Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(boruzzze @ 2010 12 14, 14:54)
bonda, o kaip tas zvaigzdes, ant karkaso darai?

ne, zinok jokio karkaso, emiau samanu gniuzula ir formavau, sukau siulu mirksiukas.gif

QUOTE(berta75 @ 2010 12 14, 20:27)
Šios dienos darbeliai smile.gif

grazus syskai wub.gif ten dirbtinio sniego biski uzberei? o kaip? laku pries tai papurski? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 12 15, 11:41)

grazus syskai wub.gif  ten dirbtinio sniego biski uzberei? o kaip? laku pries tai papurski? ax.gif

Taip,ten dirbtinis sniegas mirksiukas.gif taupiau blush2.gif pinigėlius,tai tepiau lipalu ir tada barsčiau sniegą.Laku niekada nebandžiau purkšti.Manai,kad laikytų sniegą? g.gif
Dabar kaip tik "kepu" visą partiją šiškų mirksiukas.gif thumbup.gif ir dar vainiką darau,jei spesiu nufotografuot iki to laiko,kai reiks atiduoti,tai pasirodysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kokie gražūs darbeliai,šaunuolės thumbup.gif
Aš norėčiau pagalbos,niekur nerandu ar nemoku ieškoti kūno floristikos,apyrankių,antpečiū ir t.t. gal kas turit kokią nuorodą ,būčiau labai dėkinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 12 15, 13:10)
Sveikos 4u.gif
Kokie gražūs darbeliai,šaunuolės thumbup.gif
Aš norėčiau pagalbos,niekur nerandu ar nemoku ieškoti kūno floristikos,apyrankių,antpečiū ir t.t. gal kas turit kokią nuorodą ,būčiau labai dėkinga ax.gif

tema apie tai - čia rašo apie tai, tik rusų kalba, yra ir foto.
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2010 12 15, 13:37)
tema apie tai  - čia rašo apie tai, tik rusų kalba, yra ir foto.

Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Nu permečiau g.gif
Aš taip nenoriu ax.gif ,noriu grubaus,galvoju karkasą daryti iš lininio šniūro g.gif
Mano tema sūnaus pirma komunija,aš pvz apsirengus lininiais rūbais,nes gegužės mėn. jau būna šilta g.gif
Atsakyti
berta, grazus kankoreziai thumbup.gif ir as turiu pries kelis metus prisirinkusi irgimastau ka is jus padarius... g.gif


kaleda, grazus laivelis thumbup.gif


QUOTE(GAGA @ 2010 12 15, 15:35)
Aš taip nenoriu ax.gif ,noriu grubaus,galvoju karkasą daryti iš lininio šniūro g.gif
Mano tema sūnaus pirma komunija,aš pvz apsirengus lininiais rūbais,nes  gegužės mėn. jau būna šilta g.gif

oooo kaip jau toli mastai bigsmile.gif nevien sventines kaledines nuotaikos bet jau ir vasaros bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(GAGA @ 2010 12 15, 14:35)
Nu permečiau g.gif
Aš taip nenoriu ax.gif ,noriu grubaus,galvoju karkasą daryti iš lininio šniūro g.gif
Mano tema sūnaus pirma komunija,aš pvz apsirengus lininiais rūbais,nes  gegužės mėn. jau būna šilta g.gif

O ko konkrečiai tu norėtum? Nes aš irgi labai reyai randu tokių pavyzdžių kurie patiktų (turiu galvoj kasdienių darbų, ne parodinių, padarytų pasaulinių floristikos meistrų). Parašyk, žinodama daugiau, gal rasiu ką kitur g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2010 12 15, 15:15)
O ko konkrečiai tu norėtum? Nes aš irgi labai reyai randu tokių pavyzdžių kurie patiktų (turiu galvoj kasdienių darbų, ne parodinių, padarytų pasaulinių floristikos meistrų). Parašyk, žinodama daugiau, gal rasiu ką kitur g.gif

Nevark kalėda ir taip tas laikas ,kaip smėlis tarp pirštų... unsure.gif
Ko konkrečiai noriu nežinau ax.gif galvoju ,dėstytoja minėjo ,kad gėlės bus orchidėjos jei gaus,tai ne kaip atrodys prie mano žguto doh.gif lotuliukas.gif
Nu reikia pagalvot...
ačiū 4u.gif
Man čia kursams reikia boruzzze,temą rinkaus tokią kokia manęs laukia ateinančiaus metais tongue.gif
Va klaidžiodama ką radau,gal kuriai pravers
ROŽIŲ KATALOGAS
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo GAGA: 15 gruodžio 2010 - 16:08
sveikos,nu labai jau grazus jusu darbeliai,saunuoles mamytes 4u.gif Manes dukros aukletoja darzely paprase padaryt ziemos puokste g.gif visur ieskojau ideju,kol is keliu ideju pasiemiau po keleta smulkmenu ir padariau viena puokstele.Ivertinkit pirma mano darbeli blush2.gif http://public.fotki....060803/puokste/
Papildyta:
nuotrauka nelabai vykus veliau pakeisiu i geresne
Atsakyti
QUOTE(just me @ 2010 12 15, 17:42)
sveikos,nu labai jau grazus jusu darbeliai,saunuoles mamytes 4u.gif Manes dukros aukletoja darzely paprase padaryt ziemos puokste g.gif visur ieskojau ideju,kol is keliu ideju pasiemiau po keleta smulkmenu ir padariau viena puokstele.Ivertinkit pirma mano darbeli blush2.gif http://public.fotki....060803/puokste/
Papildyta:
nuotrauka nelabai vykus veliau pakeisiu i geresne


Gražiai padirbai smile.gif

Truputis mano Kalėdų:
user posted image

vyno kamščių panaudojimas:
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Forget, puikiai, o paskutinė nuotrauka - iš ko ten g.gif
Atsakyti