Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 19, 19:52)
labai mieli  thumbup.gif visada prasom,smagu kai esi kam nors naudinga  biggrin.gif

4u.gif
Atsakyti
Visos darbuojasi, pluša gražiausių darbelių - tik spėk žiūrėti bigsmile.gif .
Pati, nors siuvinėjimą apleidau, tai bent atvirukų pasigaminau - dėkui tai mergaitei, kuri anksčiau šį dizainą užrodė - labai smagiai siuvinėjasi, ir greitai - pagaminau per vieną vakarą rolleyes.gif user posted image
Atsakyti
labai labai miela kaledine atributika thumbup.gif
Atsakyti
MTSA De feuille de ginkgo. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC muline. Siuvinėta 1 siūlu 1x1
user posted image

* MTSA La pensee rose. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC muline. Siuvinėta 1 siūlu 1x1
user posted image

* MTSA De feuille de bouleau. Zweigart Belfast 32ct Natural linas, DMC muline. Siuvinėta 1 siūlu 1x1
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 19 gruodžio 2010 - 20:49
QUOTE(muza @ 2010 12 19, 20:34)
Visos darbuojasi, pluša  gražiausių darbelių - tik spėk žiūrėti  bigsmile.gif .

labai dailios atvirutes wub.gif o koks čia popierius?

QUOTE(Dvi @ 2010 12 19, 20:48)
MTSA De feuille de ginkgo. Zweigart Belfast 32ct

kaip visad wub.gif thumbup.gif Našlaitė manajai į kompaniją mirksiukas.gif
Bus dovanos?
Atsakyti
Dvi darbai kaip visad - labai kruopštūs thumbup.gif - man MTSA šiaip patinka, bet siuvinėjimas per vieną siūlą schmoll.gif
murkse ačiū smile.gif . Šį faktūrinį (su jau išspaustais angeliukais, snaigėmis) popierių pirkau Kauno senamiesčio Daukšos gatvėje, popieriaus parduotuvėje
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muza: 19 gruodžio 2010 - 21:23
QUOTE(muza @ 2010 12 19, 21:22)
murkse ačiū  smile.gif . Šį faktūrinį (su jau išspaustais angeliukais, snaigėmis) popierių pirkau Kauno senamiesčio Daukšos gatvėje, popieriaus parduotuvėje

Patinka man kai ko nors nori, o tai buna Kaune ar Klaipėdoj biggrin.gif
Labai graži atvirutė gaunas su tokiu popierium wub.gif
Atsakyti
QUOTE(murkse @ 2010 12 19, 21:33)
Patinka man kai ko nors nori, o tai buna Kaune ar Klaipėdoj  biggrin.gif
Labai graži atvirutė gaunas su tokiu popierium  wub.gif


Labai daug popieriaus yra Vilniuj, parduotuvėj "Popieriaus pasaulis", ji yra priešais Vingio kino teatrą.
Atsakyti
Dvi kaip visada wub.gif

o štai mano dėžutės, ši karta buvo užsakymas tai per 3 dienas abi išsiuvinėjau, nudažiau ir paruošiau biggrin.gif

user posted image

user posted image

o šios dovanų iškeliavo smile.gif
user posted image
Atsakyti
Dvi, Džeine - nuostabūs darbai bigsmile.gif
Atsakyti
Dvi labai puikios knygelės!

Atvirutės faktūrinės irgi super, bet jau pas mane šiemet nebus atviručių, jau nėra laiko 4u.gif o popierių aš knygelių priešlapiams ten pirkau thumbup.gif

Džeine, labai puikios dėžutės! gal galėtum papasakoti, kaip siuvinukas uždėtas ant dėžutės, ar tiesiog užklijuotas? kaip pritvirtinti tą apdailinė juostelę? gal kokią pamokėlę galėtumėt ax.gif 4u.gif

o čia mano pabaigtuvės, viskas dovanoms 4u.gif
Dar aguonų. man prie to knygų skirtuko dar kažkokio bumbuliuko trūksta, gal patartumėt kažką?
user posted image

dar prancūziškų mazgelių ax.gif
user posted image

Drugelis
user posted image

biskorniukai
user posted image

receptu knygelės
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 20 gruodžio 2010 - 08:53
QUOTE(Florestina @ 2010 12 19, 21:39)
Labai daug popieriaus yra Vilniuj, parduotuvėj "Popieriaus pasaulis", ji yra priešais Vingio kino teatrą.

ačiū

QUOTE(Džeinė @ 2010 12 19, 22:25)
o štai mano dėžutės, ši karta buvo užsakymas tai per 3 dienas abi išsiuvinėjau, nudažiau ir paruošiau  biggrin.gif

Nuostabios wub.gif
Atsakyti