Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

user posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 13 vasario 2011 - 16:14
user posted imageuser posted image
user posted image
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 13 vasario 2011 - 16:43
sveikos merginos 4u.gif floristika visiškai nesidomiu,tiesiog gražu man pažiūrėti.. wub.gif naršydama internete užmačiau tokią knygą blush2.gif jei kam įdomu,galiu persiųsti,pagalvojau apie šitą temą ir atbėgau,bet gal jūs tokią ir turit blush2.gif blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 02 13, 18:25)
sveikos merginos 4u.gif  floristika visiškai nesidomiu,tiesiog gražu man pažiūrėti.. wub.gif  naršydama internete užmačiau tokią knygą blush2.gif  jei kam įdomu,galiu persiųsti,pagalvojau apie šitą temą ir atbėgau,bet gal jūs tokią ir turit blush2.gif  blush2.gif

user posted image

Persiūsk mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 02 13, 17:37)
Persiūsk  mirksiukas.gif


į kur? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2011 02 13, 18:45)

Parašiau į AŽ mirksiukas.gif
Atsakyti
Įdomios puokštės iš parodos, iš pirmo karto ko gero užstrigo baltų tulpių puokštė... Žavu....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 13 vasario 2011 - 19:07
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 13 vasario 2011 - 19:40
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 02 13, 20:07)
Įdomios puokštės iš parodos, iš pirmo karto ko gero užstrigo baltų tulpių puokštė... Žavu....

buvo gražių drabelių,bet buvo tokių už kuriuos buvo gėda blush2.gif doh.gif ,bet pasilaikysiu savo nuomonę sau.Toje parodoje iškilo labai daug klaustukų g.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 02 13, 19:44)
buvo gražių drabelių,bet buvo tokių už kuriuos buvo gėda blush2.gif  doh.gif ,bet pasilaikysiu savo nuomonę sau.Toje parodoje iškilo labai daug klaustukų g.gif

Įsivaizduoju g.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 02 13, 20:44)
buvo gražių drabelių,bet buvo tokių už kuriuos buvo gėda blush2.gif  doh.gif ,bet pasilaikysiu savo nuomonę sau.Toje parodoje iškilo labai daug klaustukų g.gif

Galvojau čia aš nieko nesuprantu biggrin.gif Yra tikrai gražių ir įdomių, bet kai kurie tai... aš maniau tokių puokščių jau gerą penkmetį nedaro...
Atsakyti
Tokiu atveju, man kilo klausimas - kokiais kriterijais rengėjai/organizatoriai atrenka dalyvius? Ar čia nėra jokios atrankos ir dalyvauja visi susigalvoję... Na, nežinau... mano nuomone, reiktų kažkaip atsižvelgti į profesionalumą, manau šiaip kokiems "pradedantiesiems" po tokias parodas dar anksti rodyti savo darbus...arba, bent domėtis floristikos naujovėmis, "madomis"...
Atsakyti