Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

Kažkaip net į galvą nešovė peržiūrėti profilio informaciją - bet darbai iš ties nuostabūs smile.gif Lankysimės ten dažniau blush2.gif ....
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 17, 19:51)

sveikos biggrin.gif
Ačiū ,kalėda 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(berta75 @ 2011 01 17, 20:28)
Smagu,kad viskas gerai klostosi thumbup.gif
Tik gaila,kad po švenčių,kaip jau kažkuri mergaitė rašė tikrai būtų buvęs geras startas thumbup.gif ,bet prasidės vestuvių metas wub.gif

Ačiū 4u.gif
O aš galvoju,kad gerai ax.gif ,nes aš patyrimo neturiu,nežinau ,kaip su klientais bendraut, tai bus laiko iki vasaros įsibėgėto,o gal kartais... netyčia ir vestuvėms užsakymą gaučiau ax.gif apie daug ką pasvajoju,o kaip gausis matysiu smile.gif
Nu bet jau bliūdelis,nuostabus wub.gif labai gražu berta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 18, 08:55)
Labai gražiai atrodo tas lizdelis thumbup.gif  wub.gif
GAGA, džiugu , labai aiškiai matau tave  besisukinėjančią  tarp gėlių biggrin.gif
Žmogų su gėlėm pasitinkam, su gėlėm išlydim...

Ačiū dzūkute mirksiukas.gif
Ko gero,kad man teks dažniau išlydėti ,nes laidojimo namai kitoje gatvės pusėje ,o už kelių kilometrų kapinės g.gif
Papildyta:
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 18, 09:24)
Gagos  entuziazmas ir džiugesys skaitant tai ką parašė, net veržiasi per kraštus, jei tikint visais "sėkmės mokytojais" - tokiu metu žmogus labai daug ir sėkmingai viską nuveikti. To ir linkiu, kad išsispildytų  "kromelio" vizija...

Jei tokį bliūdelį smile.gif pasidaryti nesunku - tai gal galite pasidalinti jo gaminimo receptu smile.gif???

Ačiū Jurgita 4u.gif
Neaišku ,kaip ilgai laikys tas entuziazmas... bet aš stengsiuos lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 18, 09:59)
biggrin.gif , tiesiog į mano profilį reikia įeit mirksiukas.gif
Turiu temą rankdarbiuose ir yra kažkoks neaiškus reikalavimas parašams.Nors mano parašas buvo su albumu kaip ir daugumos tebeyra, moderatorei kažkas nepatiko g.gif , gavau įspėjimą , kai paklausiau , kas negerai dar ir nuobaudą...

Balanematėirnesakyk.gif  Dabar paraše tik "mėgstama" frazė biggrin.gif

Jo dzūkutė nuostabi pynėja,jaučiu reikės man jos kašikučių thumbup.gif o savo gražiuosius veltiniavimus ar susidėjus ten g.gif einu paveizėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 18, 10:59)
Kažkaip net į galvą nešovė peržiūrėti profilio informaciją - bet darbai iš ties nuostabūs smile.gif Lankysimės ten dažniau  blush2.gif ....

blush2.gif ir man nešovė blush2.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif , blush2.gif biggrin.gif

QUOTE(GAGA @ 2011 01 18, 10:47)
Ko gero,kad man teks dažniau išlydėti ,nes laidojimo namai kitoje gatvės pusėje ,o už kelių kilometrų kapinės g.gif

Toks gyvenimas..., žmonėms bus patogu, o tau palanku.
Lai būna didesnis poreikis džiugioms akimirkoms 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 18 sausio 2011 - 11:01
Visi DZŪKĖS krepšiai įspūdingi, kaip ir kiti darbai. Nu, va kiek randasi dar nežinomų talentų smile.gif, bus į ką kreitis, jei kartais prireiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 18, 12:21)
Visi DZŪKĖS krepšiai įspūdingi, kaip ir kiti darbai. Nu, va kiek randasi dar nežinomų talentų smile.gif, bus į ką kreitis, jei kartais prireiktų smile.gif

O man velti darbeliai wub.gif kažkas nerealaus wub.gif
Atsakyti
berta, labai grazus krepselis thumbup.gif


gaga, kuo nuosirdziausiai sveikinu bigsmile.gif 4u.gif


einu ir as i dzukes profili paziuret blush2.gif
Papildyta:
dzuke - waaaaaaaaaaau kaip grazu ir kruopstu bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ooo, ačiū, kaip aš čia pasireklamavau blush2.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 17, 19:03)

Kažkaip šiandien žiūrinėju vestuvinės tematikos puokštes ir toks prašymas, gal kuri kokį konspektą apie gėlių sezoniškumą visais metų laikais (turiu galvoj - kokių gėlių galima gauti tarkim pavasarį, vasarą, rudenį, žiemą...), jei supratot ką turiu galvoj...  blush2.gif


Paieškosiu namie tarp užrašų mirksiukas.gif

QUOTE(GAGA @ 2011 01 17, 19:56)


4u.gif kokia tu šaunuolė


Atsakyti
dekui mergaites uz patarimus del zurnalu 4u.gif

JurgitaDecor klausei del geliu sezoniskum..jeigu gautum info gal galetum pasidalinti blush2.gif

Gaga[B][/B] saunuole, toliau buk optimiste ir viskas seksis 4u.gif


Dzuke as tavo darbelius buvau jau seniau isidejus i favorites, nes kazkada radau rankdarbiu temoje, galvojau pravers..nes kazkada tai ieskojau pynejos..na manau ateityje pravers 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 18, 14:43)
Paieškosiu namie tarp užrašų  mirksiukas.gif


Ačiū smile.gif
Papildyta:
Pasidalinsiu, žinoma, vakar radau vienoje svetainėj šiek tiek - http://www.ramunesfl...-vestuvems.html, bet gal nekorektiška tai viešint, gal svetainės autorė nebus labai sužavėta... na, jei mergina iš mūsų tarpo - tai iš karto atsiprašau...
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 18, 15:32)
Ačiū smile.gif
Papildyta:
Pasidalinsiu, žinoma, vakar radau vienoje svetainėj šiek tiek - http://www.ramunesfl...-vestuvems.html, bet gal nekorektiška tai viešint, gal svetainės autorė nebus labai sužavėta... na, jei mergina iš mūsų tarpo - tai iš karto atsiprašau...

o man toks jausmas, kai pasiziuriu kitu grozybes, kad man toooli iki to, kad neapsimoka ir svaigt apie savo kuryba.. blush2.gif apie savo salona..
Atsakyti