Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

vo cia tai joo, kiek lapu jau uzpildei? kiek is viso,koks dydys kryziukais? bigsmile.gif
Atsakyti
Is kur zinoti kokiu siulu reikia? user posted image Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute&D @ 2010 11 28, 19:01)

Dmc 4u.gif

kla kiek darbo bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(linute&D @ 2010 11 28, 19:01)
Is kur zinoti kokiu siulu reikia? user posted image Aciu  4u.gif

pagal mane čia DMC siūlai
Atsakyti
QUOTE(Aupo @ 2010 11 28, 14:38)
Sveikos siuvinėtojos  smile.gif
Jau kuris laikas seku šitą forumą, kokių tik grožybių čia galima rasti  thumbup.gif
Rodausi su savo paskutiniu darbeliu  ax.gif

Labai gražūs tavo darbeliai- man labiausiai pantera patiko wub.gif

QUOTE(kla @ 2010 11 28, 16:41)
Sveikos,atejau ir as pasirodyti su 3men siuvinejamu darbeliu - Haed Milenium tree.


Va čia tai nerealu wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2010 11 28, 19:55)
vo cia tai joo, kiek lapu jau uzpildei? kiek is viso,koks dydys kryziukais? bigsmile.gif

iS viso bus 400x536 kryziuku. Cia issiuvineta 5dalis. Dar liko 4 kart tiek blush2.gif
is viso36 lapai, cia issiuvineta 12, kai kurie nepilni lapai buvo doh.gif Aciu uz ivertinima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kla: 28 lapkričio 2010 - 20:52
gigantas,as ir esu pradejus,bet mano mazas,ne pilni lapai ir tik 342x432
Atsakyti
[quote=kla,2010 11 28, 15:41]
Sveikos,atejau ir as pasirodyti su 3men siuvinejamu darbeliu - Haed Milenium tree. Stai koks turetu gautis:
user posted image

O cia procesas:
o cia tai bent!!!!!matosi,kad sudetingas siuvineti blink.gif bet rezultatas vertas pastangu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2010 11 28, 16:41)
Sveikos,atejau ir as pasirodyti su 3men siuvinejamu darbeliu - Haed Milenium tree. Stai koks  turetu  gautis:


super darbas thumbup.gif

o tu ji siuvinėji kryželiu, ar petit?? ax.gif nes nuotraukos nesidydina, neina pažiurėt iš arčiau blush2.gif
Atsakyti
Pabaigtuves

user posted image


Visu darbeliai nuostabus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 11 29, 10:38)
super darbas  thumbup.gif

o tu ji siuvinėji kryželiu, ar petit??  ax.gif  nes nuotraukos nesidydina, neina pažiurėt iš arčiau  blush2.gif

Siuvineju gobeleniniu dygsneliu blush2.gif man taip graziau, nes audinys labai smulkus, kryziukai issikraipe kazkaip gaudavosi g.gif , tai nusprendziau pusiniu kryziuku siuvinet ax.gif
Atsakyti
Aupo - gražūs darbai, ypač paskutinis thumbup.gif
Sela - gražu ir bent man nematytas g.gif
QUOTE(kla @ 2010 11 28, 18:41)
Sveikos,atejau ir as pasirodyti su 3men siuvinejamu darbeliu - Haed Milenium tree. Stai koks  turetu  gautis:

Bus labai gražu wub.gif Ant kokio tankumo medžiagossiuvinėji, sakei, kad smulku, tai ne ant Aidos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 29 lapkričio 2010 - 10:50