Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikutes smile.gif

As tokiu klausimu, jus prijuostes buteliui pacios siuvate ar perkate? Nes as zinau, kad yra kasiulai.lt, bet ten reikes laukti, be to uz pristatyma moketi, o man nedaug reikia... blush2.gif Gal tada zinote kur galima vilniuje tokiu gauti arba gal kas uzsakyma darysite siomis dienomis, tai galetume susijungti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 12 12, 15:47)
Šaunuolė, tikrai nėra ko gėdytis  wub.gif


4u.gif
QUOTE(Villy @ 2010 12 12, 18:13)
Tikiuos priimsite i savo būrį  ax.gif

Priimsim priimsim, labai gražūs darbeliai. Man irgi labai patiko A raidelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Villy @ 2010 12 12, 18:13)
Sveikos  :4u:nuo šios vasaros atradau džiaugsmą siuvinėjime  wub.gif Nuolat skaitau šią temą tik vis išlikdavau nebyli  blush2.gif Noriu pasirodyti su keletu savo darbelių  newyear.gif
Tikiuos priimsite i savo būrį  ax.gif

thumbup.gif
Kaip nepriimt su tokiais grožiais?

Kasiulai.lt turi prijuosčių? Kaip čia aš taip apsižioplinau tikrai būč užsisakius
Atsakyti
Villy prasom prasom 4u.gif labai dailus tavo darbeliai, tikiuos pamatyt ju ir daugiau wink.gif
Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2010 12 12, 20:50)


Gal tada zinote kur galima vilniuje tokiu gauti arba gal kas uzsakyma darysite siomis dienomis, tai galetume susijungti ax.gif


Yra darbštuolėje prijuostėlių taip pat, ji vilnietiška parduotuvė, gal susitarsit ir tiesiog pasiimt be siuntimo.
http://www.darbstuol...=...5&Itemid=64
Atsakyti
Pora "naktinukų"

user posted image

user posted image
Atsakyti
pas mane jokiu darbeliu nera,taigi rodausi tik procesa rolleyes.gif

user posted image

greit bus pabaigtuves thumbup.gif
Atsakyti
Uodegyte, labai grazu thumbup.gif Visu darbeliai labai grazus 4u.gif
Ir pas mane bus greit pabaigtuves, bet gal tada ir parodysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 12 12, 23:44)
thumbup.gif
Kaip nepriimt su tokiais grožiais?

Kasiulai.lt turi prijuosčių? Kaip čia aš taip apsižioplinau tikrai būč užsisakius


As pirkausi kasiulai.lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2010 12 13, 13:02)
Uodegyte, labai grazu thumbup.gif Visu darbeliai labai grazus 4u.gif
Ir pas mane bus greit pabaigtuves, bet gal tada ir parodysiu ax.gif

aciuks.gif
Atsakyti
mergaites, o keliom gijom siulo reikia siuvineti g.gif Atleiskit, uz galbut kvaila klausima blush-anim-cl.gif:
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2010 12 13, 14:04)
mergaites, o keliom gijom siulo reikia siuvineti g.gif Atleiskit, uz galbut kvaila klausima blush-anim-cl.gif:


Tai priklauso nuo to, ant kokio tankio medžiagos siuvinėsi arba kaip parašyta schemoje mirksiukas.gif
Atsakyti