Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 02 13, 21:12)
Tokiu  atveju, man kilo klausimas - kokiais kriterijais rengėjai/organizatoriai atrenka dalyvius? Ar čia nėra jokios atrankos ir dalyvauja visi susigalvoję... Na, nežinau... mano nuomone, reiktų kažkaip atsižvelgti į profesionalumą, manau šiaip kokiems "pradedantiesiems" po tokias parodas dar anksti rodyti savo darbus...arba, bent domėtis floristikos naujovėmis, "madomis"...

drinks_cheers.gif 100% sutinku. Dalyvius (floristus) visus daugiau ar mažiau pažįstu-todėl nenoriu komentuoti smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2011 02 13, 20:56)
Galvojau čia aš nieko nesuprantu  biggrin.gif  Yra tikrai gražių ir įdomių, bet kai kurie tai... aš maniau tokių puokščių jau gerą penkmetį nedaro...

Viską tu gerai supranti mirksiukas.gif
Atsakyti
O kaip jums p. Antano išrinktosios vestuvinė puokštė? g.gif doh.gif
Atsakyti
pamatytumėt jūs maniškę vestuvių puokštę lotuliukas.gif lotuliukas.gif gerai,kad tada ne pati pasiėmiau,būčiau perplėšusi pusiau tą "floristę" lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 02 13, 21:51)
O kaip jums p. Antano išrinktosios vestuvinė  puokštė?  g.gif  doh.gif

g.gif ax.gif dėl skonio nesiginčijama mirksiukas.gif

QUOTE(mmergyte @ 2011 02 13, 23:02)
pamatytumėt jūs maniškę vestuvių puokštę lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  gerai,kad tada ne pati pasiėmiau,būčiau perplėšusi pusiau tą "floristę" lotuliukas.gif

Pasirodyk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 02 13, 21:51)
O kaip jums p. Antano išrinktosios vestuvinė  puokštė?  g.gif  doh.gif


Fantastika lotuliukas.gif lotuliukas.gif negražu juoktis, bet aš galvojau, kad tokių suknių, irgi jau geras penkmetis niekas nesirengia ax.gif
Atsakyti
user posted image

buvau nunešusi pavyzdį ko norėčiau,buvo labai akivaizdus rožių kupoliukas,nu kaip kas turbūt įsivaizduoja ta kupoliuką lotuliukas.gif doh.gif norėjau verkti,bet tada nusprendžiau kad dėl kažkokios šluotos sau šventės nesigadinsiu schmoll.gif kokia suma įvertintumėte tokį grožį? bigsmile.gif lotuliukas.gif rožės čia tik 5 kiek ir matosi,aišku daryta jau prieš 5 metus,ale vis tiek.. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 13 vasario 2011 - 23:50
Čia viena tų, kurių maniau jau nieks nebedaro bigsmile.gif

O dėl puokštės tikrai neverta gadintis šventės, dabar už tai turi ką atsiminti

O vertina vestuvines daug kas nuo 100 lt biggrin.gif nesvarbu kiek ten gėlių.
Atsakyti
Nebent Antanas ir jo išrinktoji norėjo tokio stiliuko, tačiau tada vistiek prašauta kažkur, nes nesižiūrėjo visuma.

O mmergytės puokštėj jei išėmus rožes ir padauginus gubojos - juk visai nieko būtų, ką manot? Guboja man geriausiai žiūrisi viena arba panašiose į lauko gėlių puokštėse.
Bet rožių ten tikrai per mažai, norėtųs kad jos sugrupuotos būtų, gal geriau žiūrėtųsi.
Mano puokštė padaryta turguj prieš 16-17 metų, tai net nežinau ar verta rodyt. Tais laikais dar ne tokių "šedevrų" būdavo. Gal kas pamena (aš neseniai prisiminiau ir juokiaus iki negalėjimo), buvo tokia kvaila mada, orchidėjas, berods cymbidium, pardavinėjo tokiose permatomo plastiko tūbose, prie kurių būdavo rankenėlė kaip krepšeliui pritaisyta, viduj dar kokios žalumos ir thumbup.gif Nerealiai džiaugdavomės tokį "šūdevrą" gavę, juk orchidėja tada kažkas nerealaus atrodė. O dar taip liukso vai supakuota. Įdomu būtų gaut nuotraukų su tokiais kūriniais, parašyčiau dienoraštyje apie tai, būtų linksma prisimint biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 14 vasario 2011 - 10:11
Oi kalėda, išgirstų mano mokytoja tave dabar lotuliukas.gif Guboja tinka prie visko visur ir visada! Ir jei gubojos neįdedi, tai realiai tavo puokštė iš karto suprastėja lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 02 14, 10:09)
Oi kalėda, išgirstų mano mokytoja tave dabar  lotuliukas.gif  Guboja tinka prie visko visur ir visada! Ir jei gubojos neįdedi, tai realiai tavo puokštė iš karto suprastėja  lotuliukas.gif


Nušautų mane, turbūt. Bet, Forget, aš su giliu liūdesiu turiu prisipažint, kad visai neseniai aš sugriešijau su guboja, labai nenorėjau, bet nesugebėjau įtikinti, kad taip nereikia, geriau kažko atsisakyt )aš nekalta, kalta aplinka mirksiukas.gif ), taigi, nusipelnau akmens į savo daržą blush2.gif
Atsakyti
Mano sesuo tekėjo prie 18 metų, tai pati susidėjo geltonas mažas rožytes su didelėmis sodo ramunėmis, tai tais laikais buvo baisus išsišokimas bigsmile.gif O tas orchindėjas prisimenu lotuliukas.gif
Atsakyti
berta, ačiū už fotoreportažą bigsmile.gif 4u.gif
tikrai pritarsiu ir aš jums, yra gražių puokščių, bet yra, atrodo ir nevertų dėmesio... bet yra ir įvairių jaunųjų nuomonių, tad ir paroda manau buvo skirta, kad kažkas atrastų sau tinkamo..
man įstrigo vainikai, žiedlapiais papuošti.. jei ten gyvi žiedai, tai kruopštumas bigsmile.gif kažin kiek laiko šviežios ir gražios jos išsilaikytų?
O kas čia per gėlės tos raudonos?
user posted image

kalėda, ar tu jau taip seniai gėlių pasauly bigsmile.gif
Atsakyti