Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikutes, rodausi ir as su savo poros dienu darbeliu, cia at greicio sumasciau drauges nustebint uzrasinemis smile.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva V: 17 gruodžio 2010 - 11:46
Su pieštukiniais klijais viskas pavyko puikiai! dar laukia pora knygelių 4u.gif Ačiū už pagalbą visoms 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 12 17, 13:27)
Ar tą naują priešlapį reikia priklijuoti prie knygutės likusio sveiko priešlapio? ar ji priklijuoti tik prie viršelio, iki sulenkimo?



Kad būtų gražu, reikia priklijuoti prie viso knygutės priešlapio, o ne iki sulenkimo. Nors jei knygelės priešlapis labai gražiai atsiplėšė ir tau tinka jo spalvytė, galima tiesiog atgal jį priklijuot, neklijuojant jokio naujo.

Kol rašiau atsakymą, jau ir nuotraukėles įkėlei bigsmile.gif Fantastiškai gražios knygelės wub.gif Tik taip norėtųsi iš arčiau į jas foto pažiūrėti, paveiksliukus panagrinėti, nes man regis teks prašyt tamstytės schemutės - nu taip gerai atrodo tie siuvinukai ant knygelių wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laujus: 17 gruodžio 2010 - 13:38
QUOTE(laujus @ 2010 12 17, 15:34)
Kad būtų gražu, reikia  priklijuoti prie viso knygutės priešlapio, o ne iki sulenkimo. Nors jei knygelės priešlapis labai gražiai atsiplėšė ir tau tinka jo spalvytė, galima tiesiog atgal jį priklijuot, neklijuojant jokio naujo.

dar kartą peržiūrėjau jūsų pamokėlę, visą priklijavau, labai gerai išėjo. pirkau storesnį popierių, tai neatskirsi nuo gamyklos thumbup.gif Ačiū laujus!

čia iš galvos schema, prancūziški mazgeliai mirksiukas.gif
user posted image

čia pagal Fabby Reily interpretacija
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 17 gruodžio 2010 - 13:50
QUOTE(Ieva V @ 2010 12 17, 11:45)
Sveikutes, rodausi ir as su savo poros dienu darbeliu, cia at greicio sumasciau drauges nustebint uzrasinemis smile.gif



QUOTE(A-Z @ 2010 12 17, 13:31)
Su pieštukiniais klijais viskas pavyko puikiai! dar laukia pora knygelių 4u.gif  Ačiū už pagalbą visoms 4u.gif

thumbup.gif šaunuolės, kaip gražiai pasidarbavot thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(A-Z @ 2010 12 17, 13:39)
dar kartą peržiūrėjau jūsų pamokėlę, visą priklijavau, labai gerai išėjo. pirkau storesnį popierių, tai neatskirsi nuo gamyklos thumbup.gif  Ačiū laujus!

čia iš galvos schema, prancūziški mazgeliai mirksiukas.gif

wub.gif iš arti nepaprastai gražu thumbup.gif abi nuostabios
galima schemute aguonos 810@one.lt aciu
Atsakyti
Nuostabios knygelės ir Advento kalendorius šmėstelėjo bigsmile.gif
Atsakyti
Truputį ne į temą, bet gal į temą 4u.gif Tikiuosi moderatorės neduos lupti... Bet čia ne komercinis skelbimukas ax.gif

Ilgai mąsčiusi štai ką nusprendžiau:

Gavau dovanų "Gerų akių" 100 Lt vertės čekiuką. Galėčiau, jei ką domina, perleisti jį už 80 Lt. Čekiukas galioja iki kovo 4 d. 4u.gif
Nelabai turiu ką šiuo metu pirkti už tokią sumą rankdarbiams, o, be to, yra svarbesnių dalykelių, kurių reikia nupirkti dukriukui, nei mamos rankdarbiai - mama dar turi ką siuvinėt ir ant ko suvinėt keliem metam į priekį...
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 17, 16:04)
Nuostabios knygelės ir Advento kalendorius šmėstelėjo  bigsmile.gif


Ačiū už pagyras, tikrai neverta aš dar prie jūsų lygintis blush2.gif
aha, yra toks čia... nžn tik ar rodyt, nes toks labai jau jis naminis, neidealių formų ax.gif čia mano pirmi krapštymai, tai dar tokie nlb vykę...

Advento kalendorius a la Loreta (iš žurnaliuko "Geros idėjos")
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 17 gruodžio 2010 - 15:12
Kiek daug gražių darbelių. wub.gif

Aš irgi bandau įveikti paskutinį irisų žiedą. g.gif
Atsakyti
A-Z,
nuostabiausios knygelės ir kalnedorius wub.gif wub.gif
Atsakyti
Jau užrašinių koks grožis wub.gif wub.gif wub.gif Reiktų ir man jų, bet nebespėju ir taip nieko doh.gif Tai gal kitiems metams aš jas pasiliksiu blush2.gif

O čia paskutinis siuvinėtas darbelis šiais metais 4u.gif Kimbu į virbalus ir vašelį biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 12 17, 13:31)
Su pieštukiniais klijais viskas pavyko puikiai! dar laukia pora knygelių 4u.gif 


Labai grazios knygeles thumbup.gif O man prancuziski mazgeliai kazkokia mistika, niekaip as ju neiveikiu verysad.gif

QUOTE(A-Z @ 2010 12 17, 15:10)
Ačiū už pagyras, tikrai neverta aš dar prie jūsų lygintis blush2.gif
aha, yra toks čia... nžn tik ar rodyt, nes toks labai jau jis naminis, neidealių formų  ax.gif čia mano pirmi krapštymai, tai dar tokie nlb vykę...

Advento kalendorius fantastiskas. Man jis super 4u.gif
Atsakyti