Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

Kaip man patinka tokie vaizdai, Boruzzze wub.gif
Gerai, kai toks prekybos taškų pasirinkimas, tada gal ir nekoks mano patarimas nuvažiuoti išsirinkti, nes mums tai tik važiuoti rinktis su 1,5 prekybos tašku lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 14:09)
Draugė Panevėžy, o aš Kaune  biggrin.gif čia mano dovana bus. Tik spalvą nusprendėm.

Gaudri, kelios yra
Panemuneje, prie Onkologines ligonines , sakalu g 15
"Kalmina" Tilžės g. 20, tel 8-37-363611, 8-37-362652
"Vaidrena" Jurbarko g. 5, tel 8-37-363512
"Karmelita" Aleksote, buvusio mėsos kombinato teritorijoj.

Aš buvus tik Vaidrenoj ir "Tik gėlės", priešais Senukus

Oi dekui Forget..as tai buvus pora kartu tik Vilijampoleje cia matyt ta Tilzes gatve..nes sau baznycia ir auto puosiausi pati su pamergyciu pagalba..tai va ten gelytes ir pirkau..reiketu pralekti kainas sulyginti kada 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaudri: 24 sausio 2011 - 15:49
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 18, 19:27)


user posted image

O čia nuotaikai pakelti, vis gi yra išradingų žmonių?  lotuliukas.gif Įsivaizduoju medinį namelį su širdele ant durų, atbėgi rimtu reikalu - duris vyrst - o ten gėlės...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Priminė vieną biški nešvankų ketureilį:
Niekada nežydės
Ant šiknos dobilai,
Nes trąšos ten per daug,
O šviesos - per mažai.

O čia trąšos aiškiai pakankamai lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Ką gi ryte nupirkau man baisiai gražių violetinių irisų smile.gif nelabai prasiskleidę dar, bet iki ryt ryto, šiltai būdami, manau, savo grožį atskleis
Vakare bandysiu suregzti puokštelę, įdėsiu pasirodyt. Jei nesakysit, kad juoda su violetiniu, laidotuvėms, o ne vestuvėms biggrin.gif
Atsakyti
Įtariu, kad bus gražu. Aš tai be strereotipų šioj srity, man violetinė spalva tiesiog viena iš spalvų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 11:51)
Pažiūrėjau užrašus, gaila, nieko neturiu apie sezoniškumą...

Aš turiu mirksiukas.gif ,bet pasidalinsiu ne anksčiau penktadienio mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kaleda @ 2011 01 24, 15:15)

Siuntinuką pasiimsiu tik rytoj,laukiu nesulaukiu mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Man toks klausimukas - kiek kainuoja rutuliai iš žalios oazės, ar vainikų pagrindai irgi iš žalios oazė? Ir ar kuri perkat DOVISOJ, kaip ten kainos apskritai?
Atsakyti
Ir dar toks klausimukas - gal kuri liejat iš gipso? Kokiu santykiu reikia maišyti vandenį ir gipsą ir, ar formą reikia kažkuo ištepti, ar išsiima savaime? Beje, ir kiek laiko stingsta, po kiek laiko išimti iš formos. Kadangi gipso liejinių tema šiek tiek "mirusi", tai klausiu čia... ax.gif
Atsakyti
mergaites, is ko cia padaryta? man tai pistacijas primena g.gif g.gif ir tokius sausus klijuoja ant tos nezalios oazes? blush2.gif g.gif ar dar kaip nors daro? ax.gif
user posted image
Atsakyti
Bonda, gražų daiktą įkelei, atrodo tikrai kaip pistacijos, manau, kad klijuotos ant oazės sausiems arba polisterolinio rutulio (bent jau KLP tokių nėra).
Jurgita, karkasų vainikams mačiau Macuičiuose, o burbulų (ir tų pačių vainikų) mačiau mūsų Schetelig'ę, bet kainos doh.gif
Apie gipsą ir aš norėčiau sužinoti.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 26, 14:48)
arba polisterolinio rutulio

ai, zinau tokius 4u.gif o kazi jie nusidazo kaip nors? nu akd ta balta taip nešviestu biggrin.gif na nes lipinant vis tiek gi matos kazkiek to pagrindo g.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 01 26, 15:34)
mergaites, is ko cia padaryta?  ax.gif
user posted image


Mano nuomone, čia mažos tulpytės, bet gal apsirinku...
Atsakyti