Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(mylittleprincess @ 2010 12 13, 18:38)
tai va,bandziau,siuvinet toliau,bet viskas tada issikreipia,vienai spalvai beveik nelieka vietos,o be jos-nebegrazu.na,kaip nors,pribaigsiu as ji,tikuosi,iki kaledu,nes norejau mazes kambari papuost juom doh.gif


Aisku, tada sekmes, susiimk ir greit pabaigsi mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
tikuosi,kad siais metais baigsiu,nes labai noriu kita pradet biggrin.gif
Atsakyti
Visu darbeliai nuostabūs bigsmile.gif Ir kaip jus spejat? doh.gif aš minčių dar dovanėlėm daug turiu, bet jau iki Kalėdų tiek nedaug laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2010 12 13, 15:56)
Sveikutes  smile.gif

as su tokiu klausimu, kai klijuojat uzrasines su dvipuse lipnia juosta, jus visa virseli be jokiu tarpuku ta juosta apsiklijuojat? ar kaip?v smile.gif


Na murkse jau minėjo, kad su klijais klijuojam. Tiksliau, pieštukiniais

Jei dar įdomu, ar kam pravers, galiu pasidalint savo pamokėle, kaip aš apvilkinėju užrašines. Nors daug jau čia grožybiškų užrašinių esu mačius ir tikrai nesiekiu primesti savo varianto, bet gal kuriai dar nebandžiusiai pravers mirksiukas.gif

Pamokėlė, kaip apvilkti užrašinę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laujus: 13 gruodžio 2010 - 19:28
Mergaites, graziai darbuojates sventems 4u.gif

Laujus, super, aciu labai uz pamokele. Viskas laaabai aisku. Manes dar laukia pirmoji uzrasine sia ar kita sav. Buvau skaicius jau info, bet buc vis tiek kitaip darius. Tie prieslapiai man buvo didziausia mistika, o dabar viskas aisku thumbup.gif
Atsakyti
laujus nuostabi ir be galo išsami pamokėlė bigsmile.gif thumbup.gif

Greituoju būdu ir aš du atvirukus padariau, šį kartą pamėginau pati išsipjauti patį atviruką, nebuvo taip sunku kaip maniau blush2.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
lb grazus Visu darbukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 13, 22:22)
laujus nuostabi ir be galo išsami pamokėlė  bigsmile.gif  thumbup.gif

Greituoju būdu ir aš du atvirukus padariau, šį kartą pamėginau pati išsipjauti patį atviruką, nebuvo taip sunku kaip maniau  blush2.gif


na, saunuole, tikrai grazus darbelis ir graziai issipjovei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 12 13, 17:41)
nea,siuvinejau ant aidos,tik manau,cia ta smulkesne-lygtai 18nr (kadangi prisipirkau visokiu smulkiu ebay,tai dabar pagal teisybe,nelabai tiksliai atsimenu,arba nr 16 arba 18) ir aptepiau sonus folijos tokiu spec skysciu-pavadinimas toks foil adhesive for foil leafing-isdziuvus sonai tokie,kaip plastamsiniai patapo,todel graziai apsikirpo.nezinau,ar LT tokiu yra dalyku-as ne LT gyvenu...

ach matei kaip cia gudriai... Jei ka, reiks gal ebay tu kliju paziureti, nes graziai atordo taip apkirpta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 12 13, 13:28)
Ateinu pasirodyti su savo skirtuku sesutei - Jolitai 

Cheekyyy thumbup.gif nuostabus skirtukas ir nematytas dizainas 4u.gif
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 13, 15:46)
Na mano dar vienas atvirukas, šį kartą greitukas

wub.gif Nieko sau greitukas, tie prisiuvinėta doh.gif 4u.gif
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 12 13, 16:09)
cia dar pora mano atviruku-

thumbup.gif 4u.gif 4u.gif Nuostabūs atvirukai, nepaigailėta laiko jiems išsiuvinėti
QUOTE(Arveda @ 2010 12 13, 16:45)

thumbup.gif Oho kokia kolekcija wub.gif Kitais metais ir aš siuvinėsiu atvirukus. g.gif Gal jau nuo Naujų metų reikia pradėti lotuliukas.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 13, 22:22)
Greituoju būdu ir aš du atvirukus padariau, šį kartą pamėginau pati išsipjauti patį atviruką, nebuvo taip sunku kaip maniau  blush2.gif

Paukščiuk, kokie mieli arkliukai wub.gif ir labai gražiai iškirptas atvirukas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(laujus @ 2010 12 13, 19:27)
Na murkse jau minėjo, kad su klijais klijuojam. Tiksliau, pieštukiniais

as su PVA

QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 13, 21:22)
Greituoju būdu ir aš du atvirukus padariau, šį kartą pamėginau pati išsipjauti patį atviruką, nebuvo taip sunku kaip maniau  blush2.gif

thumbup.gif kiek gražių atvirukų šiemet užderėjo
Atsakyti
QUOTE(Cheekyyy @ 2010 12 13, 13:28)
Labas rytas  biggrin.gif
Ateinu pasirodyti su savo skirtuku sesutei - Jolitai  ax.gif (o pavarde tokia pat kaip piesinukas, todel i siuvinejau toki  biggrin.gif )


thumbup.gif
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 13, 15:46)
Sveikos smile.gif
Na mano dar vienas atvirukas, šį kartą greitukas smile.gif Jau skubu, tai matosi ir ant darbelių doh.gif


thumbup.gif tikrai nesimato, kad skubi mirksiukas.gif
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 12 13, 16:09)
sveikos...
jau darbeliu vel prikrovet-grazus visi 4u.gif


thumbup.gif nematyti man
QUOTE(Arveda @ 2010 12 13, 16:45)
Ateinu ir aš su savo keliais darbeliais  4u.gif  Kažkaip virbalai ir vašelis šiuo metu svarbesnį vaidmenį atlieka nei adata  blush2.gif


wub.gif
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 13, 22:22)
laujus nuostabi ir be galo išsami pamokėlė  bigsmile.gif  thumbup.gif

Greituoju būdu ir aš du atvirukus padariau, šį kartą pamėginau pati išsipjauti patį atviruką, nebuvo taip sunku kaip maniau  blush2.gif

thumbup.gif ,
su kuo iškirpinėjai ir kaip tada popieriaus lakštą lenkei? į tris dalis?Man kažkaip atrodo misija neįmanoma kol kas.
Atsakyti