Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

Kur visos pradingę? g.gif

http://www.youtube.c...h?v=2CyXYczizJA
Atsakyti
sveikutės 4u.gif

radau nuostabią temelę 4u.gif aš esu irgi mėgėja ''krapštinėtis'' ir daryti visokius dalykėlius.tai susiję ir su mano darbu ir malonumas smile.gif .

kiek peržvelgiau visų įdomūs darbeliai,galima minčių pasisemti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantukas1 @ 2011 02 02, 22:33)
sveikutės 4u.gif

radau nuostabią temelę 4u.gif aš esu irgi mėgėja ''krapštinėtis'' ir daryti visokius dalykėlius.tai susiję ir su mano darbu ir malonumas smile.gif .

kiek peržvelgiau visų įdomūs darbeliai,galima minčių pasisemti smile.gif

malonu,kad užsukai mirksiukas.gif
Pasidalink savo darbeliais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 02 02, 22:51)
malonu,kad užsukai mirksiukas.gif
Pasidalink savo darbeliais mirksiukas.gif

ačiū už priėmimą,reikia į kompiuterį įkelti ir tada parodysiu.

tik aš darau visokius dalykėlius,bet žiūriu yra išskirtos temos,tai bijau susipainiot ką į šią temą kelt smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 02 02, 21:20)

Ačiū berta gera nuoroda thumbup.gif
Man įdomu ,kaip tos širdys iš vytelių padarytos,kažin naudoja vielos karkasą ar ne g.gif
Sveikos prisijungę naujokės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zylia @ 2011 01 31, 20:11)
Noreciau dar paklausti vieno dalykelio, ar darant puoksteles neisvengiamas dalykas kad apsilamdo kai kurie ziedlapiai ir tarkim is ryto pasimato tose vietose...
Man buvo sitaip su amariliais, atrode jau taip atsargiai risau puokstele, nei lieciau labai nei ka, bet ant ziedlapiu pasimate kai kur ibrezimai sad.gif...
Ir apskritai man kazkaip sunku su amariliais puokstese, gal kuri turit daugiau patirties... tarkim didelej puokstej i oaze jiems kaip ir mazokai dregmes...



Zylia darant puokstes is visu rusiu baltu geliu neisvengiamas dalykas ziedlapiu susiglamzymas. Su baltom gelem ytin atsargiai reikia dirbti. Susiglamzo visos geles, bet ant tamsesniu spalvu nelabai matosi. O i amarilio kota galima prikisti vatos ir ipilti i ji vandens, tada istatyti i oaze. Vata duos jam dregmes daugiau. Su amariliu galima daryti ir nemerkiamas puostes. Prikisti dregnos vatos, o koto gala apvarvinti vasku. Tai galetu buti naudojama ir vestuvinei puokstei.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo julune: 03 vasario 2011 - 12:47
Na ir prisižiūrėjau grožybių wub.gif šaunuolės merginos smile.gif greičiau ta vasara, nuskinsiu pusė mamos gėlių biggrin.gif
Kažkas klausinėjo apie užsienietiškus floristikos žurnalus, tai arčiau lenkijos sienos esančioms: suvalkuose plazoje (neseniai atsidares prekybos centras) pirmame aukšte esančioje knygų-žurnalų parduotuveje mačiau keletą žurnalų vokiečių, anglų kalbomis, taip pat bukiety praeitu metu nr pirkau, o kauflande tai žurnalų parduotuvėlėje buvo bukiety nauji nr, bet reik paklaust, nes buna užkišti tie žurnalai.
Atsakyti
QUOTE(Pepiuke @ 2011 02 04, 12:33)
Na ir prisižiūrėjau grožybių  wub.gif šaunuolės merginos smile.gif  greičiau ta vasara, nuskinsiu pusė mamos gėlių  biggrin.gif
Kažkas klausinėjo apie užsienietiškus floristikos žurnalus, tai arčiau lenkijos sienos esančioms: suvalkuose plazoje (neseniai atsidares prekybos centras) pirmame aukšte esančioje knygų-žurnalų parduotuveje mačiau keletą žurnalų vokiečių, anglų kalbomis, taip pat bukiety praeitu metu nr pirkau, o kauflande tai žurnalų parduotuvėlėje buvo bukiety nauji nr, bet reik paklaust, nes buna užkišti tie žurnalai.

o kokios kainos, gal pameni?
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 02 04, 14:37)
o kokios kainos, gal pameni?

bukiety uz 16zl pirkau, o 4nr 2009 metu uz 24zl, uzsienietiški link 30zl, bet tiksliai nepamenu, dar atradau keletą lenkiškų žurnalų,bet suvalkuose dar neradau, gal reik kitose parduotuvėse pažiūrėt
Atsakyti
QUOTE(Pepiuke @ 2011 02 04, 21:15)
bukiety uz 16zl pirkau, o 4nr 2009 metu uz 24zl, uzsienietiški link 30zl, bet tiksliai nepamenu, dar atradau keletą lenkiškų žurnalų,bet suvalkuose dar neradau, gal reik kitose parduotuvėse pažiūrėt

ar uz keturis zurnalus 24 zlotai, ar uz ketvirta - 24 zlotai? sakau gal senesni pigiau kainuoja?
bet siaip ziuriu kainos visgi aukstokos.. kiek matydavau Maciuiciuose, tai kainos pasirodydavo dideles, reiskias ir lenkijoj ne ka pigiau g.gif
Atsakyti
sveikutes mergytes gal kuri zinot vilniuje kur nusipirkti vazu didmeniskai puokstem idomesniu ir nebrangiu noriu atsinaujinti pavasarui nelabai turiu galimybes ieskoti su mazaja o palikt nesinori dar nesu buvusi toje meistru gatveje esancioje floristikos pr parduotuvej o intern nera parodyta aciu uz info ps jusu darbeliai verti ausarankiu medalio bis.gif bis.gif
Atsakyti
www.rimineta.lt, man rodos jie ir atvežtų užsakytas vazas.
Atsakyti