Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

Man irgi taip būna, užeina toks nepilnavertiškumo kompleksas... bet ko gero taip būna kritiškai į save žiūrintiems žmonėms... Taip, kad BORUZZZE - Tu ne viena tokia smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 18, 15:09)
Man irgi taip būna, užeina toks nepilnavertiškumo kompleksas... bet ko gero taip būna kritiškai į save žiūrintiems žmonėms... Taip, kad BORUZZZE - Tu ne viena tokia smile.gif

ir ne dviese esat, aš prisijungiu 4u.gif
Atsakyti
Mūsų daug - ir mes - JĖGA lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 18, 16:11)
ir ne dviese esat, aš prisijungiu 4u.gif

Ir aš prisijungiu 4u.gif
Atsakyti
Jau ir visa minia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 18, 15:32)

Pasidalinsiu, žinoma, vakar radau vienoje svetainėj šiek tiek - http://www.ramunesfl...-vestuvems.html, bet gal nekorektiška tai viešint, gal svetainės autorė nebus labai sužavėta... na, jei mergina iš mūsų tarpo - tai iš karto atsiprašau...

Turiu tokį katalogėlį,bet nežinau kaip čia juo su jumis pasidalinti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 01 18, 17:16)
Turiu tokį katalogėlį,bet nežinau kaip čia juo su jumis pasidalinti? g.gif


Na, jei jis rašomajam variante, gal galima nuskanuoti?

user posted image

O čia nuotaikai pakelti, vis gi yra išradingų žmonių? lotuliukas.gif Įsivaizduoju medinį namelį su širdele ant durų, atbėgi rimtu reikalu - duris vyrst - o ten gėlės... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 18 sausio 2011 - 18:27
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 18, 19:27)
Na, jei jis rašomajam variante, gal galima nuskanuoti?

user posted image

O čia nuotaikai pakelti, vis gi yra išradingų žmonių?  lotuliukas.gif Įsivaizduoju medinį namelį su širdele ant durų, atbėgi rimtu reikalu - duris vyrst - o ten gėlės...  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Jeigu tau nelabai "dega",tai kitą savaitę draugės paprašysiu,kad nuskanuotų.

O čia tai geras thumbup.gif
Atsakyti
Tikrai - nedega, ačiū - lauksiu labai smile.gif
Atsakyti
Man atrodo merginos jus cia kuklinates 4u.gif daugiau pasitikejimo savimi 4u.gif paziurejus darbeliai nuostabus wub.gif

Berta labai dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 18, 19:42)
Tikrai - nedega, ačiū - lauksiu labai smile.gif

Gal kartais pavyks ir greičiau mirksiukas.gif

QUOTE(gaudri @ 2011 01 18, 20:25)
Berta labai dekui 4u.gif

Nėra už ką mirksiukas.gif ar sutarei ką nors?
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 18, 18:27)


pamačiau ir negaliu pakomentuoti,gyvenu kaime,ir vienam kieme dar praeita vasarą stovėjo toks grožis,tikbe dangčio doh.gif iš toli neįžiūrėjau ar vazonas įdėtas,ar pasodintos gėlės,bet esmės tai jau nekeičia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

žmonės kraipė galvas ir svarstė ar čia noras išsiskirti,ar parodyti savo fantaziją,ar taupumas,ar senatvinis nuprotėjimas doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmergyte: 18 sausio 2011 - 22:58