Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Sveikos,

Dar vienas atvirukas, net nežinau ar man jis patinka, jau turbūt atbuko akys jų tiek bedarant. Na dar trys ir viskas bus... doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 11, 13:17)
Sveikos,

Dar vienas atvirukas, net nežinau ar man jis patinka, jau turbūt atbuko akys jų tiek bedarant. Na dar trys ir viskas bus... doh.gif


Man jis patinka, net labai, tik gal siek tiek truksta atsvaros wink.gif Pabandyk kita karta suzaist su kontrastinem spalvom. Pvz, jei briedukas cia zalias, pabandyk paimt pacia atvirute kokia raudona ar persikine.
As pati turiu spalvu ratuka ir pastebejau, kad ji naudoju jau net kasdieniniuose dalykuose, pvz., derinant vaza prie geliu ar zvakes kokias, jau neskaitant atviruciu/karoliuku kurimo.
Cia apie interjera, bet bendra spalvu teorija tiks viskam, gal pravers

O gal galima situ paveiksliuku schemutes gaut?
Atsakyti
QUOTE(*Radvileee @ 2010 12 11, 17:16)
Užrašinė nuostabi wub.gif

ačiū

QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 11, 19:17)
Sveikos,

Dar vienas atvirukas, net nežinau ar man jis patinka, jau turbūt atbuko akys jų tiek bedarant. Na dar trys ir viskas bus... doh.gif

man tai patinka, net labai wub.gif beje kompanija mano elniui ant užrašinės biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 11, 20:17)
Sveikos,

Dar vienas atvirukas, net nežinau ar man jis patinka, jau turbūt atbuko akys jų tiek bedarant. Na dar trys ir viskas bus... doh.gif

Man irgi patinka, o atviruko vidų pati iškirpinėjai ar kur užsakinėjai?
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2010 12 11, 22:48)
Man jis patinka, net labai, tik gal siek tiek truksta atsvaros wink.gif Pabandyk kita karta suzaist su kontrastinem spalvom. Pvz, jei briedukas cia zalias, pabandyk paimt pacia atvirute kokia raudona ar persikine.Cia apie interjera, bet bendra spalvu teorija tiks viskam, gal pravers

O gal galima situ paveiksliuku schemutes gaut?

Dėkoju už patarimus - naudinga nuoroda 4u.gif Galiu atsiųsiti, parašyk man į AŽ mail'ą savo. mirksiukas.gif

QUOTE(murkse @ 2010 12 11, 22:52)
ačiū
man tai patinka, net labai  wub.gif  beje kompanija mano elniui  ant užrašinės biggrin.gif  thumbup.gif


Būtent biggrin.gif ačiū 4u.gif
QUOTE(*mamusikas* @ 2010 12 11, 23:17)
Man irgi patinka, o atviruko vidų pati iškirpinėjai ar kur užsakinėjai?


Ačiū, aha, pati kirpau. Skriestuvo neturiu, tai ieškojau tarp puodelių ir stiklinių tinkamo dydžio apskritimo biggrin.gif Puodelį apibrėžiau ir iškirpau su kosmetinėm lenktom žirklutėm blush2.gif

Labai ačiū visoms 4u.gif
Atsakyti
Peachy_sheila, nesu atvirukų fanė ir niekada į juos žurnaluose napasižiūriu, bet taviškiai išskirtinai gražūs, iš kur tokius trauki thumbup.gif
Zundyte, žirgas nuostabus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2010 12 12, 00:23)
Peachy_sheila, nesu atvirukų fanė ir niekada į juos žurnaluose napasižiūriu, bet taviškiai išskirtinai gražūs, iš kur tokius trauki  thumbup.gif
Zundyte, žirgas nuostabus  wub.gif

oij negėdink blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 11, 23:52)
Ačiū, aha, pati kirpau. Skriestuvo neturiu, tai ieškojau tarp puodelių ir stiklinių tinkamo dydžio apskritimo biggrin.gif Puodelį apibrėžiau ir iškirpau su kosmetinėm lenktom žirklutėm blush2.gif

Šaunuolė, tikrai nėra ko gėdytis wub.gif
Atsakyti
Sveikos :4u:nuo šios vasaros atradau džiaugsmą siuvinėjime wub.gif Nuolat skaitau šią temą tik vis išlikdavau nebyli blush2.gif Noriu pasirodyti su keletu savo darbelių newyear.gif
Knygelė
user posted image
Prijuostėlė buteliui
user posted image
O čia pats pirmasis mano darbelis
user posted image

Tikiuos priimsite i savo būrį ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Villy @ 2010 12 12, 17:13)
Sveikos  :4u:nuo šios vasaros atradau džiaugsmą siuvinėjime  wub.gif Nuolat skaitau šią temą tik vis išlikdavau nebyli  blush2.gif Noriu pasirodyti su keletu savo darbelių 


Grazus darbeliai 4u.gif
Atsakyti
sveika mirksiukas.gif
Labai daili A raidelė, nematyta. Prijuostė irgi nematyta, smagi labai 4u.gif Flamingai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(brendule @ 2010 12 12, 17:29)
Grazus darbeliai  4u.gif



QUOTE(murkse @ 2010 12 12, 17:32)
sveika  mirksiukas.gif
Labai daili A raidelė, nematyta. Prijuostė irgi nematyta, smagi labai  4u.gif  Flamingai  thumbup.gif


Ačiū wub.gif
Atsakyti