Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

O jau atvirukų prieš šventes kad padavė bigsmile.gif wub.gif
Užrašinių grožis wub.gif
Visų darbeliai labai labai thumbup.gif wub.gif 4u.gif
Proesai taip pat superiniai, o ypač orchidėjos wub.gif wub.gif

Ateinu ir aš su savo keliais darbeliais 4u.gif Kažkaip virbalai ir vašelis šiuo metu svarbesnį vaidmenį atlieka nei adata blush2.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arveda: 13 gruodžio 2010 - 15:45
Arveda bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif niu man zodziu truksta wub.gif wub.gif wub.gif viskas labai grazu, o gal galima gaut meskiuko su gelyte schemuke joalek@gmail.com aciu lb lb
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 12 13, 16:09)
sveikos...
jau darbeliu vel prikrovet-grazus visi 4u.gif

as supykau ant vieno savo darbelio-padariau klaida ir dabar viena detale reik visa ardyt-oi,kaip mane tai siutina,puses dienos darbas suniui ant uodegos doh.gif
tad pasiemiau kita,kuri jau beveik baigiau,keli strichai liko,o cia dar pora mano atviruku-vienas jau padovanotas mazes mokytojai,kitas-laukia savo laiko smile.gif

o antrasis atvirukas gal ant plastikines kanvos siuvinetas, nes taip graziai apkirptas smile.gif as ir vis ja gundausi, bet maciau GA tik spalvota - raudona, morkvine.. ir kazkokia ji man "skysta" atrode, tai neemiau dar...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MildukasK: 13 gruodžio 2010 - 16:01
QUOTE(olgunia_2006 @ 2010 12 13, 16:27)
ACIU mergaites uz greita atsakyma  4u.gif  o CUPe kur?  ax.gif
Siaip Seskinej gyvenu, tai ir po IKI uzvaziuosiu  bigsmile.gif


CUP'e 5 aukšte, parduotuvė "Geros akys", o Šeškinėj prekiauja Anchor siūliukais.
Atsakyti
Višniuke dėkavoju 4u.gif O meškiukas bus rytoj ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arveda: 13 gruodžio 2010 - 16:06
QUOTE(Arveda @ 2010 12 13, 15:45)
Ateinu ir aš su savo keliais darbeliais  4u.gif  Kažkaip virbalai ir vašelis šiuo metu svarbesnį vaidmenį atlieka nei adata  blush2.gif

thumbup.gif armija
Atsakyti
QUOTE(MildukasK @ 2010 12 13, 14:01)
o antrasis atvirukas gal ant plastikines kanvos siuvinetas, nes taip graziai apkirptas smile.gif as ir vis ja gundausi, bet maciau GA tik spalvota - raudona, morkvine.. ir kazkokia ji man "skysta" atrode, tai neemiau dar...

nea,siuvinejau ant aidos,tik manau,cia ta smulkesne-lygtai 18nr (kadangi prisipirkau visokiu smulkiu ebay,tai dabar pagal teisybe,nelabai tiksliai atsimenu,arba nr 16 arba 18) ir aptepiau sonus folijos tokiu spec skysciu-pavadinimas toks foil adhesive for foil leafing-isdziuvus sonai tokie,kaip plastamsiniai patapo,todel graziai apsikirpo.nezinau,ar LT tokiu yra dalyku-as ne LT gyvenu...

QUOTE(murkse @ 2010 12 13, 14:33)

nu jo,as be zodziu,kiek laiko uzime viskas? as jau tiek atrodo,ilgai siuvineju,kartais net seimynai laiko neleika,ir vistiek,tokiu kiekiu nesugebu padaryt doh.gif saunuole thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zefiriukas @ 2010 12 13, 13:08)
Tai priklauso nuo to, ant kokio tankio medžiagos siuvinėsi arba kaip parašyta schemoje mirksiukas.gif


o jeigu Aida 16 tai kiek geriau gijų imti? blush2.gif aš linkčiau imti dvi gijas, bet gal jūs geriau žinot kaip jau išbandę 4u.gif
Atsakyti
Atvirukų gausa bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 12 13, 17:41)

nu jo,as be zodziu,kiek laiko uzime viskas? as jau tiek atrodo,ilgai siuvineju,kartais net seimynai laiko neleika,ir vistiek,tokiu kiekiu nesugebu padaryt doh.gif saunuole thumbup.gif

Oi, tikrai ne menesi ir ne du tie darbeliai siuvineti blush2.gif Daug ilgiau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2010 12 13, 16:09)
as supykau ant vieno savo darbelio-padariau klaida ir dabar viena detale reik visa ardyt-oi,kaip mane tai siutina,puses dienos darbas suniui ant uodegos doh.gif


O jeigu netaisytum labai viskas issikreiptu? Nes as tai daznai savaip pakoreguoju, nebent jau neimanoma visai g.gif

QUOTE(olgunia_2006 @ 2010 12 13, 16:27)
ACIU mergaites uz greita atsakyma  4u.gif  o CUPe kur?  ax.gif
Siaip Seskinej gyvenu, tai ir po IKI uzvaziuosiu  bigsmile.gif


5 aukste ir nera uz ka 4u.gif

QUOTE(Arveda @ 2010 12 13, 16:45)
Ateinu ir aš su savo keliais darbeliais  4u.gif  Kažkaip virbalai ir vašelis šiuo metu svarbesnį vaidmenį atlieka nei adata  blush2.gif


Super 4u.gif 4u.gif Ir visoms, kurios tiek graziu darbeliu prideda 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 12 13, 15:35)
O jeigu netaisytum labai viskas issikreiptu? Nes as tai daznai savaip pakoreguoju, nebent jau neimanoma visai  g.gif
5 aukste ir nera uz ka 4u.gif
Super 4u.gif  4u.gif Ir visoms, kurios tiek graziu darbeliu prideda 4u.gif  4u.gif


tai va,bandziau,siuvinet toliau,bet viskas tada issikreipia,vienai spalvai beveik nelieka vietos,o be jos-nebegrazu.na,kaip nors,pribaigsiu as ji,tikuosi,iki kaledu,nes norejau mazes kambari papuost juom doh.gif
Atsakyti