Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(MildukasK @ 2010 12 09, 15:17)
as dar noriu paklausti tu, kurios laminavo skirtukus - jie pas jus buvo viengubi ar dvigubi?  g.gif Na, as dariau dviguba, is vienos ir is kitos puses kad paveiksliukas butu, nunesiau sian i Copy1, tai sake nelenda i ta ju aparata.. (gal tie kampukai susidare per stori, gal ir vis as pats..) doh.gif As dar bandysiu kitur paklausti, kur turiu vilties viskas bus ok, bet va siaip idomu, kaip pasiseke toms, kurios ilaminavo? Ir butu idomu pamatyti, kaip gavosi?  blush2.gif smile.gif

Man ta pati situacija buvo su skirtuku, irgi dvipusi esu pasidarius, kur nesiau, niekas nelaminavo, sako perstoras. Dar as turiu minti kazkada pabandyt nunest Vilniuje ant kalvariju konstitucijos pr saknryzos kur yra knygrisykla, ten maciau yra ir laminavimas, tik va nepamenu ar toj knygrisykloj, ar ten salia kazkokia kita imone. Ten gal jie rimtesni koki aparaciuka turi smile.gif bet vat nekaip neprisiruosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 09, 13:23)
Vis kalbat apie dvipusią lipnią juostelę, gal galit įmest nuorodą kaip ji atrodo, nes nelabai įsivaizduoju ko ieškot "Senukuose" blush2.gif

http://www.kubas.lt/...geid=52&id=1234
būna ir skaidrių ir įvairių pločių
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 09, 15:52)
http://www.kubas.lt/...geid=52&id=1234
būna ir skaidrių ir įvairių pločių


Jei gerai supratau, tai jos kaina.... 380 litų? blink.gif
Atsakyti
as pamenu, kai norejau puzzle reminti, rai sako - galim ilaminuoti blink.gif Nu, g alvoju, jei jau jie puzzles imasi laminuoti, tai gal ir tas skirtukas pralistu??? g.gif smile.gif

dar klausimas, gal kuri siuvinejote si meskiuka?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 09, 14:07)
Jei gerai supratau, tai jos kaina.... 380 litų? blink.gif

ten kad didmena, nesigilinau, nekainuoja ji daug, yra įvairių firmų. Nuvažiuok ir tikrai išsirinksi mirksiukas.gif

Merginos, kaip padary, kad iš gallery nebeateidynėtų laiškai į paštą, kad kiti lankytojai taip pat paliko komentarą po mano komentuota foto, nespėju pašto trinti doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 09, 16:14)
Merginos, kaip padary, kad iš gallery nebeateidynėtų laiškai į paštą, kad kiti lankytojai  taip pat paliko komentarą po mano komentuota foto, nespėju pašto trinti  doh.gif  doh.gif


Ir man ta pati problema... Pabandžiau nusistatyti. Žiūrėsim kas bus g.gif
Spausk viršuj Моя лента
Tada kairėj Мои настройки
Tada kairėj E-mail
Aš nuėmiau visas varneles ir apačioj paspaudžiau taškelį не отправлять ir po juo ta langelį.
Turėtų būt viskas gerai. Tada jokių laiškų nebegausi. O jei nori kai kada gauti, reikia rinktis ir padėti varneles...
Jei reik, pagelbėsiu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 09 gruodžio 2010 - 15:14
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 09, 14:52)
Ir man ta pati problema... Pabandžiau nusistatyti. Žiūrėsim kas bus g.gif
Spausk viršuj Моя лента
Tada kairėj Мои настройки
Tada kairėj E-mail
Aš nuėmiau visas varneles ir apčioj paspaudžiau taškelį не отправлять ir po juo ta langelį.
Turėtų būt viskas gerai. Tada jokių laiškų nebegausi. O jei nori kai kada gauti, reikia rinktis ir padėti varneles...
Jei reik, pagelbėsiu 4u.gif

bigsmile.gif kaip tik buvo ten varnelė, tikiuos galės jau paštas pailsėt

4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 09, 16:57)
bigsmile.gif kaip tik buvo ten varnelė, tikiuos galės jau paštas pailsėt

4u.gif


Pas mane buvo ties kiekvienu sakiniu varnelė. Trindavau po kelis kartus per dieną doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2010 12 09, 14:23)
Vis kalbat apie dvipusią lipnią juostelę, gal galit įmest nuorodą kaip ji atrodo, nes nelabai įsivaizduoju ko ieškot "Senukuose" blush2.gif

Aš pirkau Office1. 7-8lt kainavo, paprašysi tikrai padės surasti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2010 12 09, 15:14)
Merginos, kaip padary, kad iš gallery nebeateidynėtų laiškai į paštą, kad kiti lankytojai  taip pat paliko komentarą po mano komentuota foto, nespėju pašto trinti  doh.gif  doh.gif

Aš siunčiu juos į spam'ą. Tegu ten sėdi.
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2010 12 09, 16:59)
Aš siunčiu juos į spam'ą. Tegu ten sėdi.

Kad į dieną po 13-27 žinutės, kur jau ten doh.gif
Atsakyti
Jau darbelių gražumas neišpasakytas wub.gif ,ir nesvarbu ,didelis ar mažas-kiekvienas vertas dėmesio,visoms darbštuolėms po 4u.gif
pasirodysiu ir aš su dovana krikšto sūnui 18-ojo gimtadienio proga ,ką tik iš dirbtuvių,siuvinėjau tris mėnesius,ant pačio gimtadienio nespėjau,tai bus Kalėdų dovana blush2.gif
user posted image
Atsakyti