Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

user posted image

mergaitės, kaip prie pagrindo priklijuoti plaušą??? O gal ten ne plaušas - pataisykit, kas išmanot 4u.gif rolleyes.gif (aš kaip pagrindą norėčiau imti kartoną) Labai labai lauksiu patarimų wink_3.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepiuke @ 2010 12 09, 22:22)
Padariau ir aš keletą eglučių  smile.gif

pirmoji labai patiko thumbup.gif koks pagrindas cia? saka kokia ar kazkas kugio formos? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 12 10, 09:15)
pirmoji labai patiko thumbup.gif koks pagrindas cia? saka kokia ar kazkas kugio formos? mirksiukas.gif


Pagrinda aš darau iš šieno, susuku su viela kugio forma ir tada kaišau šakelemis, čia iš kadagio, tai ilgiau uštrunka, o iš pušies tai greitai smile.gif tik kad žaisliukai nelabai gražiai gavosi nuotraukoj, dar nemoka gerai nufotografuot blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Ugniux @ 2010 12 10, 01:44)
mergaitės, kaip prie pagrindo priklijuoti plaušą??? O gal ten ne plaušas - pataisykit, kas išmanot  4u.gif  rolleyes.gif  (aš kaip pagrindą norėčiau imti kartoną) Labai labai lauksiu patarimų  wink_3.gif  bigsmile.gif


Aš dar nelabai nusimanau apie plaušą, bet tikriausiai lipalu ar karštais klijais klijuoja, labai gražios eglutės
Atsakyti
Man atrodo, kad ten ne plaušas, gal siūlai g.gif
Atsakyti
QUOTE(kaleda @ 2010 12 10, 11:47)
Man atrodo, kad ten ne plaušas, gal siūlai g.gif

drinks_cheers.gif man irgi drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kad ne plaušas, tai esu tikra rolleyes.gif Bet gal kokia samana? Dirbtinė biggrin.gif


Pepiuke, gražiai padirbėjai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 10, 12:15)
Kad ne plaušas, tai esu tikra  rolleyes.gif  Bet gal kokia samana? Dirbtinė  biggrin.gif
Pepiuke, gražiai padirbėjai  mirksiukas.gif

Gali ir taip būti. Ko tik pirktinio nebūna doh.gif
Atsakyti
Sveikutes

keleta darbu is ziemos puokstes thumbup.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Forget @ 2010 12 10, 12:15)
Kad ne plaušas, tai esu tikra  rolleyes.gif  Bet gal kokia samana? Dirbtinė  biggrin.gif
Pepiuke, gražiai padirbėjai  mirksiukas.gif

Ačiū rolleyes.gif o gal ten kiliminis siūlas, jis buna toks banguotas ir storas? g.gif

Paskutinis vainikas labai gražus bigsmile.gif , o kaip tuos spyglius taip gražiai sudeliot?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pepiuke: 10 gruodžio 2010 - 12:46
prašviesėjo man akys po jūsų komentarų thumbup.gif pažiūrėjau geriau - tikrai panašu į siūlus blush2.gif tai tada tikriausiai lipalu visai neblogai turėtu klijuotis????
Atsakyti
user posted image

user posted image

Papildyta:
user posted image

user posted image
Atsakyti
Rimuze, ačiū už fotoreportažą, radau kas man patiko wub.gif
Atsakyti