Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos,
darbu visokiu graziausiu pridaret visos wub.gif
Stai ir mano keleta:
user posted image
Atsakyti
Sveikos. Galbut, kuri nors galetu atsiusti schemas viena, kur aukstakulnis raudonas, o ant jo guli katinas, o kita, kur aukstakulnis juodas ir guli katinas ant jo, bandysiu suspeti issiuvineti draugei Kaledoms wink.gif mano email dziordzituke@gmail.com, labai aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiksiuke @ 2010 12 14, 11:18)
Sveikos,
darbu visokiu graziausiu pridaret visos  wub.gif
Stai ir mano keleta:


thumbup.gif šaunuolė, labai gražu
Atsakyti
Tiksiuke labai dailu wub.gif
Atsakyti
Ačiukas visom 4u.gif
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 12 14, 11:11)
su kuo iškirpinėjai ir kaip tada popieriaus lakštą lenkei? į tris dalis?Man kažkaip atrodo misija neįmanoma kol kas.


Popieriaus nekirpau, o pjoviau, kad lygiau gautūsi, lapą lenkiau į tris dalis, vidurinėj pjoviau langiuką
QUOTE(Tiksiuke @ 2010 12 14, 11:18)

labai šauniai wub.gif
Atsakyti
Kiek daug gražių darbelių ir visi tokie Kalėdiniai. wub.gif Aš nieko Kalėdoms nesiuvinėju.
Atsakyti
oj, nu as jau baigiu prarasti vilti su skirtuko ilaminavimu... Mylidoj irgi pasake, kad per storas, tipo jei buti vienguba medziaga... Bet tada reiktu kazkoki popieriu gal gale klijuoti ar kita medziagyte, kad nesimatytu siuvinio blogosios puses... Tai vel ne viengubas butu gi doh.gif Nors cia matyt daugiausia bedos del kampuku ir tu "siuliu"... Ech.. Liko paskutine viltis - reminimo centre. Sian nesiau ten viena darbeli reminimui ir maciau reklama, kad laminuoja smile.gif Uzklausiau del skirtuko, sakau va tokia medziaga, tik dviguba. Jie sako, manau imanoma, nes tipo ir drobes laminuoja, o jos gi neplonos.. Bet beda, kad jie patys nelaminuoja, veza i kazkoki cecha. O kiek cia laiko uztruks irgi neaisku.. Bet turbut reiks bandyti smile.gif
Atsakyti
Noriu siuvinet foto. bet nerandu tos programos sad.gif Gal kas galit padeti?
Atsakyti
Pasirodau su jau seniai issiuvinetu paveikslu ir padovanotu mylimai tetai, tik siandien nuotraukele gavau, nes pati buvau pamirsus nufotografuoti
user posted image
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 12 14, 17:54)
Pasirodau su jau seniai issiuvinetu paveikslu ir padovanotu mylimai tetai, tik siandien nuotraukele  gavau, nes pati buvau pamirsus nufotografuoti



Labai gražūs angeliukai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 12 14, 09:11)
thumbup.gif
thumbup.gif tikrai nesimato, kad skubi  mirksiukas.gif
thumbup.gif nematyti man
wub.gif

thumbup.gif ,
su kuo iškirpinėjai ir kaip tada popieriaus lakštą lenkei? į tris dalis?Man kažkaip atrodo misija neįmanoma kol kas.

mb su peiliuku kazkokiu ispjauste atvirutems langelius ir taip,as irgi lenkiu i tris dalis,o kai kurias ant virsaus uzklijuoju.


o paveikslo grozis bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 14 gruodžio 2010 - 17:31
QUOTE(AGLYTĖ @ 2010 12 14, 17:54)
Pasirodau su jau seniai issiuvinetu paveikslu ir padovanotu mylimai tetai, tik siandien nuotraukele  gavau, nes pati buvau pamirsus nufotografuoti


Na super 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo buckizs: 14 gruodžio 2010 - 17:37