Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Domė @ 2010 12 08, 21:13)
As eglute konvertavausi siuliukus is tos firmos i DMC.


Dome, eglutė nereali, jei nesunku, parašyk tuos numeriukus DMC, kad siuvinėsiu šią eglutę tai tikrai kitiems metams, bet su konvertavimais nedraugauju.
Būčiau dėkinga, ir ko gero ne tik aš blush2.gif 4u.gif

Visų darbeliai labai gražūs wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2010 12 08, 22:22)
O jei pabandytum per visa atvirute juostele ir ta kaspina apacioj padaryt ir va tokio "sulankstyto stiliaus"? Nu pbandysiu pvz imest.Nepagyriau, bet pat siuvinukas labai labai ispudingas  wub.gif

Ačiū už pagyrimą ir už idėją smile.gif Perdariau, va taip dabar atrodo, man labiau taip patinka smile.gif :
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 08, 22:21)
Ačiū už pagyrimą ir už idėją smile.gif Perdariau, va taip dabar atrodo, man labiau taip patinka smile.gif :

va dabar tai super thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2010 12 08, 23:31)
va dabar tai super  thumbup.gif  wub.gif

4u.gif
Atsakyti
Merginos visu darbeliai fantastiski!!!

Ishskirsiu Mekos ir Domes darbelius wub.gif wub.gif wub.gif Ir tiek laiko uzsislepusios tokius grozius laiket smile.gif

O kokiu kalediniu darbeliu visos pridaret, nuostabu ziuret, kokia atviruciu gausybe wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 08, 23:21)
Perdariau


o kaip tas kaspinėlis laikosi? jis per visą atviruką perjuostas? ar tik per pirmą puslapį ir kažkaip prakirpta ten kur sulenkimas lapo? ar priklijuotas ir prie atviruko kraštų tiesiog nukirptas? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 08, 16:21)
Ačiū už pagyrimą ir už idėją smile.gif Perdariau, va taip dabar atrodo, man labiau taip patinka smile.gif :


dabar ziuris zymiai geriau thumbup.gif gal tik pati kaspiniuko viduriuka sumazinciau (susiaurinciau)

QUOTE(B_March @ 2010 12 08, 17:41)
o kaip tas kaspinėlis laikosi? jis per visą atviruką perjuostas? ar tik per pirmą puslapį ir kažkaip prakirpta ten kur sulenkimas lapo? ar priklijuotas ir prie  atviruko kraštų tiesiog nukirptas?  blush2.gif


asmeniskai as juosteles klijuoju dvipusia lipnia juosta ar tokiais klijais, panasiais i korektoriu, o kaspiniuka priklausomai nuo medziagis - arba karstais klijais, arba kliju taskiukais. jei gerai suoratot, kaspiniukas ir juostele pas mane yra du neopriklausomi objektai biggrin.gif
Juostele arba nukerpu prie karstu, o jei dedu kazkoki paginda ant atvirutes, uzlenkiu po tuo pagrindu
Atsakyti
Domė thumbup.gif negaliu nepagirt wub.gif saunuole, tokiu darbeliu prisiuvinejai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 08, 21:06)


i kompanija mano uzrasinej thumbup.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
Aš juostelę klijavau pieštukiniais klijais skirtais tokiems darbams. O kaspinėlį suklijavau dvipuse lipnia juostele.

QUOTE(murkse @ 2010 12 09, 12:12)
QUOTE(Peachy_sheila @ 2010 12 08, 21:06)


i kompanija mano uzrasinej

Aha biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
as dar noriu paklausti tu, kurios laminavo skirtukus - jie pas jus buvo viengubi ar dvigubi? g.gif Na, as dariau dviguba, is vienos ir is kitos puses kad paveiksliukas butu, nunesiau sian i Copy1, tai sake nelenda i ta ju aparata.. (gal tie kampukai susidare per stori, gal ir vis as pats..) doh.gif As dar bandysiu kitur paklausti, kur turiu vilties viskas bus ok, bet va siaip idomu, kaip pasiseke toms, kurios ilaminavo? Ir butu idomu pamatyti, kaip gavosi? blush2.gif smile.gif
Atsakyti
Vis kalbat apie dvipusią lipnią juostelę, gal galit įmest nuorodą kaip ji atrodo, nes nelabai įsivaizduoju ko ieškot "Senukuose" blush2.gif
Atsakyti