Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

O man visai linksma idėja, dar jei kokiam kaime rasti senų, emaliuotų naktipuodžių - tai visai nieko į juos gėlės susodinti...bent jau nuotaika pro šalį einantiems būtų gera lotuliukas.gif
Atsakyti
Šikpuodžiai yra gėris biggrin.gif Aš vieną radau ir jis smagiai kabo pamautas ant tvoros sodyboj.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 19, 12:18)
Šikpuodžiai yra gėris biggrin.gif  Aš vieną radau ir jis smagiai kabo pamautas ant tvoros sodyboj.


Nu va ir sakau - nacionalinė vertybė lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš pas kaimynus mačiau tam mėlynam, metaliniam žibutes pasodintas thumbup.gif atrodo NEREALIAI bigsmile.gif
Atsakyti
tai šikpuodis gal dar ir gražu,ale kai vienam kampe stovi klozetas,antram pingvinai keramikiniai,medy tupi gandras,o pievelėj nykštukai arklius gano... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Eklektika, kiekvienas savaip iš proto kraustosi... ax.gif
Atsakyti
mergaiciukes, gal jus turit kokiu minciu ar pvz -ka galima butu padaryti kaip valentino dienos dekoracija blush2.gif reik pastatomos blush2.gif ax.gif nieko galva siandien neisnesa doh.gif gal turit kas kazka uz ko uzsikabint blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 01 20, 11:15)
mergaiciukes, gal jus turit kokiu minciu ar pvz -ka galima butu padaryti kaip valentino dienos dekoracija blush2.gif  reik pastatomos blush2.gif  ax.gif nieko galva siandien neisnesa doh.gif gal turit kas kazka uz ko uzsikabint blush2.gif

Kokio dydžio?
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 20, 11:17)
Kokio dydžio?

dydis, tai neesme mirksiukas.gif nu ne miniatiurinio biggrin.gif nu kad ant palanges tilptu pvz -kaip cia nusakyt tiksliau g.gif biggrin.gif
Atsakyti
Nenori padaryt pastatomos tūrinės širdies?
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 20, 11:57)
Nenori padaryt pastatomos tūrinės širdies?

turi gal koki pvz? ax.gif
as siandien visai be minciu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2011 01 20, 12:01)
turi gal koki pvz? ax.gif
as siandien visai be minciu doh.gif

Po pietų nuskanuosiu, ką turiu galvoj smile.gif
Atsakyti