Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

sveikos merginos va cia radau graziu koliazu www.proflowers.ru/articles/florists-works/973.html
Atsakyti
Ačiū už nuorodą, yra tikrai gražių koliažų.
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...9...626169&sk=5
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 02 09, 19:51)

ir aš masčiau gal reik čia šia žinią įkelt biggrin.gif
dab reiks laukt vasiliausko karunu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 09, 21:13)
ir aš masčiau gal reik čia šia žinią įkelt  biggrin.gif
dab reiks laukt vasiliausko karunu  ax.gif

Aplenkiau tave blush2.gif mirksiukas.gif
Ir aš laukiu karūnų, ir dar laukiu "Mūsų vestuvės" wub.gif vyks šeštadienį ir sekmadienį.
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 02 09, 20:20)
dar laukiu "Mūsų vestuvės"  wub.gif vyks šeštadienį ir sekmadienį.

kas čia? bigsmile.gif plačiau jei galima bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 10, 11:46)
kas  čia?  bigsmile.gif  plačiau jei galima  bigsmile.gif

Prašom mirksiukas.gif http://www.google.lt...jNKt5bzLkICj8Kg
Atsakyti
Žinot, aš ko gero būsiu nepopuliari bet man ta širdis iš gėlių - nepatiko. Mačiau per TV reportažą...

O kas dėl Vestuvių parodos, tai tikiuosi, ji bus labiau vykusi nei buvo, berods, rudenį Klaipėdoje. Tai, kaip buvo papuoštos ir išrikiuotos mašinos vestuvėms - man buvo gėda žiūrėti (bet gal skonio reikalas) - o maniau, kad parodai tikrai floristai labiau pasistengs... doh.gif


Kaip Jums tokios "gėlės" ?

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 10 vasario 2011 - 14:59
Linksmi skėtukai smile.gif
Širdis ir man nepatiko,daug gražių gėlių, o idėja banali. Bet gal tik garso ir dydžio siekta? Ne kiekvienas gali ir sugeba menus kurti g.gif
Klaipėdos paradoj nebuvau ir labai gailėjaus, o pasirodo - veltui. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 02 10, 15:43)
Kaip Jums tokios "gėlės" ?

user posted image

bigsmile.gif bigsmile.gif jamu šitą bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 02 10, 15:43)
Žinot, aš ko gero būsiu nepopuliari bet man ta širdis iš gėlių - nepatiko. Mačiau per TV reportažą...

O kas dėl Vestuvių parodos, tai tikiuosi, ji bus labiau vykusi nei buvo, berods, rudenį Klaipėdoje. Tai, kaip buvo papuoštos ir išrikiuotos mašinos vestuvėms - man buvo gėda žiūrėti (bet gal skonio reikalas) - o maniau, kad parodai tikrai floristai labiau pasistengs...  doh.gif



Ir man širdis nepatiko schmoll.gif
O dėl parodos bus matyt,kaip ir kas ten bus.Parvešiu jums lauktuvių foto-reportažą bigsmile.gif
QUOTE(kaleda @ 2011 02 10, 16:13)
Širdis ir man nepatiko,daug gražių gėlių, o idėja banali. Bet gal tik garso ir dydžio siekta?


drinks_cheers.gif 100% sutinku
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 02 10, 10:57)

niu idomu but pabut parodoj.. net nezinojau kad klp buvo blush2.gif

QUOTE(kaleda @ 2011 02 10, 15:13)
Širdis ir man nepatiko,daug gražių gėlių, o idėja banali. Bet gal tik garso ir dydžio siekta? Ne kiekvienas gali ir sugeba menus kurti g.gif

drinks_cheers.gif pritariu, ir manau jog reik reklamos, juolab kad dabar chorus rems... o taip pat maciau kaip tiedu floristai kalbejo per nesesi-nepjausi laida.. tai reik kazkaip save parodyt ax.gif

o tiek geliu noreciau gaut biggrin.gif nu uztektu daug maziau biggrin.gif

jurgita decor, toki sketi bijociau ir pamesti biggrin.gif o mielai apsidziaugciau jei kas MB autobuse paliktu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 09, 21:13)
ir aš masčiau gal reik čia šia žinią įkelt  biggrin.gif
dab reiks laukt vasiliausko karunu  ax.gif


http://pramogos.delf...s.d?id=41564999

O čia ne tos karūnos? Kol kas man - nieko orginalaus....Manau, kad tiek Floros simfonija - išsisėmusi, nes tai ką rodo, man tik panašu į norą priminti apie save... Kad ir kaip gerbčiau floristus, kad ir Vasiliauską, bet tie jo rekordai - jau irgi darosi gana banalūs... doh.gif

Tęsiant mintį apie skėčius, galvoju, kad dėmesio dozė su tokiu skėčiu - garantuota, leki sau visa "žydinti" wub.gif gatve, tave tik žvilgsniais palydi - ko ne pavasarios, ko ne ryškios "gėlės" - super ir nuotaika gera...


Atsakyti