Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

užuodžiu vasaros kvapus, pievą, siūbuojančius varpelius wub.gif
dėkui už puikiai perteiktą nuotaiką 4u.gif

Wasara, šaunūs darbai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2010 12 16, 20:09)


QUOTE(jurginėlis @ 2010 12 16, 20:19)


ačiū, buvo planuotas mamai doh.gif o ji įlindo pažiūrėti, ką čia siuvinėju verysad.gif , teko mamai kitą daryt
Atsakyti
murkse wub.gif neatsigrožiu tavo sumanumu wub.gif
uodegyte liuks darbukas ir įrėminta labai taikliai
Atsakyti
Ačiū visoms 4u.gif

murkse, nuostabi knygelė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 16, 22:02)
murkse  wub.gif neatsigrožiu tavo sumanumu  wub.gif

QUOTE(Wasara @ 2010 12 16, 22:06)
murkse, nuostabi knygelė thumbup.gif

ačiū mergytės, tikiuosi patiks ir tiems žmonėms, kuriems padovanosiu
Kr. mamai padariau pirmąją biggrin.gif sako guli - gaila naudot lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos!
Vau kiek darbuuuu blink.gif visi nuostabus 4u.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 15, 17:25)
Ruošiu dovanas toliau, šios dienos rezultatas
[

Kaip tik mastau dar viena knygele apvilkt mamai ir noreciau kokio nors panasaus lengvo paveikslelio. Gal gali schema idet? blush2.gif

Darbo dienom nevisada pavyksta rasti laiko siuvinejimui, bet bent jusu groziais pasisotinu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Villy @ 2010 12 16, 22:30)
Kaip tik mastau dar viena knygele apvilkt mamai ir noreciau kokio nors panasaus lengvo paveikslelio. Gal gali schema idet?  blush2.gif

http://www.supermama...;#entry42992153
Atsakyti
nu kiek grožių čia pridėjot bigsmile.gif wub.gif bigsmile.gif

o murkse su savo užrašinėm visai pritrenkė, atsigaut neįmanoma biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 12 17, 08:58)
o murkse su savo užrašinėm visai pritrenkė, atsigaut neįmanoma  biggrin.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

biggrin.gif ačiū, tikiuosi patiks
Atsakyti
Gražūs darbeliai wub.gif O paukščiukas šaunuolė - man knygelių aplankų siuvimas daug priimtinesnis nai klijavimas. Tada siuvinukas nenusirašo kartu su knygele, o gali būti prikeltas naujam gyvenimui.
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 12 17, 11:06)
Gražūs darbeliai  wub.gif  O paukščiukas šaunuolė - man knygelių aplankų siuvimas daug priimtinesnis nai klijavimas. Tada siuvinukas nenusirašo kartu su knygele, o gali būti prikeltas naujam gyvenimui.

drinks_cheers.gif blush2.gif Man ir noris praktiškumo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2010 12 16, 12:00)
Merginos, taigi klijuokit pieštukiniais klijais - jau ne kartą apie tai kalbėta ir aiškinta, kelis puslapius atgal ir pamokėlę buvau savo įmetus... Nu labai gaila, kad turbūt veltui...  verysad.gif Gaila sugadintų jūsų darbų... Pieštukiniai klijai tobuli tam reikalui - nepersigeria, nepalieka žymių, gerai priklijuoja irgi.
Su momentu ar pva čia jau tik gerai atidirbusios tą reikalą gali klijuot, kad jie nepaliktų žymių, arba tada viršelio jais netept.


tai aš tik pabandžiau, kad stipriau būtų kaip sakant blush2.gif ant seno kalendoriaus, kur vaikui jau paduotas piešt ax.gif bet vakar nusipirkau pieštukinių klijų, tai jau ą viršelis padarytas, super, viskas puikiai išėjo. tik man dar truputį neaišku su priešlapiais. Ar tą naują priešlapį reikia priklijuoti prie knygutės likusio sveiko priešlapio? ar ji priklijuoti tik prie viršelio, iki sulenkimo? Ačiū labai uz konsultacijas. kaip tik priklijuosiu viską įdėsiu foto, nes labai paprasti mano, gal dar kas susigundys idėja iki kalėdų pagaminti ax.gif
Atsakyti