Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

FORGET, puokštė tikrai daili - tik gaila, kad fotoaparatas neperteikia kai kurių dalykų smile.gif

BERTA75 - valentiniškos kompozicijos įspūdingos ir ačiū už laiškiuką smile.gif
Atsakyti
Dar kartą ačiū, kadangi nedirbu su gėlėmis man j9sų pagyrimai labai glosto širdį smile.gif

Kažkada žadėjau vestuvinę savo parodyti, tiesa puokšte tai vadinti gal per stipru biggrin.gif Bet ko gero jau pastebėjot, kad mėgstu kuklumą

user posted image

Batai mano ir jaunikio irgi oranžinai, kaspinas per juosmenį bei skara, taip pat smile.gif
Atsakyti
Man tai liuks buvo Tavo pasirinkimas. Drąsūs jaunavedžiai, tokių retai kada pasitaiko... Minimalizmas su geru skoniu ir ryškiais akcentais - puiku, puiku, puiku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 01 31, 11:39)
Ačiū berta gavau 4u.gif
Tik nelabai suprantu ax.gif ten pagal tuos  langelius reikia žiūrėti g.gif  jei raudonas.....? jei baltas........?

Bandau paaiškinti:
Po nuotraukom yra eilutė padalinta į keturias dalis

1- sausis ,vasaris, kovas
2- balandis,gegužė,birželis
3- liepa,rugpjūtis,rugsėjis
4-spalis,lapkritis,gruodis
user posted image
Balta-nežydi
Raudona -žydi
Rausva-yra galimybė gauti,bet gali būti kaina nereali

Pvz . Baltas bijūnas nuotrauka nr 5558

1 - nežydi
2-žydi
3-liepą žydi(yra galimybė gauti),o visus kitus mėnesius nežydi.

Klausk,jei kas neaišku mirksiukas.gif nes iš manęs aiškintoja,tai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 01 31, 15:14)
Bandau paaiškinti:
Po nuotraukom yra eilutė padalinta į keturias dalis


Klausk,jei kas neaišku mirksiukas.gif nes iš manęs aiškintoja,tai  blush2.gif

Labai aiškiai,paaiškinai ačiū tau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 31, 12:17)
Kažkada žadėjau vestuvinę savo parodyti, tiesa puokšte tai vadinti gal per stipru  biggrin.gif  Bet ko gero jau pastebėjot, kad mėgstu kuklumą 

Man ,tai super thumbup.gif ir suknelės grožis jaučiu buvo wub.gif

QUOTE(GAGA @ 2011 01 31, 16:44)
Labai aiškiai,paaiškinai ačiū tau 4u.gif

Nėra už ką mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos darbstuoles, pagaliau ir as cia. Kazkodel neradau, o tiksliau neturiu ir kada ieskoti siu temu anksciau, vis laukdavau kad kas parasys kokia zinute prie floristikos kursu temos doh.gif
Jau spejau susipazinti kad smagiai dalinates idejomis, patirtimi ir graziais darbeliais, tikiuosi uzsukti cia dazniau ir nepamesti kelio i cia smile.gif

QUOTE(berta75 @ 2011 01 31, 18:18)
Man ,tai super  thumbup.gif ir suknelės grožis jaučiu buvo wub.gif
Nėra už ką mirksiukas.gif

Atsakyti
Noreciau dar paklausti vieno dalykelio, ar darant puoksteles neisvengiamas dalykas kad apsilamdo kai kurie ziedlapiai ir tarkim is ryto pasimato tose vietose...
Man buvo sitaip su amariliais, atrode jau taip atsargiai risau puokstele, nei lieciau labai nei ka, bet ant ziedlapiu pasimate kai kur ibrezimai sad.gif...
Ir apskritai man kazkaip sunku su amariliais puokstese, gal kuri turit daugiau patirties... tarkim didelej puokstej i oaze jiems kaip ir mazokai dregmes...
Atsakyti
QUOTE(zylia @ 2011 01 31, 19:07)
Jau spejau susipazinti kad smagiai dalinates idejomis, patirtimi ir graziais darbeliais, tikiuosi uzsukti cia dazniau ir nepamesti kelio i cia smile.gif

hi.gif ,malonu susipažinti mirksiukas.gif
Pasipasakok iš kokio tu miesto,kur dirbi? mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 01 vasario 2011 - 08:35
Kaip manot, ar įmanoma Lietuvoj gaut vienspalvių gvazdikų - violetinės spalvos? Ir kokios šiai dienai gvazdikų kainos? (va, tokių http://www.mosallpho...on-and-sky.html )

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 01 vasario 2011 - 16:14
PASIVAIKŠČIOKITE wub.gif
Į jūsų klausimus atsakymo nežinau ax.gif
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Gal kuriai pravers puošyboj http://www.gami.lt/popierines-geles
Atsakyti