Įkraunama...
Įkraunama...

Floristikos menas (5 tema)

QUOTE(Forget @ 2010 12 07, 12:57)
Dar vienas vainikas į darbą. Man tie oranžinai žaisliukai nelabai žiūrisi, bet be jų labai niūru.

liuks thumbup.gif as tik siemet jau zalumos noriu biggrin.gif ta prasme, kad jau si ta padarius ir dar be jokio zalumyno -na be spigliu, be segliu ir pan biggrin.gif ir jau noris ir su jom kazka daryt mirksiukas.gif

QUOTE(tiklis @ 2010 12 07, 13:02)

ir vat kaip atrodo ledines sakutes is arciau blush2.gif


super thumbup.gif kaip liejai? g.gif ax.gif
del papuosimu -tai bandymo budu suzinot gali biggrin.gif siaip ir taip, ir taip turetu buti neblogai thumbup.gif
Atsakyti
bonda-liejau tai doh.gif ....pirma nupurskiau sakutes baltais dazais...tada istirpinau baltu zvakiu...na ir i peroksido buteliuka( blush2.gif nes nieko kito po ranka neturejau schmoll.gif ) pritraukdavau ir purksdavau-lasindavau ant sakuciu...jei pilt tik is virsaus-tik virsutines pasidengia,o apatines lieka nuogos...o su buteliuku prieini visur biggrin.gif ... biggrin.gif
Atsakyti
Oho Tikli, kiek darbo įdėta blink.gif Labai gražu!!

Aš pamėtyčiau, gražiau man netvarkingai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Forget: 07 gruodžio 2010 - 13:24
aciu aciuks.gif labai uz visus atsiliepimus ir patarimus blush2.gif ...esu tik visiska megeja biggrin.gif ...''suklijuojanti'' ka nors tada,kai jau ''labai ikvepimas ateina'' arba kai ''priremia prie sienos'' biggrin.gif ...na jusu teismui eglute ''ar tiki pasaka?....'' biggrin.gif blush2.gif ....

user posted image


user posted image

kvepianti anyziais ir cinamonu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 08 gruodžio 2010 - 10:26
Forget, vainikėlis thumbup.gif , labai mėsdtu tokį stilių.
Tikli, eglutė nuostabi, aš net neįsivaizduoju kur tu apliejinėjai vašku šakeles, nes man vien nuo kankorėžių apliejinėjimo visa dujinė viryklė "ledinė". Lavai graži eglė wub.gif Aš puoščiau grupėmis (t.y. grupelė kankorėžių, grupelė anyžių, vėl kankorėžių ir t.t.) Nors čia skonio reikalas, be to pasižiūrėk kaip gaunasi abu variantai. thumbup.gif
Atsakyti
Tikli, žiauriai graži eglutė thumbup.gif

Aš tai jai nieko daugiau nedaryčiau, nes ji ir taip graži. Nepatinka man visokie primarmaliavimai.
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 12 08, 10:25)
aciu  aciuks.gif labai uz visus atsiliepimus ir patarimus blush2.gif ...esu tik visiska megeja biggrin.gif ...''suklijuojanti'' ka nors tada,kai jau ''labai ikvepimas ateina'' arba kai ''priremia prie sienos'' biggrin.gif ...na jusu  teismui eglute ''ar tiki pasaka?....'' biggrin.gif  blush2.gif ....


labai grazu mirksiukas.gif as megeja tokiu va neperkrautu, neblizganciu (arba subtiliai biggrin.gif ) thumbup.gif
Atsakyti
Nesupratau g.gif Matyt, kol rašiau, Tiklis įdėji naujas nuotraukas. Viskas, nieko daugiau tikrai nereikia. Puiki eglė thumbup.gif
Ačiū už idėją su buteliuku 4u.gif
Atsakyti
blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif blush-anim-cl.gif eikit sau kaip susigedau blush2.gif ...aciu labai visoms uz palaikyma ir pagyrimus...nu tikrai nesitikejau blush2.gif ...

o vaska tirpdziau skardineje nuo zirneliu biggrin.gif ...ir liejau buteliuku nuo peroksido(kiek skyle padaidinus biggrin.gif )...apacioj eglutes patiesiau diiideli celofana,tai visa nulasejusi vaska vel islydziau biggrin.gif ...aisku grindys vistiek truputi ''nusivaskavo doh.gif ,nes mano mazyliai labai zaide su siltu vasku doh.gif ...bet-...dabar namie ir ciuozykla turim lotuliukas.gif ...vaikai laimingi lotuliukas.gif ...vat tik doh.gif mama dabar turi atsargiai ''kojas deliot'',nes jauciasi kaip ''karve ant ledo'' lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Tikli, gautas rezultatas tikrai vertas visų nepatogumų. Tavo eglė man atrodo ne "namudinė", o kaip profesionalo darbas.
Atsakyti
Forget vainikas wub.gif


Tiklis eglutė atrodo fantastiškai wub.gif


Atsakyti
Padariau ir aš keletą eglučių smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti