Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

liuks aciukas bandysiu jiems pasukt gal dar kas zino ko nors netradicisko thumbup.gif
Atsakyti
blush2.gif Naršiau, naršiau ir štai ką radau, manau, kad ir jumi pravers:

- www.sigutesfloristika.lt
- www.grantus.lt (yra skyrelis floristika)
- www.izora.lt (vazos)
Atsakyti
labai didelis aciukas labai smagu kad yra tokiu rupestingu zmoniu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 05, 11:22)
ar uz keturis zurnalus 24 zlotai, ar uz ketvirta - 24 zlotai? sakau gal senesni pigiau kainuoja?
bet siaip ziuriu kainos visgi aukstokos.. kiek matydavau Maciuiciuose, tai kainos pasirodydavo dideles, reiskias ir lenkijoj ne ka pigiau  g.gif


senesni pigesni, 24zl uz 4vnt, o nauji bukiety tai 16zl.
noreciau suzinoti jūsų merginos nuomonę, jei butų internetinė floristikos prekių parduotuvė pirktumėt ten ar mieliau važiuotumėt kur galima pačiupinėti savo rankomis? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepiuke @ 2011 02 06, 12:16)
senesni pigesni, 24zl uz 4vnt, o nauji bukiety tai 16zl.
noreciau suzinoti jūsų merginos nuomonę, jei butų internetinė floristikos prekių parduotuvė pirktumėt ten ar mieliau važiuotumėt kur galima pačiupinėti savo rankomis? smile.gif



Man patinka ir taip, ir taip apsipirkinėti (ypač dabar vertinčiau internetinę - nes nelabai pavyksta vienai kur nors išsprukti, kai turi "rankinuką" ir veik visada būni su lėliuku smile.gif. Jei vykdyti internetinę prekybą, mano nuomone, turėtų būti labai išsamiai aprašytos prekės (dydžiai/išmatavimai, vienetai, kainos), kad nekiltų papildomų klausimų, apspręstas pristatymo klausimas.
Atsakyti
sveikos visos uzsukusios mergikes,susidomejau Floristiniais koliazais,tai yra paveikslai padaryti is sausu augalu ...gal yra kas tokius daret ar darot,ir galetumet suteikti info kaip ir is ko juos galima daryt..is anksto bunu dekinga uz info 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo irmulia: 07 vasario 2011 - 07:36
Pritariu Jurgitai. Tikslūs aprašymai, geras asortimentas,ir žinoma, kainos.
Atsakyti
QUOTE(GALUZE @ 2011 02 06, 23:59)
sveikos visos uzsukusios mergikes,susidomejau Floristiniais koliazais,tai yra paveikslai padaryti is sausu  augalu ...gal yra kas tokius daret ar darot,ir galetumet suteikti info kaip ir is ko juos galima daryt..is anksto bunu dekinga uz info  4u.gif


Aš dariau ir labai mėgstu smile.gif Kažkada manau rodžiau g.gif
Šiaip, labai mėgstu koliažus, nes tai artima mano specialybei biggrin.gif
Visą vasarą skabau mamos darželius ir dedu į knygas biggrin.gif Paskui klijuoju su lipalu.

Jei kartosiuos, nepykit. Foto turiu tik senų...nes šiaip viską išdovanojus esu...
2 visiškai skirtingų koliažų pavyzdžiai
user posted image
user posted image
Kuo atidžiau išdžiovini augaliukus, tuo paskui jie gražiau atrodo. Labai pasiteisina vosokie smulkūs žiedeliai. Tarkim hortenzija, ne visa įmesta į knygą, bet išskaidyta atskirais žiedukais.
Dėl internetinės parduotuvės, tai daiktus, kuriuos tikrai žinau su mielu noru pirkčiau. Vielutes visokias, cinamonus, anyžius, virveles.
Naujoves smagiau pačiupinėti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 07 vasario 2011 - 10:05
kainos visad islieka svarbiausiu dalyku biggrin.gif mastau mastau kuo užsiimti, kol sedžiu su mažaja, bet baisu, nes floristikoje esu tik mėgėja verysad.gif
Atsakyti
FLORISTIKA
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 02 07, 10:03)
Aš dariau ir labai mėgstu  smile.gif  Kažkada manau rodžiau  g.gif
Šiaip, labai mėgstu koliažus, nes tai artima mano specialybei  biggrin.gif
Visą vasarą skabau mamos darželius ir dedu į knygas  biggrin.gif  Paskui klijuoju su lipalu.

Jei kartosiuos, nepykit. Foto turiu tik senų...nes šiaip viską išdovanojus esu...
2 visiškai skirtingų koliažų pavyzdžiai
user posted image
user posted image
Kuo atidžiau išdžiovini augaliukus, tuo paskui jie gražiau atrodo. Labai pasiteisina vosokie smulkūs žiedeliai. Tarkim hortenzija, ne visa įmesta į knygą, bet išskaidyta atskirais žiedukais.
Dėl internetinės parduotuvės, tai daiktus, kuriuos tikrai žinau su mielu noru pirkčiau. Vielutes visokias, cinamonus, anyžius, virveles.
Naujoves smagiau pačiupinėti  smile.gif

didis aciukas uz vertinga info notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 02 07, 20:09)



Aciu GAGA, labai grazu ir naudinga akis paganyt ir panaudoti smile.gif
Atsakyti