Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(kaleda @ 2011 01 20, 12:29)
Po pietų nuskanuosiu, ką turiu galvoj smile.gif

oi kaip dekui wub.gif
Atsakyti
user posted image
va, kažkas panašaus iš Fleur creatif 2006. Širdelė gali būti iš vielos, vytelių ir dar velnias žino ko. Čia ji plokščia, galima pamėgint tūrinę, pagrindas, manau, gipsinis, čia jau Rimužė gali pravest meistriškumo pamoką kaip tokį padaryt.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 20, 17:30)
va, kažkas panašaus iš Fleur creatif 2006. Širdelė gali būti iš vielos, vytelių ir dar velnias žino ko. Čia ji plokščia, galima pamėgint tūrinę, pagrindas, manau, gipsinis, čia jau Rimužė gali pravest meistriškumo pamoką kaip tokį padaryt.

dekui wub.gif ideja tikrai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 21 sausio 2011 - 12:18
QUOTE(berta75 @ 2011 01 18, 22:26)
Gal kartais pavyks ir greičiau mirksiukas.gif
Nėra už ką mirksiukas.gif ar sutarei ką nors?


Niu nukeliau ateinaciai savaitei..nors istikro laukia cia musu ivykis svarbus..tai net nezinau ar paulukti biskiuka, nes poto dar dingsiu uzsiprasius.. doh.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau užrašus, gaila, nieko neturiu apie sezoniškumą...


Skubus reikalas. Trečiadienį turiu vestuvinę puokštę, draugei. Tiesiog susirašymui, nuotaka nori labai kukliai. Suknia juoda, papuošalai violetiniai. Reikia violetinių gėlių doh.gif kažko panašaus į vieno žiedo dekorą ar kuklią puokštelę.

Kokios gėlės? Hiacintai? Tulpės? Kažkaip man nelabai... Irisai? Ar jų būna šiuo metu LT? O kaip tos mažytės kalijos violetinės g.gif Yra pas didmenininkus? Būtų idealiausia, 3 žiedukus padekoruočiau g.gif
Kokios dar violetinės gėlės? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 11:51)
Pažiūrėjau užrašus, gaila, nieko neturiu apie sezoniškumą...
Skubus reikalas. Trečiadienį turiu vestuvinę puokštę, draugei. Tiesiog susirašymui, nuotaka nori labai kukliai. Suknia juoda, papuošalai violetiniai. Reikia violetinių gėlių  doh.gif  kažko panašaus į vieno žiedo dekorą ar kuklią puokštelę.

Kokios gėlės? Hiacintai? Tulpės? Kažkaip man nelabai... Irisai? Ar jų būna šiuo metu LT? O kaip tos mažytės kalijos violetinės  g.gif  Yra pas didmenininkus? Būtų idealiausia, 3 žiedukus padekoruočiau  g.gif
Kokios dar violetinės gėlės?  g.gif

Forget mano vestuvine buvo Violetine puokste..imesiu foto..buvo rozes , Hiacinai( nuostabiai kvepejo) violetines eustomos, viedrynai..dar ten kazkas..kotelis buvo apristas violetine juostele..nu likau ziauriai patenkinta..gal patiks kazkoks akcentas:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 10:51)
Pažiūrėjau užrašus, gaila, nieko neturiu apie sezoniškumą...
Skubus reikalas. Trečiadienį turiu vestuvinę puokštę, draugei. Tiesiog susirašymui, nuotaka nori labai kukliai. Suknia juoda, papuošalai violetiniai. Reikia violetinių gėlių  doh.gif  kažko panašaus į vieno žiedo dekorą ar kuklią puokštelę.

