Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(kaleda @ 2011 01 13, 11:11)
Labas rytas,
Bertos paprotinta, paraginau savo nuotakas dėl nuotraukų 4u.gif
Neprisimenu, man rodos, buvau šių vestuvių įkėlus g.gif
mano blogas

Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Sveikutes hi.gif hi.gif

GAGA Sekmes didziausios ,klijantu daugiausia 4u.gif 4u.gif

BERTA75 Kaip visada darbai nuostabus thumbup.gif

Kaleda labai grazu thumbup.gif

Parodysiu rozes ,kurios labai man grazios ,bet pas mane ju neperka .Jas pasiimu tik del saves blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimuze: 14 sausio 2011 - 14:22
Jos man šiek tiek panašios į "Amnesia", kurias kiek žinau, didžioji dalis klientų nelabai mėgsta, o man jos thumbup.gif O gal tai ir yra "Amnesia"? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 14, 15:35)
Jos man šiek tiek panašios į "Amnesia", kurias kiek žinau, didžioji dalis klientų nelabai mėgsta, o man jos  thumbup.gif  O gal tai ir yra "Amnesia"? mirksiukas.gif


Sitos vadinasi memory-lane thumbup.gif
Atsakyti
Gaga tu saunuole..kai darai darba su meile tai ir sekasi viskas 4u.gif svarbu daug pozityviu minciu 4u.gif
Rimuze as atsimenu labai tokiu ieskojau savo vestuvinei puokstei..bet finale teko apsieiti be ju..puokste vistiek labai grazi gavosi 4u.gif

Mergino dar bandysiu pakartoti klausima: gal zinote kur galima isigyti zurnalu apie floristika (uzsieniniu) 4u.gif cia ypac Kaune..buciau dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gaudri @ 2011 01 15, 19:35)
Mergino dar bandysiu pakartoti klausima: gal zinote kur galima isigyti zurnalu apie floristika (uzsieniniu) 4u.gif cia ypac Kaune..buciau dekinga uz pagalba 4u.gif

Turiu kontaktus moters,kuri prekiauja žurnalais per parodas(man ji atveždavo į darbą),čia Vilniuje,bet gal galima susitarti,kad atsiūstų.
Ir dar turiu kontaktus vyruko ,kuris siunčia "Fleur creatif".

Jei domina,parašyk į AŽ mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(rimuze @ 2011 01 14, 15:18)
Parodysiu rozes ,kurios labai man grazios ,bet pas mane ju neperka .Jas pasiimu tik del saves blush2.gif

user posted image

Man jos labai labai patinka wub.gif
Atsakyti
Na, šitos rožės labai retai, kam įtinka - kai dirbau salone - tai tekdavo pasiklausyt visokių komentarų, liaudiškai tariant "škurlinės", "atrodo kaip mazgotės"...asmeniškai man jos irgi dailios... Įsivaizduoju jas kokiame senoviškame, provanco stiliaus interjere...

Užsienietiškų žurnalų esu mačiusi RIMI (berods Kauno Megoj), šiaip bent Klaipėdos Akropolyje - būna vokiškas floristikos žurnalas... doh.gif

Man kitas klausimėlis rūpi - gal žinote kokių internetinių floristikos parduotuvių, kuriose būtų galima įsigyti floristikos priemonių? g.gif

Atsakyti
Jurgita, aš irgi ieškojau tokios, bet neradau. Va tik Kauno "Dovisa" mane keletą kartų gelbėjo, susitariau el.paštu kad man atvežtų kai važiuos į KLP, ko reikia, bet aš konkrečiai žinojau ko man reik, tikrų katalogų nėra. Būtų šaunu kad tokia parduotuvė būtų (per maža mūsų rinka, man atrodo).
Atsakyti
Ir aš taip manau, bet vis tiek norisi tikėti, kad kas nors, bent ką nors tokio sukurtų... Juk rankdarbių parduotuvėlės internete veikia kažkaip... Nors man aišku labiau patinka pirkti "gyvai", bet kartais ko nors staiga prisireikia, o išbėgt iš namų nėr kada...

Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 17, 16:34)

Kalėda,kada man laukt stebuklo? wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 01 17, 16:58)
Kalėda,kada man laukt stebuklo? wub.gif  wub.gif  wub.gif


Berta, greitai. Šiandien išsiunčiau. 4u.gif
Jurgita, matai, rankdarbiaujančių yra daug, o floristika kaip rankdarbis, sakyčiau, kad ir brangi ir nelabai populiari, todėl kažin ar rasis tokia parduotuvė. Nebent kažkas panašaus į tokį a la visų rūšių rankdarbių priemonių parduotuvę, panašią man draugė prirodė Berlyne, dar ir dabar negaliu pamiršti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 17, 18:44)
Berta, greitai. Šiandien išsiunčiau. 4u.gif

wub.gif clap.gif clap.gif clap.gif Ačiū labai.
Atsakyti