Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(rimuze @ 2010 12 10, 12:40)
Sveikutes

keleta darbu is ziemos puokstes thumbup.gif



koookia tu saunuole bigsmile.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rimuze @ 2010 12 10, 13:40)
keleta darbu is ziemos puokstes thumbup.gif
user posted image

asiuuuuuuuu uz fotoreportaza bigsmile.gif a fotikas neissikrove?
man sitas vainikas wub.gif

ugniux, as speju, kad ta egle apvyniota vilna cool.gif
Atsakyti
Sveikos floristės ir joms prijaučiančios 4u.gif
Mačiau, kad daug ir gražių darbelių esate dariusios u samanom. Sakykit, su kuo ją tvirtinate? Ir kiek laiko ji išbūna išvaizdi šiltoje patalpoje? g.gif
Atsakyti
Sveikos mergytės 4u.gif

Rimuže,ačiū už nuotraukytes aciuks.gif
Aš taip svajojau apie parodą,bet teko išvažiuot į laidotuves verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(berta75 @ 2010 12 10, 20:22)
Sveikos mergytės 4u.gif

Rimuže,ačiū už nuotraukytes  aciuks.gif
Aš taip svajojau apie parodą,bet teko išvažiuot į laidotuves verysad.gif

Gaila, užuojauta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katydid @ 2010 12 10, 17:57)
Mačiau, kad daug ir gražių darbelių esate dariusios u samanom. Sakykit, su kuo ją tvirtinate? Ir kiek laiko ji išbūna išvaizdi šiltoje patalpoje? g.gif

as tai vinioju paprastais siuvimo siulais mirksiukas.gif biggrin.gif man laikos ilgai -buvo kad tos pacios samanines egle sir du metus atitarnavo mirksiukas.gif viskas priklauso, kokia samana mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 12 13, 11:11)
as tai vinioju paprastais siuvimo siulais mirksiukas.gif  biggrin.gif man laikos ilgai -buvo kad tos pacios samanines egle sir du metus atitarnavo mirksiukas.gif viskas priklauso, kokia samana mirksiukas.gif


Bet ar tas siūlas labai nesimato? Kažin kaip su tais karštai klijais klijuojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(katydid @ 2010 12 13, 13:00)
Bet ar tas siūlas labai nesimato? Kažin kaip su tais karštai klijais klijuojasi  g.gif

rodziau nesenai viena egle -nu tikrai nesimato mirksiukas.gif net foto labiau matos nei naturoj mirksiukas.gif nu cia kas fotkija zino, kad ir klijai karsti labaiu matos fotkej nei naturoj ir visi kiti trukumai biggrin.gif
o ir prasciausias vietas galima papuosimias maskuot mirksiukas.gif blush2.gif
Atsakyti
dar kai ka pridariau blush2.gif nors viskas kol kas su samanom biggrin.gif kadangi turejau, rieikejo jas isnaudot blush2.gif mirksiukas.gif

sita siandien i darba atsinesiau 4u.gif
user posted image

ir zvaigzdes mirksiukas.gif jau zinau, kur bus sukabintos 4u.gif
user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Aurelia @ 2010 12 13, 15:05)
Grazus medeliukas su mandarinais kaledinis , tik pas mane greit butu nudraskytas  doh.gif Reiks pasidairyt dirbtinu vaisiu  g.gif

Didesnėse floristikos reikmenų prekybos vietose kaip tik dabar yra visokių dirbtinių vaisių-uogų Kai kurie tikrai neblogai atrodo. Galit pamėgint.
Atsakyti
Aš praeitais metais klijavau karštais klijais, bet čia samanos buvo tokiais gabalais, nuo medžio kamieno.
user posted image
Atsakyti
Labai gražu smile.gif O čia uogos, ar kokios sudžiovintos gėlytės?
Atsakyti