Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

Berta75 , labai gražu smile.gif




Atsakyti
GRAŽU bigsmile.gif
o kokį sniegelį naudojat ax.gif jis taip sniegiškai atrodo,o senukuose buvau nusipirkus,tai atrodo.kad balta koše apdergi šaką ir rezultate š...
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 29, 12:47)
GRAŽU bigsmile.gif
o kokį sniegelį naudojat ax.gif jis taip sniegiškai atrodo,o senukuose buvau nusipirkus,tai atrodo.kad balta koše apdergi šaką ir rezultate š...


Cia turbut naudojamas toks birus sniegelis 4u.gif pirma papurski klijais ,o tada sniegeli ir atrodo kaip tikras.
Atsakyti
QUOTE(rimuze @ 2010 11 29, 13:35)
Cia turbut naudojamas toks birus sniegelis  4u.gif pirma papurski klijais ,o tada sniegeli ir atrodo kaip tikras.

drinks_cheers.gif Taip purškiu klijais ir barstau sniegeliu,kurį perku Senukuose(maišelio kaina + - 6lt) jis man tikroviškiausiai atrodo thumbup.gif

kalėda,kur žadėtos nuotraukytės g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 29 lapkričio 2010 - 20:34
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 29, 12:47)

Nepavyksta persiūsti medžiagos.Gal el.pašto adresas netikslus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 11 29, 20:32)
drinks_cheers.gif Taip purškiu klijais ir barstau sniegeliu,kurį perku Senukuose(maišelio kaina + - 6lt) jis man tikroviškiausiai atrodo thumbup.gif

kalėda,kur žadėtos nuotraukytės g.gif  mirksiukas.gif


o kokiais klijais purski? as tai jei blizgucio reikia, tai purskiu plauku laku ir apibarstau-labai gerai prilimpa...
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2010 11 30, 07:37)
o kokiais klijais purski? as tai jei blizgucio reikia, tai purskiu plauku laku ir apibarstau-labai gerai prilimpa...


Yra spicialus klijai,bet as irgi pigu plauku laka naudoju thumbup.gif

Mano vainikas
user posted image

Atsakyti
QUOTE(rimuze @ 2010 11 30, 15:08)
Yra spicialus klijai,bet as irgi pigu plauku laka naudoju thumbup.gif

Mano vainikas



grazus vainikutis labai wub.gif
reikes man ryt i darba fotika nusinesti, tai pasirodysiu ka mano mokines prigamine blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2010 11 30, 07:37)
o kokiais klijais purski? as tai jei blizgucio reikia, tai purskiu plauku laku ir apibarstau-labai gerai prilimpa...

Va tokiais mirksiukas.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(rimuze @ 2010 11 30, 16:08)
Mano vainikas


Gražus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(nekava @ 2010 11 30, 17:09)
reikes man ryt i darba fotika nusinesti, tai pasirodysiu ka mano mokines prigamine   blush2.gif  mirksiukas.gif

Lauksim nuotraukyčių mirksiukas.gif

O čia mano šiandien darytas vainikas
user posted image


O čia akis paganyti wub.gif
My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo berta75: 30 lapkričio 2010 - 22:03
visockiene@gmail.com
be taskiuku,i raidele blush2.gif
MB sako ,jei nearhyvuotas ,tai nepersisius g.gif
Atsakyti
QUOTE(siaudukes @ 2010 11 30, 23:06)
visockiene@gmail.com
be taskiuku,i raidele blush2.gif
MB sako ,jei nearhyvuotas ,tai nepersisius g.gif

Archyvuota viskas mirksiukas.gif -išsiunčiau dar kartą. Šiaip įdomu g.gif ,nes kitos mergytės,tai gavo g.gif
Atsakyti
Berta, gal gali patarti kokia yra geriausia parduotuve floristikos vilniuj... kad butu visko joje smile.gif vaziuosim i ziemos puokste tai norim ir vaikus i floristikos parduotuve nuvesti bigsmile.gif as tai vis vaziuoju i UAB Floristika meistru gatvej, bet mazu kokia geresne yra g.gif
Atsakyti