Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 10, 17:54)
Ačiū, Kalėda smile.gif Jei gimdyt reiks anksčiau gausi perimt mano sesės vestuvinius reikaliukus. Atsiųsiu, jei ką biggrin.gif

Sveikinimai 4u.gif

QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 11, 11:48)
Ačiū, Berta75, labai dailios puokštės, bet labiausiai man patinka tos "riebios" kalijos ant automobilio... Primena tas, kurias anksčiau namie, ant palangių augindavo...


Aha, mano mama su jomis tekėjo biggrin.gif man net gražiau nei tos smulkios.\
Atskirai net nekomentuoju, nes daug grožių pridėjote biggrin.gif

Gal kur yra tos violetinės puokštelės iš arčiau bigsmile.gif kas ten per gėlės?

pamatytumėt mano vestuvinę puokštę lotuliukas.gif ryte palei namą pakalnučių prisiskyniau ir perrišau oranžiniu kaspinu, nes batai tokie buvo. Jokio įmantrumo biggrin.gif Foto gaila neturiu dabar, parodysiu vėliau
Atsakyti
QUOTE(boruzzze @ 2011 01 10, 12:16)
jurgita decor, sveikinu  wub.gif  nestuke.gif  p.s. labai gražių pvz į mašinų temą įkėlei, gal kai kurie pačios darbai?  g.gif



Oi pražiopsojau klausimą ir sveikinimus (Forget ir Tau taip pat), na ne - kol kas tik kaupiu archyvą mano akimis įdomių ir skoningų autombilių papuošimų, kaip ir sakiau, jei bus "šansas" - tai per sesės vestuves turėsiu progą pasireikšti...

Turiu iš seniau dar darytų automobilių papuošimų foto, tačiau man regis, juos jau matėt smile.gif

Kai žiūriu į Jūsų darbus, tai net neturiu kuo lygintis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Forget @ 2011 01 11, 13:14)
Sveikinimai  4u.gif
Aha, mano mama su jomis tekėjo biggrin.gif  man net gražiau nei tos smulkios.\
Atskirai net nekomentuoju, nes daug grožių pridėjote  biggrin.gif

Gal kur yra tos violetinės puokštelės iš arčiau  bigsmile.gif kas ten per gėlės?

pamatytumėt mano vestuvinę puokštę  lotuliukas.gif ryte palei namą pakalnučių prisiskyniau ir perrišau oranžiniu kaspinu, nes batai tokie buvo. Jokio įmantrumo  biggrin.gif  Foto gaila neturiu dabar, parodysiu vėliau



Manau, kad buvai labai originali ir žavinga nuotaka. Taip dar ir įdomiau... o pakalnučių kvapas Tavęs neerzino...?
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2011 01 11, 13:14)
pamatytumėt mano vestuvinę puokštę  lotuliukas.gif ryte palei namą pakalnučių prisiskyniau ir perrišau oranžiniu kaspinu, nes batai tokie buvo. Jokio įmantrumo  biggrin.gif  Foto gaila neturiu dabar, parodysiu vėliau

manau fainai atrodei thumbup.gif juolab kad pati dareisi mirksiukas.gif


berta, labai laaaaaabai grazu wub.gif wub.gif wub.gif tos rausvos pamergiu - rozes derinai prie sukniu, kai pacia medziaga jau matei? o tos baltos - astromerijos? labai graziai visos prazydusios.. o tos melynos - hortenzijos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita Decor @ 2011 01 11, 11:48)
Ačiū, Berta75, labai dailios puokštės, bet labiausiai man patinka tos "riebios" kalijos ant automobilio... Primena tas, kurias anksčiau namie, ant palangių augindavo...

Oi,kiek aš pergyvenau dėl to papuošimo doh.gif Tą dieną lietus plaupė juodai,siurbtukai ant kapoto slidinėjo doh.gif vien žo.... ,maniau,kad kol nuvažiuos iki nuotakos namų kalijos bus sudaužytos į skutelius. Bet žiūriu,kad viskas baigėsi gerai ax.gif

QUOTE(Forget @ 2011 01 11, 13:14)
Gal kur yra tos violetinės puokštelės iš arčiau  bigsmile.gif kas ten per gėlės?

pamatytumėt mano vestuvinę puokštę  lotuliukas.gif ryte palei namą pakalnučių prisiskyniau ir perrišau oranžiniu kaspinu, nes batai tokie buvo. Jokio įmantrumo  biggrin.gif  Foto gaila neturiu dabar, parodysiu vėliau

Tik tokią nuotrauką man atsiuntė,kitos neturiu.Čia hortenzijos ,o viduryje balta rožė.
Laukiu tavo puokštelės foto mirksiukas.gif

