Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

Puikiai, man labai patiko, paprasta, labai kruopštu, dailiai atrodo padekoravimas kaspinėliu, vielute ir karoliukais, saikingai prabangu. O dėl spalvų, įsivaizduoju kokios buvo (žinau, kad yra tokių spalvų, kurias fotoaparatai sunkiai užfiksuoja).
Šaunus darbas wub.gif
Atsakyti
Forget kuklu bet labai grazu wub.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif

kuklu, nes vestuvės buvo trečiadienį 11 val ryto biggrin.gif iš tiesų ir jaunoji ir aš buvom patenkintos, nes foto labai gražiai atrodo. Jie apsirengę juodai, o papuošalas ir gėlės iš tolo šviečia smile.gif

gaudri, tu iš Kauno, tai irisus pirkau "Vaidrenoje" 10 vnt už 16 litų. Pražydę buvo tik 3,o kiti pumpurai. Tai visą naktį pyliau šiltą vandenį, bet tiksla pasiekiau biggrin.gif

Paskui mačiau parduotuvėjė, tai prašo 5lt už vieną bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 28, 16:26)
Ačiū  4u.gif

kuklu, nes vestuvės buvo trečiadienį 11 val ryto  biggrin.gif  iš tiesų ir jaunoji ir aš buvom patenkintos, nes foto labai gražiai atrodo. Jie apsirengę juodai, o papuošalas ir gėlės iš tolo šviečia  smile.gif

gaudri, tu iš Kauno, tai irisus pirkau "Vaidrenoje" 10 vnt už 16 litų. Pražydę buvo tik 3,o kiti pumpurai. Tai visą naktį pyliau šiltą vandenį, bet tiksla pasiekiau  biggrin.gif

Paskui mačiau parduotuvėjė, tai prašo 5lt už vieną  bigsmile.gif


Gal nuotaka sutiktu kokia nuotraukyte viena kad bendro vaizdo parodyti..labai smalsu 4u.gif

ogo sakyciau labai gera kaina gavosi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2011 01 28, 17:47)
Gal nuotaka sutiktu kokia nuotraukyte viena kad bendro vaizdo parodyti..labai smalsu 4u.gif

ogo sakyciau labai gera kaina gavosi bigsmile.gif


kaina tai labai gera bigsmile.gif Visą kitą pati turėjau ir dar 3 irisai liko, kuriuos šiandien, padovanojau mamai, vardo dienos proga biggrin.gif

Dėl foto, tai ne, nes ji forumietė. Ir ten tiesiog paprasta juoda trikotažinė suknelė smile.gif
Atsakyti
Merginos gal kuri turite kokia nuorodele kaip pinti vainikus is eglysakiu visa savaite duoduos po interneta niekur nerandu kad butu bent kazkas parodyta doh.gif

butu aciukas mirksiukas.gif
Atsakyti
Radau internete
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 30 sausio 2011 - 21:16
user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

karsta.gif karsta.gif Pagaliau sudėjau nuotraukas,jau taip pavargau nuo TEO paslaugų ,toks lėtumas,kad žodžių trūksta doh.gif laukiu nesulaukiu kada pasibaigs sutartis thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 31 sausio 2011 - 09:07
QUOTE(gaudri @ 2011 01 28, 16:16)
Forget kuklu bet labai grazu wub.gif

drinks_cheers.gif Pritariu mirksiukas.gif

QUOTE(Forget @ 2011 01 28, 16:26)


Paskui mačiau parduotuvėjė, tai prašo 5lt už vieną  bigsmile.gif

blink.gif niu va,o visi sako,kad Kaune labai pigios gėlės lotuliukas.gif ,Vilniuje irisai po 2,5-3 lt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 31 sausio 2011 - 09:13
Mergytės,kas norit gėlių sezoniškumo,atsiūskit man AŽ savo el.pašto adresus,nes aš nebeatrenkų jų blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 26, 18:24)



QUOTE(kaleda @ 2011 01 27, 12:48)



Jums išsiunčiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 31 sausio 2011 - 10:08
QUOTE(berta75 @ 2011 01 31, 10:13)
Mergytės,kas norit gėlių sezoniškumo,atsiūskit man AŽ savo el.pašto adresus,nes aš nebeatrenkų jų  blush2.gif
Papildyta:
Jums išsiunčiau mirksiukas.gif

Ačiū berta gavau 4u.gif
Tik nelabai suprantu ax.gif ten pagal tuos langelius reikia žiūrėti g.gif jei raudonas.....? jei baltas........?

Forget-nuostabi puokštė,kaip man tokios spalvos patinka wub.gif
Sveikos 4u.gif
Atsakyti