Kokios gėlės? Hiacintai? Tulpės? Kažkaip man nelabai... Irisai? Ar jų būna šiuo metu LT? O kaip tos mažytės kalijos violetinės  g.gif  Yra pas didmenininkus? Būtų idealiausia, 3 žiedukus padekoruočiau  g.gif
Kokios dar violetinės gėlės?  g.gif

O jūsiškiai didmenininkai po tris vnt. parduoda? Šiaip tai puikus užsakymas iš estetinės pusės.
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2011 01 24, 12:58)
Forget mano vestuvine buvo Violetine puokste..imesiu foto..buvo rozes , Hiacinai( nuostabiai kvepejo) violetines  eustomos, viedrynai..dar ten kazkas..kotelis buvo apristas violetine juostele..nu likau ziauriai patenkinta..gal patiks kazkoks akcentas:



Graži, vasarą galima puikių puokščių padaryti.

QUOTE(kaleda @ 2011 01 24, 13:01)
O jūsiškiai didmenininkai po tris vnt. parduoda? Šiaip tai puikus užsakymas iš estetinės pusės.


čia ne užsakymas, o toks mūsų bendras nutarimas biggrin.gif
Neparduoda, bet geriau pirkti 10vnt poką už 30 lt, negu parduotuvėje vieną kaliją už 7 lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 13:15)
Graži, vasarą galima puikių puokščių padaryti.
čia ne užsakymas, o toks mūsų bendras nutarimas  biggrin.gif
Neparduoda, bet geriau pirkti 10vnt poką už 30 lt, negu parduotuvėje vieną kaliją už 7 lt  ax.gif

Cia pavasarine buvo..bet suprantu kad dabar tikrai ne viska galima gauti..todel tikraii labai noreciau pasidometi sezoniškumu geliu..beja Forget kur tu gelytes dazniuasia perki? pas kuriuos didmenininkus..man vasara irgi reikes padeti draugei vestuvem pasiruosti, kuklios bus..
Atsakyti
Mano pasiūlymas - pasiimk draugę ir nulėkit pas didmenininkus, išsirinkit kas prie dūšios ir piniginės smile.gif (ir paskui mums pasirodykit mirksiukas.gif ) Nes dažnai norai prasilenkia su esamu asortimentu.
O aš dabar galvoju apie vieno amarilio dekorą irgi trečiadieniui, tik proga kita - gimtadienis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 24 sausio 2011 - 12:54
QUOTE(kaleda @ 2011 01 24, 13:54)
Mano pasiūlymas - pasiimk draugę ir nulėkit pas didmenininkus, išsirinkit kas prie dūšios ir piniginės smile.gif  (ir paskui mums pasirodykit mirksiukas.gif ) Nes dažnai norai prasilenkia su esamu asortimentu.
O aš dabar galvoju apie vieno amarilio dekorą  irgi trečiadieniui, tik proga kita - gimtadienis.


Draugė Panevėžy, o aš Kaune biggrin.gif čia mano dovana bus. Tik spalvą nusprendėm.

Gaudri, kelios yra
Panemuneje, prie Onkologines ligonines , sakalu g 15
"Kalmina" Tilžės g. 20, tel 8-37-363611, 8-37-362652
"Vaidrena" Jurbarko g. 5, tel 8-37-363512
"Karmelita" Aleksote, buvusio mėsos kombinato teritorijoj.

Aš buvus tik Vaidrenoj ir "Tik gėlės", priešais Senukus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 24 sausio 2011 - 13:11
QUOTE(Forget @ 2011 01 24, 14:09)
Gaudri, kelios yra
Panemuneje, prie Onkologines ligonines , sakalu g 15
"Kalmina" Tilžės g. 20, tel 8-37-363611, 8-37-362652
"Vaidrena" Jurbarko g. 5, tel 8-37-363512
"Karmelita" Aleksote, buvusio mėsos kombinato teritorijoj.

Aš buvus tik Vaidrenoj ir "Tik gėlės", priešais Senukus

kaip gerai kad kaune toks pasirinkimas ax.gif

pamenu vaziuodavau as prie raudondvario pl, tai po to ilipu i trula su gelem, tai primeskit koks zmoniu zvilgsnis budavo biggrin.gif aisku nepirkdavau viena bunta, imdavau tuo paciu daugiau lotuliukas.gif
Atsakyti