Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

Tas ir "skaudžíausia", kad užsienyje tiek visko yra ir visokių leidinių, ir įdomesnių priemonių...nors iš kitos pusės, kai neturi kažko, bandai pasitelkti fantaziją ir tai kas tuo metu yra po ranka...vadinasi, ugdomės kūrybiškumą... smile.gif

Kažkaip šiandien žiūrinėju vestuvinės tematikos puokštes ir toks prašymas, gal kuri kokį konspektą apie gėlių sezoniškumą visais metų laikais (turiu galvoj - kokių gėlių galima gauti tarkim pavasarį, vasarą, rudenį, žiemą...), jei supratot ką turiu galvoj... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos wacko.gif
Pas mane įvykiai sukasi kosminiu greičiu unsure.gif Jau sumokėjau rankpinigius ,sekmadienį gryžta savininkė ir pradėsime popierių tvarkymą,nuomininkė išsikraustys balandžio 1,kaip tik per mano gimtadienį lotuliukas.gif
Klausimų galybė,atsakymų nulis, dar nežinau kaip pavadinti parduotuvėlę gal "GAGOS KROMELIS" lotuliukas.gif Žodžiu nuo galvojimo,net smegenis skauda lotuliukas.gif ,bet smagu.Gal kuri žinote ar yra Suvalkuose gėlių bazė?Dar reikia pagalvoti apie vazas gėlėms,norėčiau stiklinių arba keramikinių,bet jaučiu dėl finansų teks tenkintis plasmasinėm verysad.gif bet laikui bėgant galvoju,kad susipirksiu tai ko noriu ax.gif
Dėl internetinės parduotuvėlės ,tai čia mano svajonė wub.gif jei nesužlugs pirmoji ,tai tikrai įgyvendinsiu ir šią ,kad ir dėl kelių entuziastų,labai norėčiau nuvykti į Vokietiją į parodą ,kaip tik db 23 d. vyksta,bet šiemet nepavyks rolleyes.gif O dėl žurnalų ,tai galvoju,kad reikės užkabinti vieną pažystamą ,gal jis galės kokių pažiūrėti Vokietijoje,o Lenkijoj kažkuri mergaitė sakė kad Kauflande pirko,bet aš jau kokius 5 kartus buvau ir niekada floristikos žurnalų neradau g.gif Tai tiek žinių iš mano fronto,smagu ,kad galiu su jumis pasidalinti wub.gif
kalėda,o gal gali įmedti tos vokiškos parduotuvėlės nuorodą g.gif
Atsakyti
imk smile.gif
GAGA, 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kaleda: 17 sausio 2011 - 19:52
QUOTE(GAGA @ 2011 01 17, 19:56)

Pas mane įvykiai sukasi kosminiu greičiu 

Smagu,kad viskas gerai klostosi thumbup.gif
Tik gaila,kad po švenčių,kaip jau kažkuri mergaitė rašė tikrai būtų buvęs geras startas thumbup.gif ,bet prasidės vestuvių metas wub.gif
Atsakyti
Atnešu jūsų teismui blush2.gif indą, kažkada seniai bandžiau daryti,o šį savaitgalį sodyboje nusprendžiau prisiminti.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 17 sausio 2011 - 21:35
va čia yra tai, ko aš noriu išmokti. Man labai gražu, Berta. Natūralu ir nieko daugiau nereikia. thumbup.gif
Atsakyti
Labai gražiai atrodo tas lizdelis thumbup.gif wub.gif


GAGA, džiugu , labai aiškiai matau tave besisukinėjančią tarp gėlių biggrin.gif


Žmogų su gėlėm pasitinkam, su gėlėm išlydim...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 18 sausio 2011 - 08:56
QUOTE(kaleda @ 2011 01 17, 23:52)
va čia yra tai, ko aš noriu išmokti. Man labai gražu, Berta. Natūralu ir nieko daugiau nereikia. thumbup.gif

Ir man gražu ax.gif o padaryti labai lengva.
Papildyta:
QUOTE(dzūkė @ 2011 01 18, 09:55)
Labai gražiai atrodo tas lizdelis thumbup.gif  wub.gif
GAGA, džiugu , labai aiškiai matau tave  besisukinėjančią  tarp gėlių biggrin.gif
Žmogų su gėlėm pasitinkam, su gėlėm išlydim...

Mestelk tinklalapio nuorodėlę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 01 18, 08:57)
Mestelk tinklalapio nuorodėlę mirksiukas.gif

Kokio g.gif
Atsakyti
Gagos entuziazmas ir džiugesys skaitant tai ką parašė, net veržiasi per kraštus, jei tikint visais "sėkmės mokytojais" - tokiu metu žmogus labai daug ir sėkmingai viską nuveikti. To ir linkiu, kad išsispildytų "kromelio" vizija...

Jei tokį bliūdelį smile.gif pasidaryti nesunku - tai gal galite pasidalinti jo gaminimo receptu smile.gif???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgita Decor: 18 sausio 2011 - 09:25


QUOTE(dzūkė @ 2011 01 18, 10:12)

"Dalelė mano veikinėjimų asmeniniame tinklalapyje "
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 18 sausio 2011 - 09:58
QUOTE(berta75 @ 2011 01 18, 09:48)
"Dalelė mano veikinėjimų asmeniniame tinklalapyje "

biggrin.gif , tiesiog į mano profilį reikia įeit mirksiukas.gif
Turiu temą rankdarbiuose ir yra kažkoks neaiškus reikalavimas parašams.Nors mano parašas buvo su albumu kaip ir daugumos tebeyra, moderatorei kažkas nepatiko g.gif , gavau įspėjimą , kai paklausiau , kas negerai dar ir nuobaudą...

Balanematėirnesakyk.gif Dabar paraše tik "mėgstama" frazė biggrin.gif
Atsakyti