazonas. Jis Danutes sunenas. As turejau galimybe padirbeti pas ja bet nepasinaudojau tuo ir labai gailiuosi. O tuo metu kai as tekejau, mano busimasis vyras jos nama irenginejo. Tai todel pas ja puokstes darem smile.gif

P.S. Kaledai
Dariau valentinui sirdele pagal tavo ikelta pavyzdi. Graziai gavosi. Dekoravau kriauklemis ir juros zvaigzdemis. Neturejau galimybes dekoruoti gyvom gelem verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julune: 14 vasario 2011 - 17:58
Jergutėliau kiek pridėjot cia grozio smile.gif Gaila parodoje negalėjau buti ir paziureti gyvai. Reiks ir man pasikurti senajį kompiuteri ir pasirodyti savo darytus šedevrus kažkadais smile.gif
Atsakyti
Julune, parodyk 4u.gif Aš tai įkelt, įkėliau, o pati nieko nedariau. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(julune @ 2011 02 14, 18:54)
  P.S. Kaledai
Dariau valentinui sirdele pagal tavo ikelta pavyzdi. Graziai gavosi. Dekoravau kriauklemis ir juros zvaigzdemis. Neturejau galimybes dekoruoti gyvom gelem  verysad.gif

bigsmile.gif o kur nuotraukos? mirksiukas.gif

QUOTE(neriiinga @ 2011 02 14, 19:49)
Jergutėliau kiek pridėjot cia grozio smile.gif Gaila parodoje negalėjau buti ir paziureti gyvai. Reiks ir man pasikurti senajį kompiuteri ir pasirodyti savo darytus šedevrus kažkadais  smile.gif

Nieko nepraradai,kad nebuvai lotuliukas.gif blush2.gif
laukiam laukiam thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti