Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 26, 14:52)
Mano nuomone, čia mažos tulpytės, bet gal apsirinku...

pati pirma mintis ir mano tokia buvo 4u.gif ale paskui ziurejau -cia panasu, kad ant mazu zvakidziu tie burbulai -tai kur jau tokiu mini tulpiu biggrin.gif ir kitas dalykas -nu tulpe gi ne ta gele, kad issilaikytu taip g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 01 26, 15:55)
pati pirma mintis ir mano tokia buvo 4u.gif ale paskui ziurejau -cia panasu, kad ant mazu zvakidziu tie burbulai -tai kur jau tokiu mini tulpiu biggrin.gif  ir kitas dalykas -nu tulpe gi ne ta gele, kad issilaikytu taip g.gif  g.gif


Susimoviau... lotuliukas.gif


Kalėdai, šiandien neiškenčiau ir paskambinau pažįstamam menininkui klausiau apie tą gipsą. Jis man rekomendavo pirkti iš vaistinės, maišyti santykiu 1:3, (gipsas:vanduo), bet šiaip tinka ir iš Senukų koks...Jei norite, kad gražiai iš formos išsiimtų reikia patepti glicerinu (taip pat perkaas vaistinėje). Pati kol kas neišbandžiau, bet kai išbandysiu brūkštelsiu kas gavosi...

Papildyta:
Gal jau esat matę šituos grožius... Man idealiausi - meškiukai smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Papildyta:

user posted image
Papildyta:
user posted image


user posted image

user posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 26 sausio 2011 - 15:42
Jurgita Decor, is kur tokiiu groziu istraukei bigsmile.gif niu tokie meiluciai, o ypac meskiukai wub.gif norisi ir apsikabint ir i lova salia pasiguldyt..
cia jau tokios geliu dekoracijos butu vietoj tortu biggrin.gif tik jauciu kol is oazes issipjaustytum pagrinda doh.gif
Atsakyti
Kažkada gavau taip vadinamą prezentaciją nuo sesės į savo el. paštą, šiandien buvo "švaros diena" smile.gif - tai nereikalingus laiškus tryniau lauk, galvoju, gal jums pardodyt - tai ir sukėliau... Šiaip berods tokių "augintinų" esu mačiusi rusiškame floristų forume...

Man rodos oazės pjaustymo principas toks pat kaip darytum kokį sniego senį, tik sutvirtinti gal kokiais pagaliukais reiktų, bet visai žavu smile.gif
Atsakyti
http://www.liveinter...rubric/1268184/
Papildyta:
http://www.flowers-igrushki.ru/ - čia tų žaisliukų daugiau...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

VA TOKĮ NAUDOJU
Labai greitai stingsta,maišau grietinės konsistencijos ,kad būtų,pilu į plastikinius indelius ,nes jis plečiasi ,tai jei stiklinis gali trūkti ,va darbas su gipsu biggrin.gif
user posted image
O čia šiaip biggrin.gif
Tik nekreipkit dėmesio į datą tingėjau nustatyti ax.gif čia ant putų polistirolo smile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 26, 11:30)
Ir ar kuri perkat DOVISOJ, kaip ten kainos apskritai?


Esu pirkus kai ka, bet kiek pastebejau, ten siek tiek brangiau...man Kaune Geliu sala beveik daugiau patiko... bet cia tik mano nuomone, tik nzn ar Geliu sala prekiauja vienetais, ar tik didmena ax.gif

QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 26, 15:01)
Ir dar toks klausimukas - gal kuri liejat iš gipso? Kokiu santykiu reikia maišyti vandenį ir gipsą ir, ar formą reikia kažkuo ištepti, ar išsiima savaime? Beje, ir kiek laiko stingsta, po kiek laiko išimti iš formos. Kadangi gipso liejinių tema šiek tiek "mirusi", tai klausiu čia...  ax.gif


Na, kadangi nesu profe gipso liejime, tai darau ale "kaip moku" smile.gif tiesiog perku paprasta gipsa is parduotuves berods uz 2,80, pilu vandeni ir tiek, laukiu kol stings, jei nera labai daug laiko laukti, dametu gipso kad greiciau sustingtu ir psio....formos jei reik, kokiu riebalu patepu, nu kas po ranka - dazniausiai aliejus... blush2.gif

QUOTE(bonda @ 2011 01 26, 15:34)
mergaites, is ko cia padaryta? man tai pistacijas primena :h


man tai irgi pistacijos atrodo...tik dazytos ir tiek

QUOTE(kaleda @ 2011 01 26, 15:48)
Bonda, gražų daiktą įkelei, atrodo tikrai kaip pistacijos, manau, kad klijuotos ant oazės sausiems arba polisterolinio rutulio (bent jau KLP tokių nėra).
Jurgita, karkasų vainikams mačiau Macuičiuose, o burbulų (ir tų pačių vainikų) mačiau mūsų Schetelig'ę, bet kainos  doh.gif
Apie gipsą ir aš norėčiau sužinoti.


kaleda, ieskok polisterolio burbulu ten, kur prekiauja siuvimo reikmenimis, nzn kur, bet siuvejai irgi kazkur juos deda...Kaune kai pirkau, tai vienas burbulas berods 2,30 kainavo...

QUOTE(bonda @ 2011 01 26, 15:50)
ai, zinau tokius 4u.gif o kazi jie nusidazo kaip nors? nu akd ta balta taip nešviestu biggrin.gif na nes lipinant vis tiek gi matos kazkiek to pagrindo g.gif


polisterolinius gaminius dazniausiai dazome purskiamais dazais (aerozoliniais),tik beda - jie iseda polisteroli, kartais tai naudinga - nes tos isedos grazios wub.gif lotuliukas.gif

GAGA, aukstyn galva, krutine, ir i prieki drinks_cheers.gif jei butum mano kraste, sakyciau - zemyn galva, krutine pati nukars, nes savas verslas- tai nemiegotos naktys, n metu darbo be atostogu ir t.t., bet kadangi esi toli nuo manes, tai sakau - tai kiekviena diena tarsi svente, ir dzin tos nemiegotos naktys, nera didesnio malonumo dirbti sau ir sirdziai miela darba, kai susirasysim po kokiu dvieju metu - manau pritarsi man cool.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif Jei reiks ko - drasiai klausk, jei tik pakaks mano patirties ir ziniu - butinai padesiu visomis isgalemis, visa siela visu kunu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ermute @ 2011 01 27, 00:10)
GAGA, aukstyn galva, krutine, ir i prieki  drinks_cheers.gif  jei butum mano kraste, sakyciau - zemyn galva, krutine pati nukars, nes savas verslas- tai nemiegotos naktys, n metu darbo be atostogu ir t.t., bet kadangi esi toli nuo manes, tai sakau - tai kiekviena diena tarsi svente, ir dzin tos nemiegotos naktys, nera didesnio malonumo dirbti  sau ir sirdziai miela darba, kai susirasysim po kokiu dvieju metu - manau pritarsi man   cool.gif  drinks_cheers.gif  thumbup.gif Jei reiks ko - drasiai klausk, jei tik pakaks mano patirties ir ziniu - butinai padesiu visomis isgalemis, visa siela visu kunu  thumbup.gif

Ačiū ermute,kas laukia tai tik įsivaizduoju,o kai reikės realybėje,manau ,kad visko bus ax.gif Kaip ta moteris sakė,jau man tas kioskas po 10 metų kaip kalėjimas tapo lotuliukas.gif
Sveikos 4u.gif
user posted image
user posted image
Gal kuriai pravers
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 27 sausio 2011 - 08:56
Ačiū už info visoms. O aš dabar suku galvą, kur tie siuvėjai tuos bumbulus deda g.gif O polisterolį dar galima dažyt akriliniais dažais, neišėda.
Kur Forget su puokšte? 4u.gif
Atsakyti
As tai burbulus nedazau smile.gif Jei norite, kad tarpukuose nepersisviestu spalva, as tiesiog juos siek tiek apvynioju plaušu. Su karstais klijais paklijuoju ir laikosi kuo puikiasiai, net dar geriau lipma klijuojami dalykeliai smile.gif Taip nereikia nei dazu pirkti, nereikia smirdinti patalpu, ir beto plauso yra kokiu tik nori spalvu, ir jis pigus smile.gif
Atsakyti
Kalėda ,ačiū tau labai labai aciuks.gif grožis nerealus wub.gif wub.gif

Jurgita,vakar pamiršau draugei perduoti knygutę su gėlyčių sezoniškumu,tai tik šiandien atidaviau.O rytoj išvažiuojam į sodybą,tai persiūsiu jau,kai grįšiu mirksiukas.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

Tik spalvos, tai visiškai ne tokios schmoll.gif irisai violetiniai, kaspinas juodas, vielytė auksinė, karoliai irgi violetinio stiklo.
Atsakyti