Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(laujus @ 2010 12 16, 10:00)
Merginos, taigi klijuokit pieštukiniais klijais - jau ne kartą apie tai kalbėta ir aiškinta, kelis puslapius atgal ir pamokėlę buvau savo įmetus... Nu labai gaila, kad turbūt veltui...  verysad.gif Gaila sugadintų jūsų darbų... Pieštukiniai klijai tobuli tam reikalui - nepersigeria, nepalieka žymių, gerai priklijuoja irgi.
Su momentu ar pva čia jau tik gerai atidirbusios tą reikalą gali klijuot, kad jie nepaliktų žymių, arba tada viršelio jais netept.

drinks_cheers.gif
su PVA visas klijavau, bedu neturejau
Atsakyti
bigsmile.gif Vauuu kokie darbai thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(laujus @ 2010 12 16, 10:00)
Merginos, taigi klijuokit pieštukiniais klijais - jau ne kartą apie tai kalbėta ir aiškinta, kelis puslapius atgal ir pamokėlę buvau savo įmetus... Nu labai gaila, kad turbūt veltui...  verysad.gif Gaila sugadintų jūsų darbų... Pieštukiniai klijai tobuli tam reikalui - nepersigeria, nepalieka žymių, gerai priklijuoja irgi.
Su momentu ar pva čia jau tik gerai atidirbusios tą reikalą gali klijuot, kad jie nepaliktų žymių, arba tada viršelio jais netept.

Tikrai neveltui, ypač labai gražiai kampukus parodei. Tavo nuorodą įdėjau į atskirą temikę, dar reiktų ir šią naują kuriant įkelti
Atsakyti
RedHair dar pasiulymas butu i viena


user posted image user posted image
Atsakyti
Ačiū visoms už pagyrimus ir patarimus. Dar pakankinsiu rėmelių konsultantę ir tikiuosi geriausio varianto smile.gif

Tik žiūriu, kad visur gėlės siuvinėjamos ant baltos medžiagos, bet man natūralus linas taip gražu wub.gif na, kaip nors smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RedHair: 16 gruodžio 2010 - 10:44
QUOTE(RedHair @ 2010 12 16, 12:43)
Ačiū visoms už pagyrimus ir patarimus. Dar pakankinsiu rėmelių konsultantę ir tikiuosi geriausio varianto smile.gif

Tik žiūriu, kad visur gėlės siuvinėjamos ant baltos medžiagos, bet man natūralus linas taip gražu  wub.gif na, kaip nors smile.gif

tas geles kur siuvinejai jos ir skirtos ant lino,visur taip maciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Kokiu graziu darbeliu pridejot wub.gif Man labai patiko katino bate ireminimas. Labai graziai ispjautas pasportas, uzapvalintais kampais thumbup.gif O as baigiau savo siuvini, tuoj isskalbsiu ir imesiu foto.
Atsakyti
Dovana sesei, paruosta reminimui:

user posted image
Atsakyti
pasruosiau kaledoms thumbup.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
Uodegyt,
šaunus darbas wub.gif ir paveiksliukas nematytas biggrin.gif ,
čia pirmasis ant lino mirksiukas.gif
Atsakyti
aš tikrai be žodžių! tiek grožybių! ir atvirukai, ir knygutė, ir gėlės, ir mergina, ir katytė su puikiu įrėminimu, ir Uodegytės kalėdinis paveiksliukas - nuostabūs, o visi kartu tiesiog verčia iš koto bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
aš irgi netingiu, ruošiuosi šventėms, bet nufotografuosiu tik kai viską pabaigsiu smile.gif nors nežinau, ar pavyks prilygti jūsų grožybėms wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 12 16, 12:55)
Dovana sesei, paruosta reminimui:


vau 4u.gif koks cia dydis?

QUOTE(Uodegyte @ 2010 12 16, 13:00)
pasruosiau kaledoms  thumbup.gif


Labai kalediska 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 12 16, 13:16)
vau 4u.gif koks cia dydis?

250x120 kryziuku biggrin.gif
Atsakyti