QUOTE(boruzzze @ 2011 01 11, 17:07)

berta, labai laaaaaabai grazu  wub.gif  wub.gif  wub.gif tos rausvos pamergiu - rozes derinai prie sukniu, kai pacia medziaga jau matei? o tos baltos - astromerijos? labai graziai visos prazydusios.. o tos melynos - hortenzijos?  g.gif

Medžiagą atnešė nuotaka.Taip baltos alstromerijos,o mėlynos hortenzijos mirksiukas.gif
Atsakyti
Labai dailu. Man irgi be galo patiko riebios kalijos (skamba nekaip, bet jos tikrai gražios).
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Jurgita sveikinimai wub.gif
Berta-kaip visada thumbup.gif
O aš gyvenu patalpų ieškojimu doh.gif ,vyras taip užvijo ,prisispyręs ,kad daryčiau savo gėlių kioskelį ar parduotuvę,o aš pilna visokių baimių,atrodo nieko nemoku,o ką moku ar pritaikysiu,na žodžiu galvoje ir jausmuose kažkokia katastrofa,kuom baigsis parašysiu biggrin.gif
Beje ,mergaitės ką darote su likusiais kankorėžiais ,laikote ar išmetate g.gif

IŠ NETO PLATYBIŲ,GAL KILS MINČIŲ biggrin.gif
user posted image

Čia man surišimas tas patiko
user posted image

Paprasta ir gražu biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 12 sausio 2011 - 11:36
Ei, GAGA, kokia tu ir tavo vyras šaunuoliai, nuoširdūs sveikinimai thumbup.gif
Aš laikau kankorėžius, nes jau daug metų niekaip nepabaigiu tokių kankorėžinių kolonų, kuriomis lopau sandėliuko sienų skyles sodyboj blush2.gif Jei kankorėžiai gerai išdžiųvę, nieko blogo jiems nebus.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2011 01 12, 11:26)
Ei, GAGA, kokia tu ir tavo vyras šaunuoliai, nuoširdūs sveikinimai thumbup.gif
Aš laikau kankorėžius, nes jau daug metų niekaip nepabaigiu tokių kankorėžinių kolonų, kuriomis lopau sandėliuko sienų skyles sodyboj blush2.gif  Jei kankorėžiai gerai išdžiųvę, nieko blogo jiems nebus.

Oi kalėda,ačiū už sveikinimus,bet žinok dar ti pradžia,tai vieną dieną skraidau ant sparnų ,kitą baisioj neviltį,jei negausiu patalpų ten kur noriu ,tai tik svajonė ir liks verysad.gif
O dl kankorėžiū viskas aišku, ačiū biggrin.gif
Gerai turi atrodyti sienos užlopytos kankorėžiais,orginalu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2011 01 10, 21:42)

man labai patiko hortenziju puoksteles wub.gif kazkaip apstaruoju metu aplamai man is hortenziju viska spatinka ar net vienos jos thumbup.gif toks tarpas, matyt biggrin.gif

QUOTE(GAGA @ 2011 01 12, 11:02)
O aš gyvenu patalpų ieškojimu doh.gif ,vyras taip užvijo ,prisispyręs ,kad daryčiau savo gėlių kioskelį ar parduotuvę,o aš pilna visokių baimių,atrodo nieko nemoku,o ką moku ar pritaikysiu,na žodžiu galvoje ir jausmuose kažkokia katastrofa,kuom baigsis parašysiu biggrin.gif
Beje ,mergaitės ką darote su likusiais kankorėžiais ,laikote ar išmetate g.gif


super thumbup.gif sekmes dideliausios thumbup.gif

as tai laikau mirksiukas.gif tikrai nieko jiem nenutinka, nu jei koks negrazus patampa, kitamet ismetu biggrin.gif
Atsakyti
Pasinaudok krize, kai krizė patalpas lengviau gauti smile.gif Pati turejau gėliu parduotuvėle, pakankamai prastoje vietoje, ir visada žinok kad ir blogiausia menesi algai ir nuomai susirinkdavau smile.gif Tik pradziai nuomai turek keliems menesiams i prieki ir uzsipirkimams. Tik meciau si versla ir islekiau i Norvegija laimes ieskoti, tai dabar cia svajoju atsidaryti geliu krautuvele, tik cia ne taip jau paprata kaip LT smile.gif
Sekmės!!!!
Atsakyti
Gaga, ačiū už sveikinimus. Ta kompozicija su karoliukais tokia lengva ir pilna ažūro smile.gif Man patinka...

Ar man tik atrodo, ar čia temos pagyvėjimas? ax.gif
Atsakyti
Man rodos , pagyvėjimas.
Man ta kompozicija irgi patiko. Nagrinėju, kaip padaryti panašią.
Atsakyti