Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

Ačiū mergaitės 4u.gif ačiū neringa už palaikymą ,tik aš žinau, jei negausiu vietos ten kur noriu ir kut tikrai bus klientų ,tai nieko ir kol kas nedarysiu,nes pinigų tikri daug neturiu,o sudėti viską į vietą kur nebus žmonių sąžinė neleidžia ax.gif
Tik žinot ką pajaučiau bigsmile.gif kaip ir kažkur skaičiau,tik pradėk kažką daryti ir aplink tave pradės burtis žmonės kurių tau reikia,per šias kelias savaites tiek kamiškų situacijų turėjau doh.gif Trumpai apie vieną:kažkada senai,prieš kokius 10 metų mano vyras gavo užsakymą iš kito vyro kuris norėjo pastatyti savo žmonai gėlių kioską,mano vyras priiėmė jo pasiūlymą ir pastatė tai žmonai kioską,kuris ir db veikia,db aš ieškau patalpų nieko nėra ,aš nervuojuos,vyras sako:"Nuvažiuojam pas tą moterį,gal jau ji sugalvojus jį parduoti",kyla ginčas ,nes aš sakau jam ,kad tai kvaila mintis.
Kitą dieną darbo reikalais lankausi pas pažystamą ,kuri žino mano planus ir mes apie juos kalbamės,pokalbio metu ji man papasakoja,kad to kiosko kurį mano vyras statė savininkė,emigravus su visa šeima į Vokietiją ir šiuo metu tas kioskas išnuomotas ,bet galvoja jį parduoti bigsmile.gif db laukiu žinių kiek užsiprašys ir ar tikrai parduoda,jei ne tada viskas ,pasiduodu cool.gif

Pagyvėjo thumbup.gif
Atsakyti
O aš viena bijau ir seniai ieškau sau draugės, kodėl jūs visos Kaune-Vilniuj? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 12, 13:31)
O aš viena bijau ir seniai ieškau sau draugės, kodėl jūs visos Kaune-Vilniuj? verysad.gif

g.gif Gal keltis į Klaipėdą ,visada svajojom su B ten gyventi lotuliukas.gif
Žinai kalėda,vis dėlto vienai geriau g.gif ,dviese tai paskui dar kokie nesutarimai dėl pinigų,ir pan.,o dėl pagalbos galima kažką iš pažystamų pasikviesti,aš pvz.galvoju jei reikėtų tai kviesčiaus mergaitę ,kur kartu kursus lankę smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 12 sausio 2011 - 13:43
QUOTE(GAGA @ 2011 01 12, 13:38)
g.gif Gal keltis į Klaipėdą ,visada svajojom su B ten gyventi lotuliukas.gif

lotuliukas.gif Būtų smagu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2011 01 12, 14:27)


thumbup.gif thumbup.gif net pavydžiu rolleyes.gif baltai biggrin.gif o tu Kaune?Vilniuje?
Atsakyti
QUOTE(neriiinga @ 2011 01 12, 12:59)
i Norvegija laimes ieskoti, tai dabar cia svajoju atsidaryti geliu krautuvele, tik cia ne taip jau paprata kaip LT smile.gif

o tai norgej sudetinga? atrodo LT viskas sunku.. taip kad linkiu ir ten pildyti savas svajas 4u.gif

QUOTE(GAGA @ 2011 01 12, 14:27)
Kitą dieną darbo reikalais lankausi pas pažystamą ,kuri žino mano planus ir mes apie juos kalbamės,pokalbio metu ji man papasakoja,kad to kiosko kurį mano vyras statė savininkė,emigravus su visa šeima į Vokietiją ir šiuo metu tas kioskas išnuomotas ,bet galvoja jį parduoti bigsmile.gif db laukiu žinių kiek užsiprašys ir ar tikrai parduoda,jei ne tada viskas ,pasiduodu

wub.gif ui laikykis savo minciu ir igyvendink jas 4u.gif

QUOTE(kaleda @ 2011 01 12, 14:31)
O aš viena bijau ir seniai ieškau sau draugės, kodėl jūs visos Kaune-Vilniuj? verysad.gif

ne tu viena - ir as bijau.. ir irgi taip pat masciau mastau kaip ir tu - man reiktu spyrio siknon ir kad kazkas drasintu...
Atsakyti
Reikia Gagos vyro paprašyt, kad mums įspirtų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 12, 13:41)
lotuliukas.gif Būtų smagu thumbup.gif

drinks_cheers.gif O taip,kas neleis pasvajoti rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2011 01 12, 13:45)
thumbup.gif  thumbup.gif  net pavydžiu  rolleyes.gif baltai  biggrin.gif  o tu Kaune?Vilniuje?

Ne aš Marijampolėje,todėl manau tokiam mažam mieste ir svarbu vieta ax.gif
Nepavydėk db ,jei išsipildys tadu lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(kaleda @ 2011 01 12, 13:47)
Reikia Gagos vyro paprašyt, kad mums įspirtų smile.gif

Galiu paprašyti,jis tai moka lotuliukas.gif
Atsakyti
Atsidaryti parduotuvele tikrai nesunku, galit bandyti, ypac jei pacios dirbsite ir niekam nereiks moketi algu! Tik iš patirties galiu pasakyti, gėlių biznis turi viena minusa - gėlės vysta, jei neparduodi per kelias dienas, savaite - tenka pirkti kitas. Pradzioje reikia tureti dideli pasirinkima geliu, kad visi gryztu pas mus pirkti smile.gif O pradzioje visada nebuna daug apyvartos... Nors va Valentino diena arteja - geras startas butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 12, 11:54)
Labai dailu. Man irgi be galo patiko riebios kalijos (skamba nekaip, bet jos tikrai gražios).

mirksiukas.gif

QUOTE(GAGA @ 2011 01 12, 12:02)

O aš gyvenu patalpų ieškojimu doh.gif ,vyras taip užvijo ,prisispyręs ,kad daryčiau savo gėlių kioskelį ar parduotuvę,o aš pilna visokių baimių,atrodo nieko nemoku,o ką moku ar pritaikysiu,na žodžiu galvoje ir jausmuose kažkokia katastrofa,kuom baigsis parašysiu biggrin.gif



Sėkmės,tau,mergyt,kuo dideliausios thumbup.gif wub.gif

QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 12, 13:52)


Ar man tik atrodo, ar čia temos pagyvėjimas?  ax.gif

Pagyvėjimas mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Bertos paprotinta, paraginau savo nuotakas dėl nuotraukų 4u.gif
Neprisimenu, man rodos, buvau šių vestuvių įkėlus g.gif
mano blogas
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 13, 11:11)
Labas rytas,
Bertos paprotinta, paraginau savo nuotakas dėl nuotraukų 4u.gif
Neprisimenu, man rodos, buvau šių vestuvių įkėlus g.gif
mano blogas


Labai graži bigsmile.gif Mano skonio rolleyes.gif nepretenzinga biggrin.gif
Atsakyti