Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

wow,kiek groziu thumbup.gif 4u.gif o jau katinas-superinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 15, 20:51)
Na o aš įrėminau dar vieną katiną, bus sesei dovanų (šiandien jos gimtadienis) smile.gif


Super, ireminimas labai grazus 4u.gif

QUOTE(zundyte @ 2010 12 15, 20:53)
nagi ,visos rodosi ir aš pasirodysiu savo atvirukus ,išsiuvinėjau per 1.5 savaitės blush2.gif  blush2.gif


Apsalus, daug graziu ideju 4u.gif
Atsakyti
Labas vakaras, labai gražių darbelių pridėjot 4u.gif o jau atvirukų grožis wub.gif gaila, pati šiemet nespėjau smile.gif
Noriu paprašyt jūsų pagalbos. Pabaigiau siuvinėti Lanarte Tulip, Dahlia ir Africa Daisy. Gal galėtumėt patarti kokie rėmeliai ir paspartas tiktų? Pati su spalvų derinimais truputį susipykus rolleyes.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 12 15, 22:00)
wow,kiek groziu thumbup.gif  4u.gif  o jau katinas-superinis wub.gif

4u.gif

QUOTE(buckizs @ 2010 12 15, 22:48)
Super, ireminimas labai grazus 4u.gif

4u.gif

QUOTE(RedHair @ 2010 12 15, 22:55)
Labas vakaras, labai gražių darbelių pridėjot  4u.gif o jau atvirukų grožis  wub.gif  gaila, pati šiemet nespėjau smile.gif
Noriu paprašyt jūsų pagalbos. Pabaigiau siuvinėti Lanarte Tulip, Dahlia ir Africa Daisy. Gal galėtumėt patarti kokie rėmeliai ir paspartas tiktų? Pati su spalvų derinimais truputį susipykus  rolleyes.gif


Labai gražūs darbai. Kadangi siuvinėta ne ant Aidos, aš pasporto nedėčiau, o rėminčiau į klasikinius tamsiai rudus storus rėmus. Kaip suprantu tai nedideli darbeliai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 15, 22:04)
Labai gražūs darbai. Kadangi siuvinėta ne ant Aidos, aš pasporto nedėčiau, o rėminčiau į klasikinius tamsiai rudus storus rėmus. Kaip suprantu tai nedideli darbeliai?  g.gif


Dėkui 4u.gif Siuvinukas 120x130 kryželių arba 20x22 cm. Kažin ar stori rėmai neapsunkins pačio paveiksliuko g.gif Ryt reikia nešti rėmint, o dar visiškai be nuomonės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RedHair @ 2010 12 15, 23:08)
Dėkui  4u.gif  Siuvinukas 120x130 kryželių arba 20x22 cm. Kažin ar stori rėmai neapsunkins pačio paveiksliuko  g.gif  Ryt reikia nešti rėmint, o dar visiškai be nuomonės smile.gif

Na tai ne tokie ir maži. Na nežinau, aš bent jau taip daryčiau. Arba pirma nueiti į dirbtuves ir pasižiūrėti kokie rėmai yra, pabandyti pridėti prie paveikslėlių smile.gif

Dar vienas atvirukas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(RedHair @ 2010 12 16, 00:08)
Dėkui  4u.gif  Siuvinukas 120x130 kryželių arba 20x22 cm. Kažin ar stori rėmai neapsunkins pačio paveiksliuko  g.gif  Ryt reikia nešti rėmint, o dar visiškai be nuomonės smile.gif


Sveiki, radau keletą pavyzdėlių kaip būtų galima įrėminti ax.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(RedHair @ 2010 12 15, 21:55)
Labas vakaras, labai gražių darbelių pridėjot  4u.gif o jau atvirukų grožis  wub.gif  gaila, pati šiemet nespėjau smile.gif

nuostabios geles wub.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 15, 22:54)
Dar vienas atvirukas:

atvirutė thumbup.gif nematyta ir subtili, dar formatas paigas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RedHair @ 2010 12 15, 21:55)

Pabaigiau siuvinėti Lanarte Tulip, Dahlia ir Africa Daisy.


wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(RedHair @ 2010 12 15, 22:55)
Noriu paprašyt jūsų pagalbos. Pabaigiau siuvinėti Lanarte Tulip, Dahlia ir Africa Daisy. Gal galėtumėt patarti kokie rėmeliai ir paspartas tiktų?


Labai grazios geles ir labai idomu kaip ireminsi mirksiukas.gif Nebesiulysiu ka as daryciau, nes jau velu ax.gif Siaip visada siek tiek ideja turiu, bet galutinai issirenku kai reminimo centre delioju ivairius variantus smile.gif

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 15, 23:54)
Dar vienas atvirukas:


Subtilu ir labai grazu 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
prisisiuvinėjau ir aš ant darbo kalendorių. maniau klijuosiu, bet vakar pabandžiau su moment klijais, tai persigeria per liną. aišku priešlapis užsiklijuotų, gal nesimatytų, bet galvoju ir aš apie siuvimą viršelio. o ką daryti, jei siuvinėjimo blogoji pusė BLOGA arba LAbai bloga blush2.gif gal užsiūti toj vietoj medžiagos lopelį?
dar pabandysiu su popieriniais klijais paklijuot...
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2010 12 16, 11:04)
maniau klijuosiu, bet vakar pabandžiau su moment klijais, tai persigeria per liną.



Merginos, taigi klijuokit pieštukiniais klijais - jau ne kartą apie tai kalbėta ir aiškinta, kelis puslapius atgal ir pamokėlę buvau savo įmetus... Nu labai gaila, kad turbūt veltui... verysad.gif Gaila sugadintų jūsų darbų... Pieštukiniai klijai tobuli tam reikalui - nepersigeria, nepalieka žymių, gerai priklijuoja irgi.
Su momentu ar pva čia jau tik gerai atidirbusios tą reikalą gali klijuot, kad jie nepaliktų žymių, arba tada viršelio jais netept.
Atsakyti